Sari la conținut

Madalina & Bianca


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea

Vezi ca domnisoarele sunt admiratoare ale grupului "SAVOY" ! Nu ai bentita sau nu semeni cu Marian Nistor ai tariful marit cu 50% ! Deci fiti cu mare bagare de seama si atentie!

Link spre comentariu
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea

E iarna ....e greu de scos ursul din vizuina! Asteapta cateva luni si o sa vezi atunci comentarii si propuneri!Pana atunci mai incearca pe la Pitesti(recomandarea mea) sau la Bucuresti...cum recomanda colegul nostru Mascul78! Ciocan tare si bafta multa!

Link spre comentariu
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea

Am sunat la domnisoare, 150 de lei jumatatea de ora si 300 lei ora. M-am lasat pagubas.

Daca erau amandoua la pretul de 300 lei ora era ok !tCiteste topicul    https://nimfomane.com/forum/topic/60267-a-fost-cineva/ si o sa  ivezi ca la Pitesti sunt doua la pretul de 250 ora la care se adauga camera!  Te las pe tine sa tragi concluzia!

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Tipele stau pe langa Dovali.Nu presteaza in apartamentul unde stau,doar la hotel.Nici nu ar avea unde,tinand cont ca sunt cu copii si barbatii (peștii) dupa ele.Din poze par cam "voluminoase"..... Si gipsy!

Link spre comentariu
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea

Tipele stau pe langa Dovali.Nu presteaza in apartamentul unde stau,doar la hotel.Nici nu ar avea unde,tinand cont ca sunt cu copii si barbatii (peștii) dupa ele.Din poze par cam "voluminoase"..... Si gipsy!

:))))))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...