Sari la conținut

Alina 0728435137


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

O gasiti in zona abator,tariful intradevar este 50/120,dar e posibil sa il mareasca la 70/140.Este genul skinny , nu pot sa zic ca arata rau,e draguta in felul ei.

Locatie - 8 

Aspect - 8

Igiena - 8 (a facut un dus inainte)

Sociabilitate - 9(foarte vorbareata,am stat am glumit)

Oral - 10 (am cerut protejat , tendinte de deep)

Normal - 8(se implica,geme putin cam mult :) )

Per ansamblu a fost placut,chiar daca e prea skinny pt gusturile mele,chiar am fost multumit si cu siguranta am sa mai merg pe la ea.
Singurul lucru deranjant un pic pot spune ca e fumul de tigara din camera eu nefumand.

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator carpatin
Reputație: 0

Nu știu ce să spun,nu cred,are ceva tatuaje care nu se văd în poze,plus ca e mult mai skinny decât fata din poze.

sigur nu este fata din poze..e mult mai slabuta dar ptr bani pe care ai cere eu zic cai ok..oral ok si zonele adiacente.normal -sunete placute si zic eu cam adevarate.apartamentu putin cam neingrijit

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De dimineata i am facut din nou o vizita.Am confirmarea pozelor.Este ea in poze,dar pozele o avantajeaza mult si are tatuajele sterse.Mi a aratat pozele originale.De data asta am asteptat cam mult pt ca avea client,desi o anuntasem ca vin si vorbisem cu ea.Nu avea prosoape dar mi a spus ca se rezolva astazi cel tarziu,nu m am suparat si am inceput actiunea de la dus.Totul a fost foarte bine mai putin faptul ca nu am reusit sa imi dau drumu,incercand sa tin cat mai mult,greseala mea :)

Noul tarif e de 60/120 si e posibil si o schimbare a nr de telefon.Per total nota mea ramane in continuare 8,si sincer ar merita si 100ron+ la cum se poarta cu clienti.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Astazi am fost la domnisoara si pot spune ca totul a fost ok.Confirm ca este fata din poze ,este micuta si slabuta.Nu o sa intru in detalii cu ce am facut impreuna pentru ca nu stiu daca face asta cu toti  clientii.Mai pot spune ca nu se grabeste deloc,poti discuta deschis orice .Singurul lucru negativ este ca dupa o saptamana in care m-am lasat de fumat m-a conrupt la o tigara.Nu regret pentru ca a fost o dulce....Tarifele   60/120.Este noua in meserie iar  daca o conduci se descurca foarte bine..Ca si locatie o gasiti in zona Abator,cu multe locuri libere  de parcare .Din cate am inteles nu va mai practica mult aceasta meserie asa ca va sfatuiesc sa o vizitati....pentru mine a meritat si o sa revin curand...succes !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Hello guys! 😋 în primul rand vreau sa va anunt ca de astazi nu voi mai raspunde la numarul te telefon afisat in topic. Noul numar de telefon este:0766801674. ÃŽn al doilea rand aș vrea sa ma prezint,pentru ca pana acum nu am facut-o. 😀 Numele meu este Alina și am 20 de ani.Sunt o tipa miniona,am 1,54 si 40 kg. Sunt o fire sociabila,amuzanta si cu mult chef de viata. Enjoy! Pupicii

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bine ai venit printre noi,Alina! Fii deschisa la sfaturi si critici, citeste topicele fetelor si....vei avea succes! Spir in toate sa ai!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hello guys! 😋 în primul rand vreau sa va anunt ca de astazi nu voi mai raspunde la numarul te telefon afisat in topic. Noul numar de telefon este:0766801674. ÃŽn al doilea rand aș vrea sa ma prezint,pentru ca pana acum nu am facut-o. 😀 Numele meu este Alina și am 20 de ani.Sunt o tipa miniona,am 1,54 si 40 kg. Sunt o fire sociabila,amuzanta si cu mult chef de viata. Enjoy! Pupicii

Bine ai venit! Poate ne prezinti serviciile,ceva tarife si cateva fotografii recente.
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Bun venit Alina .Ne poti face si noua o prezentare a serviciilor tale ?Si ma refer la : oral p/n ,normal ,posibil anal ? ce program ai in locatie ?Daca accepti FK,CIM ,etc.

 

Este mult mai bine ptr noi ,dar si ptr tine .

 

Succes sa ai si fii deschisa si comunicativa ,vei avea de castigat  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

SERVICII : Doar oral si normal. Normal protejat,oral neprotejat cu finalizare corporala. Ca si locatie,ma gasiti in cartier abator. Momentan 60 fin/120 H. Pe parcurs este pozibil sa maresc la 70/130. Momentan nu este cazul. Am sa anunt eu ! Iar ca program. 10:00-18:00. Va puup. O zi buna tuturor 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...