Sari la conținut

FATA dornica sa OFERE relaxii sexuale


Postări Recomandate

  • Oras:Frankfurt Main
  • Oras:Frankfurt Main

salut!hai sa va spun patania mea si daca a mai patit cineva asa cu fata asta sa lase aici?

Azi merg linistit un tur de oras ,vin dispre Premier ) fac frumos sensul giratoriu de la Balcescu si opresc la semafor ,tot asteptand pentru ca era aglomeratie l-am prins de mai multe ori zaresc pe trotuar o fata care se uita insitent (sanky )la mine ..fiind obisnuit cu asa ceva (aici mentionez am si o masina mai speciala) nu am dat importanta... se uita la mine ma uit la ea si de o data ce sa vezi imi face cu ochiul ..HMHM in gandul meu asta are ciuda pe maciuca mea..dechid putin geamul sa ii vad reactia vine catre masina si ma intreaba daca vreau sa o FUT .LOLLLLLL :snap  :350x cateva secunde am ramas blocat ...se face verde AI dau TALPA ..(MENTIONEZ FATA ERA **spam editat**).

Link spre comentariu
  • Oras:Frankfurt Main
  • Oras:Frankfurt Main

salut!hai sa va spun patania mea si daca a mai patit cineva asa cu fata asta sa lase aici?

Azi merg linistit un tur de oras ,vin dispre Premier ) fac frumos sensul giratoriu de la Balcescu si opresc la semafor ,tot asteptand pentru ca era aglomeratie l-am prins de mai multe ori zaresc pe trotuar o fata care se uita insitent (sanky )la mine ..fiind obisnuit cu asa ceva (aici mentionez am si o masina mai speciala) nu am dat importanta... se uita la mine ma uit la ea si de o data ce sa vezi imi face cu ochiul ..HMHM in gandul meu asta are ciuda pe maciuca mea..dechid putin geamul sa ii vad reactia vine catre masina si ma intreaba daca vreau sa o FUT .LOLLLLLL :snap  :350x cateva secunde am ramas blocat ...se face verde AI dau TALPA ..... dar ma intorc din nou la domnita ..continuarea nu o spun bafta (MENTIONEZ FATA ERA  **spam editat**).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...