Sari la conținut

Cu ce am pacatuit de mi s-a retras dreptul la mesagerie?


Postări Recomandate

  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Probabil ai avut cont "verde" primit de Craciun, cont ale carui facilitati au expirat de curand. Ca sa revii la culoarea initiala e nevoie sa faci cateva postari. Spor la scris, desenat, sau orice-ti place tie sa faci pe forum. :)

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:unde este necesar
  • Oras:unde este necesar

Si io am patit-o. Am fost galben, apoi verde (am castigat la loterie :clap2 ) iar dupa cateva zile de absenta de pe forum, acum sunt negru ca la prima postare! :ewpu

Ma aude si pe mine cineva? Pisic?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Si io am patit-o. Am fost galben, apoi verde (am castigat la loterie :clap2 ) iar dupa cateva zile de absenta de pe forum, acum sunt negru ca la prima postare! :ewpu

Ma aude si pe mine cineva? Pisic?

 Vo mancat pe toti in c.r  :D ,mai fa 1 postare 2 si o sa te ingalbenesti din nou iti recomand sa postezi aci

 http://nimfomane.com/forum/topic/31720-only-manele/page-22 (ceva cu florin salam) :P

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:unde este necesar
  • Oras:unde este necesar

Parola n-o mai stiu, ca am autocompletare parola in browser. Ca sa nu creada lumea ca sunt uituc, pot sa consemnez aici numarul de cont, parole si pin-uri la carduri. Asteptati putin...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Si io am patit-o. Am fost galben, apoi verde (am castigat la loterie :clap2 ) iar dupa cateva zile de absenta de pe forum, acum sunt negru ca la prima postare! :ewpu

Ma aude si pe mine cineva? Pisic?

 

https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/

 

Ranguri acordate automat

§  Curvar Ucenic: Acest rang este acordat la inscrierea pe forum

§  Maistru Curvar: la 40 posturi ,poate atasa imagini la Galerie, poate edita profilul.

          §  Serious Contributor promovare la 200 de posturi, pot acorda pana la 3 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

§  VIP Member la 1000 de posturi ,pot acorda pana la 40 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

§  Platinum Member - la 5000 de posturi pot acorda pana la 50 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

  • Like 3

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

  • Oras:unde este necesar
  • Oras:unde este necesar

https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/

 

Ranguri acordate automat

§  Curvar Ucenic: Acest rang este acordat la inscrierea pe forum

§  Maistru Curvar: la 40 posturi ,poate atasa imagini la Galerie, poate edita profilul.

          §  Serious Contributor promovare la 200 de posturi, pot acorda pana la 3 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

§  VIP Member la 1000 de posturi ,pot acorda pana la 40 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

§  Platinum Member - la 5000 de posturi pot acorda pana la 50 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

 

Aha, m-am lamurit. Merci

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...