Sari la conținut

Stie cineva ??😻


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Buna ziua futaciosilor ❤ cine are cunostinta sau chiar detine o garsoniera va rog frumos sa ma anunte !! Am cautat pe internet si nu am gasit nimic ce sa imi placa !! Ma interesează o garsonieră , cat de cat moderna (nu din acelea de pensionari ) situata intr-un loc unde este ușor de ajuns si explicat! ! Ca si parte financiara intre 100-150 euro !! Va mulțumesc! !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Te iau la mine in locatie...nu doresc banii pt chirie dar cand gogu e vesel as dorii sa il linistesti putin :D

dragule daca ma apuc de tine , nu o sa te mai saturi !!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Suna si tu la agentii imobiliare si gasesti si gata dai un ban dar stai la geam :) succes si doar nu o sa fi singura o sa iei si dulau cu tine

Presupun ca te referi la cainele meu nu ? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

misto!

musca? dar cainele? musca si el?

 

p.s. labele 5 si 6 nu cred ca trebuiau pozate :)

:slap2 Draga cod ! Nu am ce sa ascund ! Si daca faci referire ca am peste , nu am !! Eu stau acasa la mine cu familia mea !! De aceea nu chem pe nimeni acasa si fac doar deplasari , e o situatie mai dificila !! Si asta o poate confirma Talibanu care a fost la mine acasa ! Poza e facuta in casa si cel din poza nu e "iubi"  !! :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua futaciosilor ❤ cine are cunostinta sau chiar detine o garsoniera va rog frumos sa ma anunte !! Am cautat pe internet si nu am gasit nimic ce sa imi placa !! Ma interesează o garsonieră , cat de cat moderna (nu din acelea de pensionari ) situata intr-un loc unde este ușor de ajuns si explicat! ! Ca si parte financiara intre 100-150 euro !! Va mulțumesc! !

Atat de ieftina,este o garsoniera in Constanta?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua futaciosilor ❤ cine are cunostinta sau chiar detine o garsoniera va rog frumos sa ma anunte !! Am cautat pe internet si nu am gasit nimic ce sa imi placa !! Ma interesează o garsonieră , cat de cat moderna (nu din acelea de pensionari ) situata intr-un loc unde este ușor de ajuns si explicat! ! Ca si parte financiara intre 100-150 euro !! Va mulțumesc! !

Atat de ieftina,este o garsoniera in Constanta?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

:slap2 Draga cod ! Nu am ce sa ascund ! Si daca faci referire ca am peste , nu am !! Eu stau acasa la mine cu familia mea !! De aceea nu chem pe nimeni acasa si fac doar deplasari , e o situatie mai dificila !! Si asta o poate confirma Talibanu care a fost la mine acasa ! Poza e facuta in casa si cel din poza nu e "iubi" !! :laugh2 :laugh2

Stiu! Tot ce ai scris aici mi-ai spus si la telefon! :) nu fac aluzii la peste,stiu ca nu ai.doar ca laba din poza nu prea e...estetica;)

 

Hai ti pup si nu te supara.nu am avut intentii haine!

Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

chiar cunosc pe cineva care are o garsoniera in tomis nord/3 de inchiriat si chiar la pretul de 150 de euro, personal nu stiu cum arata garsoniera dar daca esti interesata lasa-mi un pm ceva :)

Link spre comentariu

  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Atat de ieftina,este o garsoniera in Constanta?

da...da ce nu-s bani si astia ? 150 de euro ? daca ai avea bunavointa sa vrei sa decartezi 250 de euro pe un apartament cu 2 camere iti gasesc unu de te indragostesti de el :D si nu tre sa mai faci nimic doar putina curatie si sa te arunci in pat :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...