Sari la conținut

(0727) 499 879 masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Locatie TOMIS PLUS bloc nou , fata bunicica undeva la 35 de ani , am facut masaj de relaxare 1h foarte atenta la toate zonele si la sfarsit a spus ca face si erotic la pretul de 200 lei . Nu am mai stat am zis ca revin .

Note fata 8

Locatie 10

Masaj 9

 

De revenit da

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatie TOMIS PLUS bloc nou , fata bunicica undeva la 35 de ani , am facut masaj de relaxare 1h foarte atenta la toate zonele si la sfarsit a spus ca face si erotic la pretul de 200 lei . Nu am mai stat am zis ca revin .

Note fata 8

Locatie 10

Masaj 9

 

De revenit da

50 masajul de relaxare ?

Link spre comentariu

E o femeie intre 30 si 40 ani. Locatie Tomisplus, foarte curat. Aspectul persoanei: bruneta, tunsa scurt, cam pe la 1,60, ceva burtica (intrezarita prin bluza), sani marisori. Masajul foarte bun. De restul, nu stiu ce sa zic. Probabil o face, dar fiind prima oara, nu am primit o asemenea oferta. 60 lei cam 60 minute cu tot cu dus.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

E o femeie intre 30 si 40 ani. Locatie Tomisplus, foarte curat. Aspectul persoanei: bruneta, tunsa scurt, cam pe la 1,60, ceva burtica (intrezarita prin bluza), sani marisori. Masajul foarte bun. De restul, nu stiu ce sa zic. Probabil o face, dar fiind prima oara, nu am primit o asemenea oferta. 60 lei cam 60 minute cu tot cu dus.

Doar relaxare? Erotic deloc? Fara finalizare? Te lasa sa o atingi pi colo,pi colo....

Cam asta inseamna ceva detalii care sa ne ajute si pe noi.

Eu am vrut sa ajung saptamana trecuta dar terminase programul pe la vreo 18.

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici si pe acolo
  • Oras:Pe aici si pe acolo

Buna, am intalnit-o si eu pe aceasta doamna.

Locația este cea mentionata anterior. Garsoniera cocheta, curata, cu aer conditionat,baia curata caci chiar este necesar de îndepărtat uleiul de la masaj, prosoape curate la alegere, precum si geluri de dus.

Legat de masaj pot spune ca este un masaj profesionist.Nu are masa de masaj, se efectueaza pe o saltea mare intinsa pe jos in living/sufragerie. Alte atentii nu s-au pus in discuție.

Prestația remunerata cu 60 ron.

Personal, voi reveni.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Locatie TOMIS PLUS bloc nou , fata bunicica undeva la 35 de ani , am facut masaj de relaxare 1h foarte atenta la toate zonele si la sfarsit a spus ca face si erotic la pretul de 200 lei . Nu am mai stat am zis ca revin .

Note fata 8

Locatie 10

Masaj 9

 

De revenit da

deci o ora de masaj terapeutic 60 si 200 o ora de masaj erotic

pana si laba costa o groaza de bani :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...