Sari la conținut

Ade 0736682267


Postări Recomandate

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Salut baieti,

 

Stie cineva ceva de Doamna? Ca nr de tlf din "titlu", imi spune ca abonatul nu poate fi contactat.....

 

Bafta si mersi

Link spre comentariu

Salut baieti,

 

Stie cineva ceva de Doamna? Ca nr de tlf din "titlu", imi spune ca abonatul nu poate fi contactat.....

 

Bafta si mersi

asa cum spuneam , probabil ai mai vorbit cu ea si i s-a parut ceva ciudat si ti-a blocat numarul suna de pe alt numar

Link spre comentariu

Daca n-ati fost la ea nu mai bateti campii aiurea. Am fost eu, chiar luni saptamana asta. Ade este o doamna in adevaratul sens al cuvantului.

Multumesc Ade. Te voi mai vizita in curand.

Gogule ne lasi cu aburelile tale ? ai fost pe dreaq . fa o recenzie normala si lasa vrajeala de doi lei tu ai impresia ca vorbesti cu pustimea din fata blocului ? 

  • Like 1
Link spre comentariu

Poze noi, reale. Multumesc.

Mai baiete tu ti-ai facut un control psihiatric vreo data ? vorbrsti cu pereti si ii rogi sa te astepte in ciorapi cu elastec in rochie rosie , pantofi cu toc , spui ca pozele sunt reale , ne certi ca ne spunem parerea fie ea pozitiva sau negativa dar nimic despre vre-o vizita la doamna respectiva . esti plecat rau omule , mai lasa masturbarea pune mana pe telefon si mergi la doamna sa-ti mai spele creieri 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai baiete tu ti-ai facut un control psihiatric vreo data ? vorbrsti cu pereti si ii rogi sa te astepte in ciorapi cu elastec in rochie rosie , pantofi cu toc , spui ca pozele sunt reale , ne certi ca ne spunem parerea fie ea pozitiva sau negativa dar nimic despre vre-o vizita la doamna respectiva . esti plecat rau omule , mai lasa masturbarea pune mana pe telefon si mergi la doamna sa-ti mai spele creieri 

Ai apucat sa vezi goblenurile pe peretii camerei de lucru ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la ea cu doua zile in urma. Locatie pe Traian Popovici, primul bloc de langa posta, locuri de parcare. Am sunat cu 20 minute inainte si o voce placuta mi-a explicat tarifele: 60 o fin., 150 masaj cu o fin. Pentru ca prefer doamnele mature m-am indreptat cu incredere. Am nimerit usor, am sunat-o din fata blocului, mi-a zis interfonul si am urcat la et. 6. I-am inmanat tariful pentru un masaj si o fin.

Doamna m-a invitat intr-un mic dormitor semiobscur, cu o masa de masaj si un pat acoperit cu o cuvertura. Desi in poze pare mai durdulie, in realitate este, slabuta, miniona, sani nr. 2, are un tatuaj pe burtica si aprox. 40 de ani. Nu este frumoasa, dar are o atitudine pro client, carnea tare. Nu m-a invitat la dus, dar am cerut eu. Baia mare si bine dotata. Am revenit la locul faptei unde, gol pusca, a inceput masajul. Mi-a spus ca are si o colega si ca ea lucreaza doar pana la ora 16. I-am atras atentia ca nu prea seamana cu pozele postate, iar ea a motivat ca sunt putin retusate spre"voluptos", ca asa le place barbatilor sa arate o femeie. Oare in poze o fi colega Ade? Nu stiu sa va spun, caci mie mi-a zis ca o cheama altfel si ca Ade este doar numele de scena. Dupa cca. 20 min. m-a intors cu fata in sus, pus protectia de guma si executat un oral suficient de bun ca sa il pregateasca pe Monsieur. I-am propus 69, insa a refuzat delicat spunand ca este dupa ciclu si ca s-ar putea sa mai aiba ceva urme. Apoi a intrat in el deasupra si cu spatele la mine, dand amandoi puternic unul intr-altul, adanc si tot mai rapid. Mi-am dat drumul in toata splendoarea ei de pasarica, stramta si primitoare. Nu a iesit imediat, vrand parca sa prelungeasca momentul. Pentru ca accesul pe hol spre baie parea cam imprudent, l-am sters pe Monsieur cu servetele umede. La iesire, echipat in hainele mele, din bucatarie se auzea o voce barbateasca. Ne-am pupat pe fata si m-a invitat sa revin pentru ca ma place. 

 

Note:

- doamna 7

- locatie 7

- oral protejat 8

- normal protejat 8

- tarif platit 150 lei, cca. 40 min.

De revenit: DA

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la ea cu doua zile in urma. Locatie pe Traian Popovici, primul bloc de langa posta, locuri de parcare. Am sunat cu 20 minute inainte si o voce placuta mi-a explicat tarifele: 60 o fin., 150 masaj cu o fin. Pentru ca prefer doamnele mature m-am indreptat cu incredere. Am nimerit usor, am sunat-o din fata blocului, mi-a zis interfonul si am urcat la et. 6. I-am inmanat tariful pentru un masaj si o fin.

Doamna m-a invitat intr-un mic dormitor semiobscur, cu o masa de masaj si un pat acoperit cu o cuvertura. Desi in poze pare mai durdulie, in realitate este, slabuta, miniona, sani nr. 2, are un tatuaj pe burtica si aprox. 40 de ani. Nu este frumoasa, dar are o atitudine pro client, carnea tare. Nu m-a invitat la dus, dar am cerut eu. Baia mare si bine dotata. Am revenit la locul faptei unde, gol pusca, a inceput masajul. Mi-a spus ca are si o colega si ca ea lucreaza doar pana la ora 16. I-am atras atentia ca nu prea seamana cu pozele postate, iar ea a motivat ca sunt putin retusate spre"voluptos", ca asa le place barbatilor sa arate o femeie. Oare in poze o fi colega Ade? Nu stiu sa va spun, caci mie mi-a zis ca o cheama altfel si ca Ade este doar numele de scena. Dupa cca. 20 min. m-a intors cu fata in sus, pus protectia de guma si executat un oral suficient de bun ca sa il pregateasca pe Monsieur. I-am propus 69, insa a refuzat delicat spunand ca este dupa ciclu si ca s-ar putea sa mai aiba ceva urme. Apoi a intrat in el deasupra si cu spatele la mine, dand amandoi puternic unul intr-altul, adanc si tot mai rapid. Mi-am dat drumul in toata splendoarea ei de pasarica, stramta si primitoare. Nu a iesit imediat, vrand parca sa prelungeasca momentul. Pentru ca accesul pe hol spre baie parea cam imprudent, l-am sters pe Monsieur cu servetele umede. La iesire, echipat in hainele mele, din bucatarie se auzea o voce barbateasca. Ne-am pupat pe fata si m-a invitat sa revin pentru ca ma place. 

 

Note:

- doamna 7

- locatie 7

- oral protejat 8

- normal protejat 8

- tarif platit 150 lei, cca. 40 min.

De revenit: DA

Este colega cu Ade. Cea din poze este Adelina. Daca Ade nu lucreaza, lasa telefonul colegei sale. Perpessicius are dreptate in legatura cu colega Adelinei. Am patit-o si eu acum cateva saptamani. La Ade am fost de mai multe ori, dar cand am sunat, acum cateva sapt. in urma,  am simtit ca ceva nu-i in regula, vorbea cu mine cu dvs,. M-am hotarat sa merg. Da, fata este slabuta, eu prefer fetele mai plinute, dar atitudinea sa este de nota 10. Amabila , volubila, mi-a placut. Am ramas pentru un oral NP, foarte bine executat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UE
  • Oras:UE

Salutare,salutare!

Am vizitat-o pe Ade de multe ori și pot să spun,că este o femeie cu care m-am simțit foarte bine.Cred că ne cunoaștem de mai bine de 2 ani.De câte ori aveam drum prin zonă,îi mai făceam câte o vizită,chiar m-ă simțeam bine cu ea....

Acum câteva luni,am vizitat-o din nou și am constatat că totul s-a schimbat.În locație mai erau 2fete și totul s-a transformat intr-un fastfuck.

Eu de atunci am zis pas

Un sfat pentru Ade: așa,în loc să atragi clienții, îi gonești....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare,salutare!

Am vizitat-o pe Ade de multe ori și pot să spun,că este o femeie cu care m-am simțit foarte bine.Cred că ne cunoaștem de mai bine de 2 ani.De câte ori aveam drum prin zonă,îi mai făceam câte o vizită,chiar m-ă simțeam bine cu ea....

Acum câteva luni,am vizitat-o din nou și am constatat că totul s-a schimbat.În locație mai erau 2fete și totul s-a transformat intr-un fastfuck.

Eu de atunci am zis pas

Un sfat pentru Ade: așa,în loc să atragi clienții, îi gonești....

Subscriu la cele scrise de tine! Si eu o vizitam destul de des acum o vreme apoi m-am razgandit!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:dublin
  • Oras:dublin

Am incercat sa vizitez azi posesoarea numarului de telefon, locatia langa posta Baba Novac, prima scara pe stanga, cand ies din lift, aud din apartament un "haoleu ce tranteste asta usa fa", cand intra ma intreaba "auzi da de ce trantesti usa asa?".O purcica la 1.6m si 120 de kg, neatragatoare, tiganca, eu vreau sa fut femei nu purcele, asa ca ai zic ca nu cred ca e Ade, si avand in vedere descrierile din recenziile de mai sus nu cred ca era ea, imi arata si colega, o schiloada la 30 si ceva de ani, tot neatragatoare si sigur nici ea nu era Ade. Am plecat si mi-a aruncat scroafa un "haide ma pleaca!"

Din descrierile de mai sus nu cred ca era Ade, daca era ea are mare bila neagra.

 

Ce am gasit in locatie, de evitat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UE
  • Oras:UE

Am incercat sa vizitez azi posesoarea numarului de telefon, locatia langa posta Baba Novac, prima scara pe stanga, cand ies din lift, aud din apartament un "haoleu ce tranteste asta usa fa", cand intra ma intreaba "auzi da de ce trantesti usa asa?".O purcica la 1.6m si 120 de kg, neatragatoare, tiganca, eu vreau sa fut femei nu purcele, asa ca ai zic ca nu cred ca e Ade, si avand in vedere descrierile din recenziile de mai sus nu cred ca era ea, imi arata si colega, o schiloada la 30 si ceva de ani, tot neatragatoare si sigur nici ea nu era Ade. Am plecat si mi-a aruncat scroafa un "haide ma pleaca!"

Din descrierile de mai sus nu cred ca era Ade, daca era ea are mare bila neagra.

 

Ce am gasit in locatie, de evitat!

Nuuu,nu era ea😂

Ade nu are 120kg,este albă,foarte plăcută și mereu cu zâmbetul pe buze.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Am fost și eu la una din fetele din locație, cea cu tatuaj pe picior, nu mai știu exact cum o cheamă!

Eram prin zona, am sunat am stabilit întâlnirea în 20nde min.

Am ajuns la ușa ma întâmpinat îmbrăcată normal, nu e ca în pozele după anunțul telefonic dar destul de ok foarte comunicativa, mi-a plăcut cât de cât!

Am decis sa rămân pentru un număr, după dus acțiunea a început cu oral din partea ei destul de ok după care a pus caciuoita au urmat câteva poziții cu gemete și contre frumoase din partea ei și finalizare în prezervativ(e buna, ai în ce sa dai și de ce sa apuci) !

A fost de nota 8 locație, oral și normal iar pentru prezenta de 9!

Nu știu dacă mai revin dar merita recenzia asta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Poze noi!

 

https://stor221035331.anuntul.ro/media/foto/imgs/2019/9/5/221035331.jpg

 

https://stor221035331.anuntul.ro/media/foto/imgs/2019/9/5/221035361.jpg

 

https://stor221035331.anuntul.ro/media/foto/imgs/2019/9/5/221035371.jpg

 

https://stor221035331.anuntul.ro/media/foto/imgs/2019/9/5/221035831.jpg

 

https://stor221035331.anuntul.ro/media/foto/imgs/2019/9/5/221035351.jpg  https://stor221035331.anuntul.ro/media/foto/imgs/2019/9/5/221035381.jpg  https://stor221035331.anuntul.ro/media/foto/imgs/2019/9/5/221035821.jpg

S-a facut ditamai grasuna! Nu e bine deloc chiar daca vin sarbatorile!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

 

 

Buna duduia!

Dudia este cu poze false nu te mai holba .nu ai decât să mergi la ea sau macar sa o suni sa te lămurești . Femeia e dusă cu capul , cea mai în vârstă că celelalte vin și pleacă în locația ei

Mai are și numărul asta 0786643007 dat zic eu că e de evitat

Auzi și tu " De ce trebuie să-mi ascultați telefonul nemernicilor " am leșinat de râs când am auzit

Link spre comentariu
  • Oras:Da
  • Oras:Da

Am fost la Ade de mai multe ori in decursul anilor.Pentru cei care spun ca este ca o purcica le zic ca se inseala pentru ca a slabit mult in ultimul an in urma orelor petrecute la sala dupa spusele ei,oricum rezultatele se vad.Nu mai este Ade pe care o stiam noi,acum este un pic plinuta ,nu mai este grasa.Am primit prosop si fuga la dus,dupa mine a mers si ea sa se igienizeze.Reantoarsa in camera am inceput actiunea langa pat in piciare cu sarutari prelungi,eu infipt cu mainile in tatele ei si ea cu mana pe pula pe care o masa usor.Ne-am urcat in pat continund cu FK ,am inceput sa-i frec clitorixul intaratand-o grav,a luat pula in gura si a inceput sa o suga soft.Dupa ce a sculat-o a montat pelerina si m-a intrebat cum vreau sa o fut,am cerut missionar pentru inceput,am dat in ea vreo 10 minute pana au luat-o transpiratiile , am schimbat pozitia in caprita ,terminand in  ea in cateva minute.

Locatia 9

Gfe 10 pentru fk,atitudinea de amanta

Oral 8

Normal 8,as fi vrut mai multa implicare din partea ei

Halatul 60

Cu siguranta am sa o mai vizitez pentru ca are un raport bun intre calitate si pret

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De Evitat!

Acum am plecat de la prestatoarea bruneta si pot spuna ca 60 ron i-am aruncat pe geam! Cred ca tot acest cuib sa depravat de tot! Unde titulara topicului ADE a devenit matroana si asta bruneta cu cea skiny sunt prestatoarele ei. Dar sa sa va povestesc!

Dupa ce am suntan la n... Numere de telefon panarama asta a fost singura care a raspuns,plm mie imi plac plinutele. Ok ajun la locatie,intru in casa. Asta bruneta intr-o rochie verde ,arata cat de cat ok la corp la fata cam urata de nota 4. A fost foarte amabila cu dusul cu prosopul cu ceea ce tine de deburul intalniri. Servicile ei o+n 60 sau o+n+a 80. Eu am optat pt 60 si cu condotia daca este cheful mare ii dau dupa pt anal. Plm o pizda grasana frumusica si curata am pupato un pic si ii cer sa treaca ea la aparat. Oralul a fost unul dintre cel mai prost din viata mea baaaa prostitiata si nu stie sa suga pula,un pic de atentie la coaie....atat xat sa crezi ca a pus gira pe ele si dealtfel si pe pula. Ma rog mai cu laba mai cu imaginatie se scoala cum trebuie,punem prez si ii cer sa stea capracum a ridicat curul in sus un damf de kk de sa speriat pula. Pai cucoana trebuie sa o resuscitam ii zic dar cum stiam ca muia la ea este fizica quantica pt mine o pun sa imi faca laba. La care ea "sa stii ca o sa trebuiasca sa platesti in plus pt o ora ca timpul sa terminat si nu cred ca reusesti sa termini la finalizare" Ba esti nebuna sa vezi ce laba imi faci pana termin la finalizare. A facut o fata bosumflata si sa apucat sa imi faca laba si dai si dai la laba si cred ca ingitea nodurile din gat. Cand a inceput sa sara slobozul facuse o fata speriata si scarbita in acelas timp,deci pentru mine o imagine deloc prietenoasa,servetele un pic la baie si fugi! Ca si note:

Locatia 9

Fata corp 7 fata 4

Atitudine=gfe 2

Igiena 5 decat pizda spalata!

Normal 0 ca sa dus dracu fanteziile!

ORAL -1.....minus 1 Cel mai prost oral ever!!!!

Halat 60 ...binenteles prost investiti!

De revenit...Niciodata!

De recomandat ....direct la De Evitat!

 

 

 

 

 

Deci acest cuib nu mai este ceea ce a fost! Recenzile bune ale Adei si ale Irinei sau Iuliei cum dracu o cheama pe cea skiny!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...