Sari la conținut

tiganca din Galati


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Stimati confrati,

in drumurile mele prin Dacia am ajuns si pe meleagurile Galatiului, unde intr-o seara ploiasa de mai 2012 am luat o teapa de care imi este rusine si acum.

Pe Calea Domneasca, in apropierea pasajulului subteran de la hotel Dunarea, pe trotuarul din fata bancii Unicredit, am fost abordat de o tiganca tanara , cam 1,62m cam 60kg, cu o fata rotunda, cu un piercing in buza de sus, ochi rotunzi, parul strans la spate. Imediat a mai aparut si o alta fata, una inalta, cam 1,75m, 60kg, piele alba, ambele imbracate in costum de blugi. Tiganca mi-a propus sex total pentru 130 lei, ca are camera platita la hotel Labirint, iar cealalta, mai inalta s-a oferit sa participe la o partida de sex in trei. Am declinat oferta gloabei si m-am indreptat cu tiganca (cica!)spre hotel Labirint. Pe drum, dupa vreo 50 m, tiganca mi-a spus ca sa-i dau banii ca sa-i lase acasa, ca ea nu umbla cu bani la ea, iar eu fraier, i-am dat si am ramas sa o astept langa un gard metalic dintr-un gang unde a intrat ea sa lase banii. Sincer am banuit eu ca o sa ma lase cu ochii in soare, dar am zis ca totusi este un act periculos pentru ea sa dea teapa in felul asta. Cat am stat acolo au mai aparut o multime de pesti care ma abordau cu propuneri si intrebari, unul din ei sugerandu-mi ca daca ii dau si lui ceva bani, mi-o aduce inapoi pe tiganca. Satul de teapa luata nu am mai acceptat si alta teapa, m-am mai uitat o data la gangul respectiv si am vazut ca mai avea o iesire in spate pe unde probabil a iesit tepara. Suparat pe situatie am plecat plin de rusine de langa gard si m-am mai plimbat pret de vreo ora dupa care am revenit in zona. Tiganca era tot acolo si cand m-a vazut a zis razand ca ce, care e problema ? Imediat a intervenit si un tanar (peste ?) care statea langa ea pe pervazul de la banca, ca sa plec ca altfel sare la bataie la mine ca tiganca este nevasta-sa si doar nu am pretentia sa o foot. Nu cred ca era bine sa ma incaier cu ei (mai era inca o fata, iar la vreo 10 m mai inspre Modern mai erau vreo cativa pesti), desi cred ca as fi putut sa-i rup gatul "sotului" fara prea multe probleme (era unul mic si slab), am acceptat pierderea (nu vad cum as fi putut recupera de la ei banii deja dati) si m-am indepartat constatand cu durere ca am fost pacalit cu usurinta de o panarama. Dupa vreo ora de la ultimele evenimente, am trecut iarasi prin zona, echipa anterioara disparuse, iar in locul lor era un alt peste care imi propunea bineinteles, fete. Ii spun ca pentru seara aceea imi ajunge, teapa a fost suficienta sa faca sa-mi dispara cheful de sex, la care pestisorul (un tanar slab si cu defect de vorbire) imi spune ca cele doua fete, tiganca si gloaba, nu presteaza servicii sexuale ci doar pacalesc clientii naivi ca mine.

I-am spus si lui ca mi se pare foarte riscant pentru ele, clientii pot deveni violenti cand realizeaza ca au fost inselati si pana sa vina cineva, fata poate sa incaseze multe lovituri, nici "sotul" nu prea poate sa o protejeze, fiind destul de pricajit. Mi-a dat dreptate si apoi a continuat sa ma tenteze cu fetele lui, dar eu eram fara nici un chef, cred ca intelegeti sentimentul care ma stapanea.

V-am facut aceasta istorisire pentru ca sa evitati situatii de genul acesta, iar daca o intalniti cumva pe tiganca (sau pe colega ei mai inalta) prin zona sa stiti la ce sa va asteptati, eventual sa le dati un sut in fund daca va propun ceva

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: doreldam80
  • Oras:Galati
  • Telefon: doreldam80
  • Oras:Galati

In acea zona a Galatiului descrisa mai sus se trag de ani de zile tepe de genul... capul sus corcodelgigel , important e ca nu ai iesit si mai sifonat, putea fi si mai rau.

Link spre comentariu

Mda, acolo sunt niste tigani, pesti si curve, care tind sa pacaleasca lumea. Cand eram mai tanar cu vreo 8-10 ani, am luat cu niste prieteni o panarama (care nu era tiganca) de acolo, am lasat banii inainte la peste si am plecat cu ea in taxi acasa. Cand am ajuns, ea cica nu face normal, numai oral, desi ne intelesesem altfel. Dezamagiti, i-am rupt falcile (numai) cu prietenii mei, ca doar nu era s-o violam, teapa se respecta, e prost ala care da, nu ala care cere. La plecare, avea pretentia sa-i chemam si un taxi. S-a ales doar cu un sut in fund la iesire din apartament, amenintandu-ma cu pestele ei, pe care de altfel il cunosteam, niste tiganoi. Bineanteles, ca de obicei, conform istoriei, nu s-a intamplat nimic.

Spor la calarit, evitati zona aceea, la fel ca si Centura, sunt fete mult mai frumoase in Galati ca sa va legati la cap cu acele exemplare.

Link spre comentariu
  • Oras:gl
  • Oras:gl

Zona aia e dezastru.Eu mi-am luat teapa acum ceva ani in urma de la o tiganca.Eram cu un prieten si ea s-a oprit la o casa de langa teatrul dramatic motivand ca pregateste terenul tavaleala si dusa a fost ...Am asteptat mult si bine .E vorba de una mica si bondoaca, tigancusa..Tot cu pestele umbla la racolat..So nu faceti ca noi never ever..

Link spre comentariu

mi-am luat-o si eu cand eram in liceu(nu mai stiu cum arata haita ca-s vre-o 10 ani de atunci): eram 2 am luat una de acolo si cica sa merem s-o luam si pe a doua; i-am dat banii doar pentru ea adica jumate din cat ne intelesesem  ( ma credeam istet ca am facut asta :)) )si  s-a dus s-o ia si pe aialalta : undeva in spate la stirex e casa unde e un cabinet dermato si unu de ginecologie sii curtea are 2 intrari. Dupa cam 10-15 minute ne-a spus taximetristu ca e teapa si aaparent stia da cica nu putea sa ne spuna. Faptu dragut a fost ca el ne-a spus sa mergem la dunarea sa luam de acolo (aparent uitase bou); ne-am mai plimbat vreo 20 de min dupa care am coborat amandoi la consignatie cica sa ne luam tigari si dusi am fost :)) (macar sa ne scoate de o parte din bani)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland

Daca mai recunoasteti figura adica tigancile rupeti-le gura sau umpleti-le in gura,niciodata nu e prea tarziu.

Faza cu taximetristul care este mana in mana am mai auzit de la un cunoscut, tot asa o chestie asemanatoare a patit si se pare ca este acelasi lake de taximetrist, sa nu ii rupi gura? fraieru sigur dupa aia s-a intors si a luat bacsis, mai baieti ce sa va fac daca nici dupa e sunteti inselati nu mergeti la garda, ele profita si fac o meserie din asta...de ani buni.

Va temeti sa spuneti motivul dar ce fac ciorile astea e inselaciune,deci infractiune.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...