Sari la conținut

Bruneta focoasa 0725430628


Postări Recomandate

mada tu ai vreo  problema cu mine ? pozele alea care leai postat tu sunt de acum 2 ani de cand munceam in afara

Pai spune asa. Normal ca daca ai lucrat la bordel 40 de minute ti se pare prea mult. Acolo 20 de minute e norma, ti s-o fixat in subconstient si 40 ti se pare mult.

 

Sunca s-o mutat la Cluj si face doar vizite la domiciliu. (De ce sa dea bani pe chirie?) Ceea ce pt. mine e ok, imi place sa fut acasa. Dar dupa ce am citit recenziile despre sunca asta mai bine zic pas. (Desi era interesant de vazut cum vrea sa plece de la mine inainte sa se termine ora.)

 

Deci va multumesc pt. recenzie si comentariile ulterioare, pe mine m-ati convins sa-mi investesc banii in alta parte, nu sa-i arunc pe geam cu sunca asta.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In poza arata mult mai bine ca in realitate. Are o burta de la o fosta sarcina, maricica..

 

Atitudinea e 0.

 

Intrebat la telefon de deplasari si tarif 250 ora, normal,oral, masaj. Ajunge la mine: vrei sa-m dai niste bani de taxi?.. daca vrei..normal ca vreau ...- 50 lei. Ai niste crema, ca nu am de masaj? :)))

 

Se apuca de supt si incepe normal vreo 30 secunde :))) dupa intreaba: dar nu vrei capra? :))) Ii dau vreo 2-3 min, ii bag un deget in pizda si ma intreaba: pai ce faci ? Imi bagi toate degetele, nu e igienic.. :))) Nu am mai putut abtine si am pus-o sa se imbrace si sa plece acasa.... DE EVITAT... clar

 

Locatie : la mine la hotel

 

Oral : 5

 

GFE : 0

 

Corp : 7, cu burta ca dupa nastere, sani mici dar ok

 

Compatibilitate :2

 

Decizie: clar nu

  • Like 11
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 1 oră, lexluthor a spus:

Din prostiile altora învățăm... in mintea mea era de evitat, dar când bei mai mult esti singurul răspunzător...

Igiena: 7/10 am simțit un miros, lucru care a tăiat orice șansă pentru tura a doua

Aspect: 6/10 sâni lăsați, kilograme în plus și distribuite nu tocmai pe unde trebuie

Oral: 8/10 ok, un pic cam repezit pentru gustul meu

NP: 7/10 slaba interacțiune, o singură poziție 

Alte constatări: vorbește prea vulgar, încearcă sa para sociabilă dar are un aer de centură, fără perdea... la numărul al doilea discuția a fost de genul: daca nu ti se scoala o tai și am plecat... de evitat cel puțin pentru mine

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 3 ore, alngeo a spus:

Din prostiile altora învățăm... in mintea mea era de evitat, dar când bei mai mult esti singurul răspunzător...

Igiena: 7/10 am simțit un miros, lucru care a tăiat orice șansă pentru tura a doua

Aspect: 6/10 sâni lăsați, kilograme în plus și distribuite nu tocmai pe unde trebuie

Oral: 8/10 ok, un pic cam repezit pentru gustul meu

NP: 7/10 slaba interacțiune, o singură poziție 

Alte constatări: vorbește prea vulgar, încearcă sa para sociabilă dar are un aer de centură, fără perdea... la numărul al doilea discuția a fost de genul: daca nu ti se scoala o tai și am plecat... de evitat cel puțin pentru mine

deci constipata si in real ca in poze, ai un like imaginar de la mine ca nu mai am cum sa iti dau!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
Acum 3 ore, madaa69 a spus:

asta ie fokoasa lu @insuficientul  :) 

Daaa...chiar ma gandeam acum de unde sa o iau... doamne..ce i-am mai stricat reputatia...si tot baietii nu se invata minte...vad ca are numai recenzii "bune" ,asta e...fiecare ce cauta,gaseste! 

Spor la babardeala!

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...