Sari la conținut

Alina Pța Iosefin-0757149185


Postări Recomandate

  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Tocmai am iesit de la domnita,draguta si ca aspect si ca persoana,tanara,aprox 1.75cm daca nu mai mult,sanii medii si faini,fund fain de tot,pozele ei.In urma convorbirii telefonice ajuns la locul cu pricina,loc de parcare berechet mai catre pod.Dupa o mica introducere in camera ei(are colega) am purces catre cele pt care am mers la ea.Oral bun spre foarte bun,trecut ea deasupra se misca bine un pic capritasi terminat in balonas.100nr-200ora.De revenit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:lugoj
  • Oras:lugoj

Salutare,

Am bifat zilele trecute la domnisoara.

Locatie Iosefin usor de gasit loc de parcare. In locatie cam mizerie si prosop umed primit la baie .nota 7

Aspect 8 sani frumosi dar se rade pe picioare si e cam aspra.

Oral 9 bine executat cu accente de deep

Normal.... aici a venit buba...am lovit pe caprioara si la schimbarea pozitiei in capreta...m-a lovit un miros de a murit eroul... am finalizat repede in caciulita si am plecat... eu nu mai revin.nota 4

Halat 100 ron

Poze reale

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

 

 Asta seara am reusit sa ajung la ea. E destul de inalta, atitudine buna, corp fain, aspect placut, piele faina, sani tari, ce sa mai zic..mi-a placut.

 

Prestatia a fost una buna:

 

Oral: 10 deep-ul ei e ce trebuie

Normal: 8 nu se implica decat cand are dispozitia necesara

GFE: 5 nu ii place sa fie sarutata pe gat, pe sani etc. clar nu saruta, nu accepta sa ii se faca sex oral.

Anal: face dar nu am incercat

 

Halatul a fost 100 lei un numar. Mai nou zicea ca cere 250 lei pe ora ceea ce nu am inteles si nu a putut sa imi explice nici ea...cumperi mai mult dai mai ieftin zic eu. Nu stiu cine i-a bagat in cap treaba asta cu 250 lei ora.

 

Zona e ok acum ca au refacut piata, lumina in parcarea din fata, fara probleme.

 

Cand am iesit, de rasul lumii, nu am putut iesi pe usa de la strada...interfon stricat...serios? a trebuie sa deschid zavoarele si sa deschid poarta de la mijloc sa pot iesi :))) 

 

Concluzia mea este ca merita vizitata doar pentru oralul ala spectaculos. Normal nici nu mai are farmec dupa asa spectacol.

 

Spor la futut

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Apropo, spunea ca numarul asta nu il mai are postat cu anunturile ei si era curioasa de unde il am. Eu am uitat sa iau celelalte numere de telefon de la ea...spunea ca mai are vreo 3. Daca va aduceti aminte, luati celelalte numere si postatile aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Am vizitat-o si eu pe d-soara. Locatia descrisa mai sus langa P-ta Iosefin loc parcare. Mi-a placut de ea, zambitoare, placuta, vorbareata, deschisa.

Prestatia foarte buna. Oralul neprotejat de 10 cu finalizare in gura foarte bun cu accente de deep. E curata arata bine cu sanii potriviti numai buni de pipait.

Am intrebat de oral insa a zis ca nu prea ii convine asa ca am lasat-o balta. NU am incercat sa o sarut nu stiu daca o face. A zis de anal insa nu am incercat insa o voi face pe data viitoare. Oralul a fost prea bun

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Am vizitat-o si eu pe d-soara. Locatia descrisa mai sus langa P-ta Iosefin loc parcare. Mi-a placut de ea, zambitoare, placuta, vorbareata, deschisa.

Prestatia foarte buna. Oralul neprotejat de 10 cu finalizare in gura foarte bun cu accente de deep. E curata arata bine cu sanii potriviti numai buni de pipait.

Am intrebat de oral insa a zis ca nu prea ii convine asa ca am lasat-o balta. NU am incercat sa o sarut nu stiu daca o face. A zis de anal insa nu am incercat insa o voi face pe data viitoare. Oralul a fost prea bun

Dupa ce a facut un oral de 10, ai intrebat`o de oral care nu prea i-a convenit si ai lasat`o balta? uat da fac?

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Helau confutadores,

 

Vizitat si eu domnisoara in cauza.

Sunat,programat,prezentat.aceasi problema ca si Ibric la plecare....dar am descoperit un întrerupător pe perete in dreapta,cam la un metru de poarta.ala deschide poarta :)

Acțiunea fetei ....destul de ok...

Oral bun dar fara atenție la adiacente...nu a acceptat sa ii se faca oral si cred ca am inteles de ce.ceva probleme ușoare cu igiena acolo jos...nu cred ca se spală dupa fiecare client.

Cand am pus-o capra....m-a lovit un usor iz de nespălat ...... sau poate are ceva scurgeri...cine stie !?

Per ansamblu o experiența ok dar nu o voi mai repeta.

Note :

Aspect 9

Locatie 7

ON 8

NP 7

GFE 6 nu săruta dar se poarta destul de ok

Eu unul nu recomand din cauza problemelor de igiena

Bafta si spor la futut

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

,,cassy"de ce tot comentezi peste tot la postarile mele? Nu ai ce face? Stai linistita ca,clienţii ma cunosc suficient si fara ca sa postezi tu!

 

Donsoara decat sa-i comentezi lui cassy mai bine te-ai spala intre clienti si nu ar strica sa-ti faci un control, mirosul poate fi si de la vreun BTS. Oricum este pentru sanatatea ta in primul rand.

Suuces !

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

 

Miros ai tu la cap cred... altceva nu stiu ce sa spun nu aveti ce face si numai va luati de oameni aiurea...

 

 

Pai citeste ce au scris cei care au vizitat-o despre miros ... apoi poti da din gura/taste cat vrei.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...