Sari la conținut

new ** georgiana rm.sarat


Postări Recomandate

Salut!azi având drum prin Rm sărat am zarito pe Georgiană,și am zis hai să incerc.a fost o alegere bună.se pricepe bine.face DT,are o tehnică aparte.30 lei cu balonaș și 50 lei fără.face și la hotel.100 lei tragerea sau 15 oră+hotelul.eu am fost mulțumit.per ansamblu eh acord un 8.

multumesc si te mai astept

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

Pe naiba..Georgiana asta era prezentă pe la Rompetrol ul de la iesire din Rms..Si pe langa parcarea de tir uri o idee mai in fata..probabil face mai multi bani in strada..Nu stie cu ce mănâncă hotelul..am fost si eu odata ..m a facut un oral sub un pod..30 ron protejat..acum vrea 100:))))))

Link spre comentariu
Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0

Pe domnișoară am tras-o și eu asta vara sub pod la oreavu. Am tras-o împreună cu maya 50 RON fiecare. O baga adânc și se lupta pentru ea, mai ales dacă are și o concurenta. Ce sa spun recomand, dar atenție la preț.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Buna ma numesc Anays si sunt pentru prima oara aici la vou am 19 ani satena slim 50 kg si 1'67 inaltime

Poze reale confirm cu tatuajele mele te astept la locatia mea pt mai multe detalii contactatima la nr acesta 0756946640 pup

Citeste regulamentul!!!

 

PS: fa-ti un cont ...ce draq' ...motane, "muta-i fata" de aici😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Buna ma numesc Anays si sunt pentru prima oara aici la vou am 19 ani satena slim 50 kg si 1'67 inaltime

Poze reale confirm cu tatuajele mele te astept la locatia mea pt mai multe detalii contactatima la nr acesta 0756946640 pup

Ești din rm sarat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...