Sari la conținut

Blonda Rafinata - 0745959506


rayvan889

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Din lipsa de optiuni vineri seara am ales sa sun la aceasta blonda rafinata. La telefon a fost foarte OK si placuta si am decis sa merg la ea. Are anunt cand este si cu o bruneta si se poate si cu amandoua dar nu stiu detalii.

 

Imi fac programare in 30 de minute si ajung la locatie. Locatia este in Alfa, se ajunge destul de usor, intr-o garsoniera dragut amenajata ( nu lux dar nici nu lipseste ceva ).

 

Am ajuns si am optat pentru o finalizare. Fata are cam 1.60 - 1.65 si cam 60 kg. Are cateva kg in plus, se vede putin celulita dar nu este grasa. Este in schimb dragutica la fata si asta ajuta mult. oralul si normalul sunt ambele protejate si ca si preturi este 100/finalizare si 200/ora. Fata se face destul de repede placuta.

 

Per total a fost o experienta OK ... oral protejat + normal 2-3 pozitii. Nu am nimic de comentat dar nici nu a fost deosebit. Din punctul meu de vedere se vede ca este mai la inceputuri ...

 

Note:

Locatie - 8

Fatza: 8.5

Corp: 7.5

Oral: 7.5

Normal: 8.5

Tarif: 100 Ron

Door2Door 35 minute

 

De revenit ? Nu stiu ce sa zic, din lipsa de optiuni probabil ca da !

post-20809-0-88587600-1456076459_thumb.jpg

post-20809-0-34465800-1456076472_thumb.jpg

post-20809-0-60689600-1456076480_thumb.jpg

post-20809-0-92155900-1456076486_thumb.jpg

post-20809-0-43753800-1456076494_thumb.jpg

post-20809-0-01910200-1456076501_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna ziua!

 

Este prima postare pe acest forum, poate nu cuprind tote aspectele dar pe viitor ma straduiesc sa fiu mai explicit.

 

Am fost si eu la Domnisoara (Blonda Rafinata) din anunt ,sunat raspunde o voce placuta si in citeva cuvinte i-mi spune servicile si posibilitatile.

Programarea a fost usor de realizat  locatia usor de gasit  in Alfa .

 

Dupa ce am intrat pe usa chiar surprins placut pozele sunt chiar reale si domnisoara se face placuta din prima, ma servit cu un suc am fumat o tigara, foarte dezgetata si comunicativa.

 

Am ramas la o finalizare cu 100 ron .

 

Tin sa precizez ca locatia este foarte curata simplu si curat!

 

Am trecut la actiune un normal cu multa rabdare  iar dupa am schimbat citeva poziti cum am dorit a acceptat doar totul protejat,si nici o secunda nu am simtit ca mar grabi sau ar incerca sa dea impresia sa termin cum am experimentat la altele.

Se implica si nu mi sa parut mecanic chiar doreste sa te simti bine in timpul petrecut.

Ce am mai remarcat ca a pus telfonul pe silent si nu a suna ca disperatul telefonul ce ma inerveaza la culme de apreciat!

 

Note cum se obisnuieste !

 

Oral:9

Normal :8

Corp :9

Atitudine:9

 

Eu sigur am sa revin a fost o experienta foarte placuta si recomand cu toata increderea!

 

Daca am uitat ceva ma mai puteti intreba.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

seara buna,

am trecut si eu pe la domnisoara saptamana trecuta. Ne mai observand anuntul in publi pina atunci, sun sa vad daca e pe bune.
La telefon parea destul de plictisita totusi, dar am zis sa incerc, pentru ca parea tanara dupa voce.
Locatia e in alfa, dupa cum a spus si colegul rayvan mai sus, undeva pe faleza sud, in capat de padurii, intr-o garsoniera modesta as spune eu, actiunea petrecandu-se pe o canapea. Ajuns in locatie fata fuma si era preocupata cu scrisul mesajelor pe telefon, imi spune sa astept sa isi termine tigara, continuand si cu chat-ul in paralel. La fata e draguta, cam 1,65 inaltime si vreo 60 kg, putin cam mult, dar nu e nici grasa, sanii sunt insa lasati destul de mult.
Fiind destul de tarziu, optez pentru un OP+NP. Oralul si normalul sunt medii as spune eu. La normal am incercat lady on top, aici mi-a placut cum se misca, iar apoi pe la spate, ea stand pe canapea, eu langa.
Actiunea a durat aprox. jumatate de ora si am platit 100 ron. Posibil sa mai revin, per ansamblu nu m-am simtit chiar atat de rau :)

locatie 7,5
atitudine 7,5 
infatisare 8,5
corp 7,5
oral 7,5
normal 8
 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...