Sari la conținut

"Roșcată noua o sug bine de tot" 0755768565


cassy

Postări Recomandate

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

E neserioasă. Îmi fac programare la și jumătate, ajung mai repede cu 5 minute. O sun, nu răspunde. Nu-i nimic, îi trimit SMS să-mi facă apel când termină cu futălăul ține ocupată. Trec 15 minute, trec 20, 30. O resun, ridică și-mi închide în nas după o secundă.

Chiar nu pune nimeni jordeaua pe japițele astea venite-n curu' gol de prin Moldova, la produs? Ar merita să le flendure bine vreunu' mai zdravăn..futu-le gâtu' lor de zdrențe astăzi și mâine.

Si daca o venit cumva de pe Somes sau Cris...si nu din Moldova? 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

E neserioasă. Îmi fac programare la și jumătate, ajung mai repede cu 5 minute. O sun, nu răspunde. Nu-i nimic, îi trimit SMS să-mi facă apel când termină cu futălăul ține ocupată. Trec 15 minute, trec 20, 30. O resun, ridică și-mi închide în nas după o secundă.

Chiar nu pune nimeni jordeaua pe japițele astea venite-n curu' gol de prin Moldova, la produs? Ar merita să le flendure bine vreunu' mai zdravăn..futu-le gâtu' lor de zdrențe astăzi și mâine.

Te-o fi confundat cu mine :)) :)) :))

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm ca zice >iondelaraion<   , la fel a facut si la mine cu ceva timp in urma, sun ma programez, ii zic ca ajung si sa imi dea inditatii cand sunt in fata blocului inchide si apoi nu mai raspunde, am obs cand am plecat ca era cineva pe scara si se uita in jos, nu m-am uitat atent, posibil sa fi fost ea. Decat sa plimbe lumea degeaba sa suna exact criteriile de preselectie. Intradevar Japita .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...