Sari la conținut

Taj Masaj - 0746048366


Postări Recomandate

Salutare!

Fiind un adept al saloanelor de masaj, m-am hotarat sa incerc pe la fiecare din zona. Avand in vedere ca la "Asia" nu mai raspunde nimeni, am incercat la "Taj Masaj". Locatia este in spatele magazinului Winmarkt, locatia in care au activat si alte saloane de-a lungul timpului. Este curat, camere cu o saltea pe mijloc si un cuier, fara alt mobilier, baie curata cu apa calda, dar fara o cabina de dus, prosoape curate, minibar. Programul este 13-20, cu posibilitate de prelungire (in functie de solicitari). Activeaza 2 fete, una cam 1,70, cealalta cam 1,55, ambele sunt genul skinny si nu e niciuna vreo frumusete rara, dar isi dau silinta sa te simti bine. Nu se practica decat masaj, fara sex, dar sunt permise "incursiuni" ale degetelor sau limbii si de asemenea nu se practica FK. Tariful pentru 45 de min este 150 RON. In concluzie, o experienta relaxanta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum 2 saptamani am vizitat acest salon de masaj. Scuze pentru intarzierea recenziei.

Numarul de telefon este cel afisat locatia a ramas aceeasi adica in spate la Winmarkt. Locatie curata si ingrijita nu am fost atent la program dar stiu ca deschid de la 13.00.

In salon 2 fete dar in momentul in care am fost eu lucra doar 1 ca una avea o programare. Am intrat cu fata mai inalta ca descriere are cam 1,70, bruneta slim in jur la 55-60kg sani mititei marimea 1-2 dar fundul fain mie unu mi-a placut.

Doar masaj fara alte servicii. pret 150 ron masaj nud cu o domnisoara.

O singura modificare e la taj ca daca pana acum aveai voie sa patrunzi in pussylica fetei cu 1-2 degetele acum la fata cu care am fost eu e interzis cu desavarsire acest lucru.

Note:

fata 8

masaj relaxare 8

masaj erotic 8

 

Concluzie de revenit.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu acum vreo 2 saptamani. A  venit o fetisoara destul de simpatica care zambea frumos, inalta 1.70, 55kg cam asa. I-am spus ca nu ma intereseaza masajul in mod special ci serviciile extra. Tot o dadea de gard ca nu face , desi lasa loc de "puncte puncte". I-am spus ca nu am venit de la politie sau de unde dracu crede ea ca sunt, sa o testez sau eu stiu ce credea ea atunci, dar as dori si un sex oral neprotejat. Bineinteles aceeasi discutie " ca nu fac, dar de ce vrei, dar nu ti-e deajuns un masaj cu o laba la sfarsit, etc etc etc". Initial am vrut sa plec, iar cu banii care i-as fi dat acolo, mergeam la chinezesc cu nevasta-mea, mancam ceva fin, luam o sticla de vin si ne-o trageam pana dimineata si ieseam si mai ieftin si era si mai sigur ca imi face ce vreau eu . Dar vroiam altceva, logic. Intr-un final ai zic zambaretei ca-i dau 150lei daca imi face un sex oral . A acceptat, normal, cand a auzit de suma asta. Daca stiam ce ma asteapta fugeam de ma lua dracu. Am primit doar vreo 5-6limbi smechere pe peleu si o singura data la bagat in gura destul de tare. In rest nimic. Fata stia sa faca treaba si m-a terminat repede. La bagat prima data tare in gura si l-a supt bine iar apoi imi mai dadea cate o limba smechera ca sa ma duca de fapt la gandul ca acuma urmeaza sa-l bage in gura, dar de fapt nu era asa. Il mai freca cu mana vreo 30sec, iar ai mai dadea o limba. Eu ma gandeam de fiecare data " gata acuma urmeaza sa-l suga" , o laie. Am dat 300lei de fapt pe niste limbi . Nu cred ca voi mai revenii, cu banii astia imi iau o manechina.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Am fost si eu acum vreo 2 saptamani. A  venit o fetisoara destul de simpatica care zambea frumos, inalta 1.70, 55kg cam asa. I-am spus ca nu ma intereseaza masajul in mod special ci serviciile extra. Tot o dadea de gard ca nu face , desi lasa loc de "puncte puncte". I-am spus ca nu am venit de la politie sau de unde dracu crede ea ca sunt, sa o testez sau eu stiu ce credea ea atunci, dar as dori si un sex oral neprotejat. Bineinteles aceeasi discutie " ca nu fac, dar de ce vrei, dar nu ti-e deajuns un masaj cu o laba la sfarsit, etc etc etc". Initial am vrut sa plec, iar cu banii care i-as fi dat acolo, mergeam la chinezesc cu nevasta-mea, mancam ceva fin, luam o sticla de vin si ne-o trageam pana dimineata si ieseam si mai ieftin si era si mai sigur ca imi face ce vreau eu . Dar vroiam altceva, logic. Intr-un final ai zic zambaretei ca-i dau 150lei daca imi face un sex oral . A acceptat, normal, cand a auzit de suma asta. Daca stiam ce ma asteapta fugeam de ma lua dracu. Am primit doar vreo 5-6limbi smechere pe peleu si o singura data la bagat in gura destul de tare. In rest nimic. Fata stia sa faca treaba si m-a terminat repede. La bagat prima data tare in gura si l-a supt bine iar apoi imi mai dadea cate o limba smechera ca sa ma duca de fapt la gandul ca acuma urmeaza sa-l bage in gura, dar de fapt nu era asa. Il mai freca cu mana vreo 30sec, iar ai mai dadea o limba. Eu ma gandeam de fiecare data " gata acuma urmeaza sa-l suga" , o laie. Am dat 300lei de fapt pe niste limbi . Nu cred ca voi mai revenii, cu banii astia imi iau o manechina.

In ce locatie este salonul,unde ai fost tu stifler??si sa inteleg ca era 150 masajul si i-ai mai dat 150 peste pentru serviciul extra??in total 300 ron?mi se pare cam mult.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Taj masaj- pot sa spun cateva despre....

 Din ,,intamplare'' sun...ajung la locatie si vad personajele care urmau sa faca ,,masajul'' cu pricina - 2 tipe slabute una mai inalta, cealalta mai miniona -  o fosta  centurista  de statea  pe langa Viaduct( vreo 3 ani am trecut pe centura pe langa ea- ducandu-ma la serviciu............)  mai apoi d-soara in cauza s-a reprofilat  era pe telefon...

Nu mica mi-a fost surpriza sa o regasesc aici!

Mai departe trageti  voi concluziile!

Nu vreau sa sune anti-reclama dar ...........

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...