Sari la conținut

Maria(b-dul Unirii,Zepter) - 0786156857


Postări Recomandate

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Am fost si eu la ea acum 2 zile, a fost OK in linii mari, pacat ca nu am timp sa fac o recenzie mai lunga.

Saraca fata, a trebuit sa coboare ditai blocul Zepter sa ma ia pe mine ca nu mergea interfonul asa ca am asteptat cu emotie sa vad ...ce creatura de vis sau de cosmar ma ia de la scara. Insa surpriza a fost una buna. M-am pomenit cu o blondina (probabil vopsita dar nu conteaza) buna, am urcat cu ea in lift si cu greu m am abtinut sa nu trec la pipait inca de acolo...am asa o fantezie de-a mea cu liftul, off, daca nu m-as jena de lumea din bloc, ce as mai face eu in lift cu dom'soara)) In fine, ajungem sus, imi da prosop curat, albastru, fug la dus, ea deja facuse asa ca o gasesc goala in camera. Incep sa o mangai suav pe tite si cur, pe burtica, arata bine. Sinii sunt probabil nr 3, adica medii spre marisori si foarte pietrosi, in general desi nu face sport (am intrebat-o) are carnea tare si se simte fibra. E genul carnoasa, cu solduri late, ai pe ce pune mana. Sinii sunt frumosi, de asemenea burtica e foarte sexi si in fine dau de una fara indel in buric. Are si niste tatuaje discrete, sexi. De asemenea, niste ochi frumosi, se uita la mine cu un amestec de pofta, teama, asteptare incat am simtit fioro pe spate. Deci i-am facut eu un cunni scurt si a fost foarte bine, a inceput fata sa gingureasca si sa se umezeasca, timp in care se uita la mine cu ochii intredeschisi...sper ca de placere. Presupun ca daca nu ii placea ii inchidea cu totul sa nu ma mai vada... :laugh2 Apoi a trecut ea intre cracii mei - m-a lins pe oua (la cererea mea, fiind epilat complet la ele), apoi un oral soft si umed neprotejat, executat bine dar fara artificii. Parca citeisem ca face CIM asa ca simtind ca vine momentul ii zic "sa stii ca vine, ia-o mai adanc". La care ea cu o voce suava s i usor trista "te rog sa incerci sa nu...nu-s obisnuita". Asa ca fiind gentleman m-am abtinut - e a doua oara saptamanile astea 2 cand ma abtin in situatie iminenta de jet. La fel am patit si cu colega ei bruneta, si acolo am reusit sa nu...desi tare imi venea. 

In fine, imi pune caciulita si trecem la umeri craci sustinut ...dupa maxim 5 minute imi dau drumul glorios. Oricum pizdulicea arata bine si e elastica, trebuie sa ai erectie buna ca sa intre altfel cam stai pe...afara. :blushing2 Mi-era si teama sa nu dau prea tare in ea, am intrebat o si a zis ca e ok. 

Dupa dus, iar mi-a facut oral, i-am lins titele, iar cunni, m-am jucat pe la fundul ei, ne-am mangaiat, iar a trecut ea la un oral (are niste buze groase si sexi, mi-a placut sa ma joc cu gigel la buze si sa o bat peste ele in gluma) si am pus preze luand-o in pozitia ea culcata pe o parte eu in genunchi intre cracii ei...am reusit cu greu sa intru din nou unde fusesm mai inainte (a doua data erectia nu mai e chiar ca prima, deh), am pompat cam 10 min si am terminat cu bine, ea gemand de mama focului si eu transpirat de numa numa...m-am curatat, apoi dus, imbracat si plecat. Deci a fost ok, mi-a placut, cred ma mai revin. Ca mica observatie - e cam tacuta, ar fi mai bine daca ar intretine si ea conversatia. Stiu ca fiind prima data poate e mai timida...oricum e o fata decenta, cu bun simt, nu te grabeste si se comporta corect. Mai are 1 sau 2 colege de apartament. Vad ca s-a renuntat la veverita...prima data cand fusesm acolo am vazut-o in cusca.

 

Aspect 9 - blondina, tunsa scurt de tot la perciuni si pe marginea capului si cu plete in rest

Sex normal - 9 (se implica, geme, nu sta scandura)

Oral - 8,5 (umed dar fara artificii, se ocupa si de zonele enexe)

Locatia - 9, curat, in baie 2 geluri, papuci, prosop curat

GFE - nu se saruta, deci nu notez. Fiind prima intalnire a stat tacuta, insa ma privea cu interes (sper... :blushing2 )

Pret - 100 nr/ 150 ora

EA SUSTINE IN ANUNTUL DE LA INCEPUTUL TOPICULUI CA ACCEPTA SARUT......

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

EA SUSTINE IN ANUNTUL DE LA INCEPUTUL TOPICULUI CA ACCEPTA SARUT......

Poate ca da, cine stie...eu cand am incercat sa ii fur un pup pe buze s-a cam eschivat. Sper ca nu manacsem vreo shaorma cu usturoi inainte))) :laugh2  In schimb am pupat-o pe git si pe ureche, foarte placuta senzatia. De asemenea, poate ne lamureste totusi daca accepta CIM...in anuntul ei asa scria dar se pare ca nu prea e fan... :no2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest, RO
  • Oras:Bucharest, RO

Am vizitat-o saptamana trecuta.

Locatie pe Bd Unirii.

Confirm faza cu coboratul la usa, nu stiu care e problema, probabil nu ii merge interfonul.

Este vopsita blonda. La ten este bruneta, nu mi am dat seama daca are origini in etnia conlocuitoare sau nu.

Actiunea: oral bun, cu atentie l oute, dar cam uscat pentru preferintele mele. Ce-i drept nu i am spus ninic legat de asta, poate s ar fi conformat. Am trecut la normal, se misca (nu le suport pe cele care stau "lemn"), accepta schimbari de pozitie, nu este genul care sa te grabeasca. Finalizare in caciulita. Ca si recomandare, ar putea fi putin mai vorbareata, dar poate se rezolva cu timpul.

Tarifare 100 lei 1 fin

Notele juriului:

Aspect 9, buze 10, pasa 10

Atitudine 9

Oral 8

Normal 9

Per total a fost o experienta ok.

Sper ca nu am uitat nimic, scriu de pe telefon.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:piatra
  • Oras:piatra

Poate ca da, cine stie...eu cand am incercat sa ii fur un pup pe buze s-a cam eschivat. Sper ca nu manacsem vreo shaorma cu usturoi inainte))) :laugh2  In schimb am pupat-o pe git si pe ureche, foarte placuta senzatia. De asemenea, poate ne lamureste totusi daca accepta CIM...in anuntul ei asa scria dar se pare ca nu prea e fan... :no2

Andreea te rog sa ne lamuresti daca accepti CIM si incepand de cand o sa ne mai onorezi cu prezenta

Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am întrebat-o pe Diana si a zis ca Maria nu mai lucrează.

Cred ca a rupt-o pula...lipsa de antrenament bai nene! 😆

Am ratat-o sa-mi bag pl...era buna de ciocan.

Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

eu cred ca o sa o vizitez la sfârșitul săptămânii pe Claudia, colega ei, pare si ea apetisanta, nu e ca Maria, dar mie mi-a placut din ce am vazut in poze.

Claudia retrasa din cate stiu...am sunat si tel inchis. Doar Diana mai este in locatie.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu cred ca o sa o vizitez la sfârșitul săptămânii pe Claudia, colega ei, pare si ea apetisanta, nu e ca Maria, dar mie mi-a placut din ce am vazut in poze.

Ce claudia visezi?! =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...