Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:CUSCA
  • Oras:CUSCA
   Dragi futaciosi si futacioase, :laugh2 primind acordul inculaptului am decis sa scriu cateva cuvinte despre intalnirea dintre mine si No body

Programarea  prin PM cu cateva zile inainte , urmand sa primesc confirmarea prin SMS ,... nu mai aveam scapare :shocked

.Cu putin timp inainte de  antrenament, aveam emotii ( daca nu-i place tinuta, coafura, papionul ??) :laugh2  La ora stabilita ajunge  la locatie , deschid usa..raman placut surpinsa. :drool  No body e genul barbatului in fata caruia ma intimidez .

Ne facem comozi, :*  , se ofera sa deschida sampania :2808.gif   La cat de emotionata eram nu stiu daca am reusit sa leg doua fraze :slap2  ..dar ne-am inteles noi cumva.. :boob  :laugh2

 Dupa dus , ajunge in camera ..ma ia de mana si ma pune cu spatele la perete. Ma saruta pasional ,pe gat, coboara incet catre sani abdomen, coapse.. ...   ..,,,,,,,       .aici ma opresc   :rax2  :rax2  :laugh2  :laugh2 ( e recenzia mea si fac ce vreau cu ea )

Si acum notele 

 

Aspect - 10-   tinuta business ,accesorii de calitate , corp lucrat la sala :weightlift: , abdomen cu patratele NO COMENT ( chiar il invidiez :cry2 ) 

                   

Atitudine-  9,8  un tip foarte inteligent , cu bun simt poate mi-as fi dorit sa zambeasca mai mult 

 NP/       - 10 -    bine dotat, mi-a oferit o partida pe cinste :giggle:

  0-             10    unul dintre cele mai bune pe care le-am primit 

 

Recomand , si il propun pt TOP CLIENTI  

Multumesc , No body  :ellao  :bravo  :couple 

 

  • Like 29
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eeee si pentru ca am insipqrtie la ora asta,sa incepem!
Pe distinsul @no body ,l-am cunoscut inainte de retragerea mea!
Programarea a facuto in p.m,urmand sa imi confirme telefonic!
M-a sunat la ora programata,dar ...sa ma anunte ca mai intarzie =)) ..in fine,i-am spus ca il astept( era ultimul client din seara respectiva ,deci aveam tot timpul la dispozitie)!
Bun,la ora stabilita,s-a prezentat la locatia mea din bld.Burebista,stimabilul @no body..!
Ce sa va spun: Aspect fizic,buun si are un corp de care e tare mandru...,patratele,imi era rusine ca eu aveam burtica si el nu! :(
Imi aduc si acum aminte ca are pula cam mare si m-a chinuit uMpic ... :( (in sensul ca nu imi intra toata in gura)!
Actiunea...hmm ,nu o sa detaliez,ramane intre noi 2!
In incheiere,pare un tip dur pe aici,dar nu este...eu imi doresc sa ne mai vedem...dragostea se face in minim 2 ,deci trebuie si dansul sa se prezinte la intalnire !
Halatul a fost achitat de catre EL!
Notele mele sunt...9++!
In PLM mea sper sa iti/va placa recenzia mea!
Sustin si semnez...Coryna... :D

  • Like 21
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...