Sari la conținut

sal


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu unul ti-as recomanda sa nu te duci acolo. Am fost acum aproximativ doua luni. Am sunat la sonerie si am intrat. Au o gramada de camere de luat vederi la intrare. La receptie un baiat care cheama fetele care sunt toate putin mai inchise de culoare (de etnie roma). Eu am ales una care mi s-a parut mai curata. Am platit la baiat 150 lei pentru masaj si am urcat in camera. Acolo fata m-a intrebat daca vreau si sex. Am refuzat pentru ca fata miroasea ingrozitor. Mi-a facut o laba dupa care a luat-o in gura fara sa ii cer. Am cerut sa puna prezervativul si sa imi faca oral asa daca vrea. Am finalizat si am plecat.

Note: Locatie - 6, Fata - 4.

Recomandare: Nu va duceti!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Eu unul ti-as recomanda sa nu te duci acolo. Am fost acum aproximativ doua luni. Am sunat la sonerie si am intrat. Au o gramada de camere de luat vederi la intrare. La receptie un baiat care cheama fetele care sunt toate putin mai inchise de culoare (de etnie roma). Eu am ales una care mi s-a parut mai curata. Am platit la baiat 150 lei pentru masaj si am urcat in camera. Acolo fata m-a intrebat daca vreau si sex. Am refuzat pentru ca fata miroasea ingrozitor. Mi-a facut o laba dupa care a luat-o in gura fara sa ii cer. Am cerut sa puna prezervativul si sa imi faca oral asa daca vrea. Am finalizat si am plecat.

Note: Locatie - 6, Fata - 4.

Recomandare: Nu va duceti!

ms frumos de sfat

Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0

Daca esti persoana publica,gen fotbalist,politician,bancher,nu te duce daca sunt camere de supraveghere.Daca nu esti ,si nici nu ai musca pe caciula,poti sa te duci fara probleme.Unde-i problema?

Link spre comentariu

va salut.

pe data de 1.dupa o petrecere in oras cu baietii, eu cu un amic nu aveam chef de duca acasa si dupa ce am stat putin in ploaie ne am hotarat ca ne ar prinde bine o vizita la excorte.Nu era o ora tarzie dar dupa cateva telefoane uite ca nu e seara noastra norocoasa.Dar noua ne venise un chef nebun asa ca alegem sa mergem la red velvet, ultima optiune si disponibila.

Ajungem la usa intram, iar de data asta nu mai suntem intampinati de acei baieti care erau data trecuta la intrare , imediat aflam ca nu mai exista si barul, regula acuma este ca intri iti alegi o fata si urci la camera( deci treaba se face fara perdea).

Am intrat noi la receptie erau 3 fete dupa ce am conversat acolo din cauza starii de euforie ne-au ales ele pe noi ci nu cum era normal :)))....asa ca ne -am pricopsit intru-un apartament cu doua domnisoare mai brunete de fel :)))

actiunea am platit-o jos 400 de lei.

Intram noi in apartament ne igenizam noi un pic si ele la randul lor si trecem la treaba...amandoi intr-un singur pat iar fetele isi faceau meseria:).

Am primit un oral , apoi un normal, iar amanoi am finalizat pe corpul domnisoarelor.Actiunea tine tot 45 min, dupa acest timp suna telefonul in camera.

Experienta a fost minunata mai ales pentru starea in care eram amandoi.ne-am distrat de minune mai ales ca amandoi am stat in aceeasi camera am putu vorbi, glumi uitandu-ne la partenerele noastre.Nu am reusit sa le schimbam intre noi dar cred ca mai mult ca sigur nu aveau nimic impotriva.

Despre aspectul fetelor pot sa va zic ca una era blonda si cealata bruneta, blonda era um pic mai plinutza. partenera mea a fost cea bruneta cu niste sani cam lasati, oralul nu a fost deosebit si nici de durata a trecut repede la normal dorea sa finalizez repede, ce a fost cel mai caraghios ca la normal a inceput sa tipe ff tare :))) eu m-am oprit nu stiam carei treaba" cica ce mare o am" ma bufnit rasu si am continuat deja devenise comica treaba :)).

Dupa ce am terminat si a sunat telefonu am iesit amandoi pana la iesire amicu meu a mai pupat vreo doua fete de la receptie si dusi am fost.in camera am aflat ca bruneta ar fi fost plecata si afara si ca amandoua nu sunt din Braila ci din judete invecinate si ca au o gramada de clienti ...Note nu am :(

Optiunea mea nu este red velvet am ajuns aici mai mult de nevoie.

daca o alta optiune nu este puteti incerca..dar nu veti primi prea multa atentie .

Succes

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu chiar nu inteleg de ce Red Velvet, membru al Forumului din 9 iunie 2013, nu a postat nimic despre serviciile oferite, adica poze cu fetele si tarifele...desi supermoderatorul nostru g2br13l l-a rugat pe acest membru sa revina cu detalii...dar nu cred ca au nici-un interes pentru ca au propriul site, destul de vizitat; fetele nu arata extraordinar...pozele nu le ajuta prea mult...iar tarifarea este la 45 de minute.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...