Sari la conținut

TOP:Sexii Carla 0747641869 - 0747692228 si 0728361960


ezemund

Postări Recomandate

  • Oras:rai
  • Oras:rai

Tu ce faci ma? Tii socoteala la cine mergem? Ia spune la cate fete din Oradea ai fost sau doar iti place sa belesti ochii la poze? :D

O informatie utila nu ai fost in stare sa aduci pana acum de cand esti pe acest forum. Nici cu acest ID si nici cu celelalte banate.

ameninti iara ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

am fost la cele de la crisul dar nu am stat ca o sarit pretul la 150

am fost la tipa de la pta rogerius dar putea

am fost la masaj dar era doar o fata

Pai fa recenzie unde ai fost. Langa magazinul Crisul sunt vreo 3 fete, langa piata Rogerius cred ca mai sunt vreo 3 , iar daca zici de masaj sunt iar vreo 2-3 saloane si cateva fete cu locatie. Vino cu o recenzie asa cum fac si altii.
  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:rai
  • Oras:rai

Pai fa recenzie unde ai fost. Langa magazinul Crisul sunt vreo 3 fete, langa piata Rogerius cred ca mai sunt vreo 3 , iar daca zici de masaj sunt iar vreo 2-3 saloane si cateva fete cu locatie. Vino cu o recenzie asa cum fac si

care saloane sunt

sunt 3 tao beladoona  si obsesion

beladonna nu are recenzie din iarna

tao are o singura fata (are anunt de angajare)

si obsesion e mult prea slab

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca nu stii face o recenzie sunt pe aici multe exemple.

Ai zis ca ai fost la masaj dar era o singura fata. Unde, cand, ai ramas, nu ai ramas (de ce). descrie fata, tarife,etc

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Zilele astea am trecut si eu pe la SEXI CARLA.Dupa un tel. scurt am ajuns la locatia deja cunoscuta(cartierul PRIMA)Pina aici totul ok.Am stat la o tigara si un suc si dupa ce mi-a dat Ok(nu e singura in apartament,este cu o colega)am facut un dus rapid,baia ok cu de toate.Si acum ajungem la actiune:oral mediocru(7),am incercat un 69 dar am renuntat repede(gusturile nu se discuta)A urmat poz. misionar in care am finalizat rapid(mi-a pierit cheful dupa 69)Si acum notele1.ASPECT(fata,sini,fund)--8,Igiena fara nota(vezi 69)ON+NP...7,Zgomot de fond(gemete profunde mai ales cind am terminat-9.Am o singura observatie,datorita programului aglomerat(sunt 2 fete)probabil ca sta prost cu timpul si nu face dus de fiecare data,A fost un fast-fuck,de la tigara,dus,actiune cca.25 min,taxa 100,pt. mine Nu e de revenit.In final un banc scurt.Care e pozitia misionar in Moldova?Ea culcata pe spate in pat,el toata ziua in circiuma :laugh2

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Zilele astea am trecut si eu pe la SEXI CARLA.Dupa un tel. scurt am ajuns la locatia deja cunoscuta(cartierul PRIMA)Pina aici totul ok.Am stat la o tigara si un suc si dupa ce mi-a dat Ok(nu e singura in apartament,este cu o colega)am facut un dus rapid,baia ok cu de toate.Si acum ajungem la actiune:oral mediocru(7),am incercat un 69 dar am renuntat repede(gusturile nu se discuta)A urmat poz. misionar in care am finalizat rapid(mi-a pierit cheful dupa 69)Si acum notele1.ASPECT(fata,sini,fund)--8,Igiena fara nota(vezi 69)ON+NP...7,Zgomot de fond(gemete profunde mai ales cind am terminat-9.Am o singura observatie,datorita programului aglomerat(sunt 2 fete)probabil ca sta prost cu timpul si nu face dus de fiecare data,A fost un fast-fuck,de la tigara,dus,actiune cca.25 min,taxa 100,pt. mine Nu e de revenit.In final un banc scurt.Care e pozitia misionar in Moldova?Ea culcata pe spate in pat,el toata ziua in circiuma :laugh2

S-o fi delasat si asta :). In Dubai apa-i rara , o fi avand vreun defect de asta profesionalo-regional imprumutat :) Musai sa mai pun odata poza asta :)

post-185435-0-52334600-1460544313_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ-NAPOCA
  • Oras:CLUJ-NAPOCA

Servus.Am fost ieri LA titulara acestui topic ,sunat raspuns promt indrumat catre cartierul Prima ,,Ajung sus etaj superior ,primit inauntru de Carla si condus direct in camera ,,(colega Sarboaica avea client pe cale de plecare,l) discutat Putin pana am putut intra LA dus primit prosop curat .facut dus eu pe urma ea revenit in camera unde am convenit LA o finalizare ,Actiunea a inceput cu in ON,slabut urmat de 69 pasarica gustoasa geme frumos dar probabil fals ,am trecut la NP unde am facut 3 poziti finalizat in capison NOTE LA corp un 8 sani mari dar lasati Oral 7 normal 8 PS:LA plecare mia zis ca vor pleca la CLUJ ,plata ca era sa uit 150 Ron timp 30 minute

  • Like 8
Link spre comentariu

Ca sa fiu scurt si precis...aceeasi locatie, cartier Prima, fata din poze, putin schimbata, sexy, amabila, glumeata, primitoare. Dupa cum zicea cineva inainte, o investitie bine facuta, meritata 😊.

Sarutari, oral neprotejat, normal protejat, diferite pozitii. Fata geme, iti vorbeste pervers, te face sa te simti bine. Baie curata, am facut un dus dupa.

De revenit, din partea mea da.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:West Country
  • Oras:West Country

Printre ultimele recenzii care le am, din cate imi aduc aminte !!!

Am sa fiu si eu scurt si la obiect !

Am ajuns in cartier prima , deschis usa Sexi Carla care era destul de mare pe langa mine (eu fiind mai mult o scandurica pe langa ea)...Mers la dus , venit in camera unde mi-a facut un oral neprotejat destul de ok , dupa care a venit peste mine unde am si inchis conturile !

Mi-a dat impresia de un fast fuck , si pusa serios pe treaba ! Am vazut si pe Barbie care era in cealalta camera (dragutica fata)

Note : D-soara : 8.5 , nu arata rau , undeva la mijloc , nici foarte foarte bine , are destule tatuaje !

Actiunea : 7 - destul de slabuta , oralul a mai scos-o din anonimat !!

De revenit : nu prea pt mine , amenda a fost 150lei

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...