Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

ura e un cuvant cam tare si cam greu,pot spune cu mana pe inima ca nu am urat ceva sau pe cineva vreodata. maxim  in cazuri extreme resping total situatii sau persoane,nevrand sa mai am de-a face cu ele. in cazuri urate eu ignor,nu raspund pozitiv,negativ,in niciun fel,pana la punctul de a nu iti raspunde la salut.te afecteaza doar lucrurile carora tu le dai putere asupra ta,dar ceva daruit poate fi luat inapoi.

cu toate astea ma irita unele chestii,cum ar fi sa astept dupa cineva. efectiv daca tb sa ne intalnim si iti manifestii prostul obicei de a intarzia,dupa cateva dati s-ar putea sa plec fara sa anunt si fara sa raspund macar la tel .si apoi sa refuz si cateva intalniri consecutiv ca sa te inveti minte ca si celalalt te poate lasa sa astepti ca fraieru/a.

mi se pare o lipsa crasa de respect si bun simt sa intarzii mereu,fara macar sa anunti.si daca o pers extraterestra ca mine,pt care timpu/spatiul sunt complet relative si reusesc sa ma ratacesc in 500 de m ajunge mereu la timp,chiar daca face o entorsa pe drum,ei bine,daca tot intarzi vei primi un haidi paaaaa.si nu ma scoti usor din starea ciufuta

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

si din seria fac spume nu sufar birocratia inutila si greoie,functionarele care se poarta ca niste muraturi,secretarele de la facultati muuuuulta mwe, banciile cam toate inafar de ing dupa ce ca le intretii,te scot uneori cu minusuri se manifesta ca si cum iti fac mereu o favoare personala, cazinourile/casele de pariuri si farmaciile. intri in o dugheana d farmacie sa iei ceaiuri si melatonina te trezesti ca te fute aia la cap card ai,card vrei ca d c nu vrei, daca esti interesat sa cumperi si pastila x,y nu vreau lua-v-as neamu in pl ca nu dau bani sa iti afectez singura sistemu imunitar.adica detest cum e Bucurestiul in 300m musai un cazino,o banca o farmacie.cre ca au legatura spargi banii la cazino,spargi cardul,pierzi tot,ai nevoie de o farmacie ca te ia cu inima.sau gen.....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...