Sari la conținut

Alina 0784716441 Dr.Taberei


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/alina-drumul-taberei-compozitorilor-bruneta-24-de-ani-iti-ofer-masaj-de_36859301.html

ALINA, Drumul Taberei, Compozitorilor, bruneta, 24 de ani, iti ofer masaj de relaxare, terapeutic si cervical domnilor generosi si cu bun simt, igiena si discretie garantata. Poze reale, mai multe detali la tel., 24 Feb 14:12

post-179235-0-35797300-1456410186_thumb.jpgpost-179235-0-43787500-1456410193_thumb.jpgpost-179235-0-39328300-1456410201_thumb.jpgpost-179235-0-90544600-1456410209_thumb.jpgpost-179235-0-17151900-1456410220_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

O fii cum ziceti voi, dar , eu am vb cu ea pe la ora 16 si zice ca nu e venita de mult in Bucuresti. Tipa a colaborat frumos in discutie , chiar nu a fost sictirita/plictisita. Ca preturi 60 fin / 120 ora , nu face anal , deschisa si la alte fantezii , program pana seara tarziu 23/24 incepand cu ora 10 dimi.

Am vrut s-o vizitez ieri dar m-am trezit cu musafiri , ca locatie este imediat dupa kaufland cand mergi spre billa si e singura in locatie , deocamdata. Plm , merita tavalita o data , are corp misto , zic si io

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri am trecut pe la domnisoara.Desi eram putin sceptic,stiind ce fete sunt prin acea zona(Hanul Drumetului),am fost surprins sa descopar exact fata din poze.Pozele ii apartin si sunt facute in locatie.Locatia este o garsoniera la parterul unui bloc aflat vizavi de magazinul Kaufland.Tipa este inalta,undeva la 1.75 fara tocuri cu un chip foarte dragut.Am inteles ca este de putin timp in Bucuresti si ca a activat undeva in afara tarii.Am optat pentru o finalizare pentru care am achitat 70 de lei,am primit prosop curat si am mers la baie.Intors in camera,m-am asezat in pat si am fost rasfatat cu un oral protejat,acorda atentie si zonelor adiacente,destul de ok.Am trecut la normal,lady on top,unde tipa se misca foarte bine,cred ca m-a calarit pret de 10 minute pana la finalizare,bucurandu-ma de sanii ei marimea 3  cu sfarcuri erectile.Per total a fost o experienta plecuta pe care o voi repeta.

 

Si acum notele:

Locatie:9

Fata:8.5

Igiena:10

GFE:8

OP:7

NP:8.5

Pret:70 lei/fin

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca tipa a avut locatie exact langa piata moghiorosi o perioada buna ...acum vad ca a ajuns pe compozitorilor, are nush cate anunturi cu nush cate nr de tel! Daca nu ma insel, povestea un coleg de pe forum ca a fost si este cuib, ea lasa de dorit! Pnm...

Nu este tipa de la piata Moghioros.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu este tipa de la piata Moghioros.

asa am zis si eu ca le cam stiu pe toate din zona , dar nah te mai iei si dupa altii. am fost convins ca-i noua dupa tatuaje , nu le-am mai vazut pe nicaieri

bravo nene , felicitari ca ai deschis calea 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost azi la Alina si confirm ce spune @iubaretzu, inclusiv notele!

Ce as adauga, ca dupa ce isi da tocurile jos are ceva celulita vizibila pe fund, sani as spune 2-3 lasati, carnea moale pe ea, doi copii din cate am inteles.

Este o persoana ok, se implica, nu face figuri, oral bun cu gemete, asculta indicatiile, normal in care te fute cu pasiune, experienta personala o notez cu 8.

Daca pastreaza calitatea, igiena, sanatatea, look-ul sexy, seriozitatea...poate ajunge o varianta buna ptr Drumul Tab.

Personal o sa mai revin de 1-2 ori cand am drum in zona, raport bun calitate-pret.

Ciocane barosane!

ðŸ·

  • Like 11
Link spre comentariu

 Dupa recenzile incarcate cu superlative ale ,,iubaretzului,, si ale lui ,,Laury,,   m-am dus si eu sa o vizitez pe Alina ( mai alesc ca ma durea capul si cautam un tratament ,,naturist,, dar si pentru ca domnisoara statea in apropiere) ! M-am programat, fata amabila mi-a dat indicatiile respective si in jumatate de ora am ajuns la locatie.  Mi-a deschis usa o domnisoara surazatoare, la 1,70, cu picioare zdravene,groase,  fund marisor, fata comuna (nu stiu unde a vazut ,,iubaretzu,, ca-i ,,f draguta..!) evident de etnie ! MI-a cerut banii inainte pt o finalizare si i-am dat 70 lei. Dupa ce a luat banii mi-a spus ca finalizarea dureaza 15-20 min(, am realizat cu cine am de-a face,) dar am zis sa raman totusi,  ca mi-era lene sa ma duc in centru si am intrebat-o daca pentru 150 lei respecta ora ea  raspunzand afirmativ. (Asa am platit o ora ) Tot imi spunea ca o sa fiu f. multumit de prestatia ei, iar eu chiar am inceput sa cred, mai ales ca avea o recenzie favorabila de la Laury ( lucru pe care i l-am spus si ei.)  in care aveam incredere.  La cererea mea am facut un dus si am cerut si prosop sa ma sterg,  A inceput cu  ,,vrajeli,, gen ca arat bine, ca merg la sala, ca-mi trebuie prezervativ xxl, dar cand am trecut la oral  mi-a spus ca face numai protejat. , ca nu face FK,  In fine , am sarutat-o la pasarica, poate-i vine chef si apoi am trecut la normal. I-am spus ca-mi dau drumul si sa mai facem o data...domnisoara a sarit in sus ca au trecut 40 de min (desi trecusera doar 30) si ca ea face numai o finalizare la ora, ca trebuia sa o intreb !!!!! Si a inceput sa tipe, ca ea are 2 pesti, ca cheama ,,garda,,ca vreau sa -i iau banii ( eu ii cerusem sa-mi restituie jumatate din bani cum era corect)  Norocul ei si ghinionul meu este ca pe aceeasi scara sta o colega de servici  si nu era o situatie de care ai vrea sa stie multa lume !!!!

 Nu sunt atat de suparat pe tiganca asta penala din Calarasi, cat sunt pe Laury (si mai putin  pe iubaretzu) , pentru ca daca nu era recenzia lui superlaudativa n-as fi pierdut timp si bani.   Il credeam un tip corect, integru, dar incep sa am dubii.. se lauda peste tot ca-i medic (de parca nu sunt si altii pe forum), Alina, tiganca, a spus ca la ea ati facut conversatie in capul canapelei , ai fumat (apropos, ti-ai uitat pachetul de Dunhill slim la ea ), dar nu ca ai facut sex cu ea....si atunci de ce ai facut recenzie !!!????......Sunt f dezamagit....cred ca forumul asta n-are nicio valoare pentru ca nu-ti da informatiile de care ai nevoie ci din contra dezinformeaza !!!!!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Dupa recenzile incarcate cu superlative ale ,,iubaretzului,, si ale lui ,,Laury,, m-am dus si eu sa o vizitez pe Alina ( mai alesc ca ma durea capul si cautam un tratament ,,naturist,, dar si pentru ca domnisoara statea in apropiere) ! M-am programat, fata amabila mi-a dat indicatiile respective si in jumatate de ora am ajuns la locatie. Mi-a deschis usa o domnisoara surazatoare, la 1,70, cu picioare zdravene,groase, fund marisor, fata comuna (nu stiu unde a vazut ,,iubaretzu,, ca-i ,,f draguta..!) evident de etnie ! MI-a cerut banii inainte pt o finalizare si i-am dat 70 lei. Dupa ce a luat banii mi-a spus ca finalizarea dureaza 15-20 min(, am realizat cu cine am de-a face,) dar am zis sa raman totusi, ca mi-era lene sa ma duc in centru si am intrebat-o daca pentru 150 lei respecta ora ea raspunzand afirmativ. (Asa am platit o ora ) Tot imi spunea ca o sa fiu f. multumit de prestatia ei, iar eu chiar am inceput sa cred, mai ales ca avea o recenzie favorabila de la Laury ( lucru pe care i l-am spus si ei.) in care aveam incredere. La cererea mea am facut un dus si am cerut si prosop sa ma sterg, A inceput cu ,,vrajeli,, gen ca arat bine, ca merg la sala, ca-mi trebuie prezervativ xxl, dar cand am trecut la oral mi-a spus ca face numai protejat. , ca nu face FK, In fine , am sarutat-o la pasarica, poate-i vine chef si apoi am trecut la normal. I-am spus ca-mi dau drumul si sa mai facem o data...domnisoara a sarit in sus ca au trecut 40 de min (desi trecusera doar 30) si ca ea face numai o finalizare la ora, ca trebuia sa o intreb !!!!! Si a inceput sa tipe, ca ea are 2 pesti, ca cheama ,,garda,,ca vreau sa -i iau banii ( eu ii cerusem sa-mi restituie jumatate din bani cum era corect) Norocul ei si ghinionul meu este ca pe aceeasi scara sta o colega de servici si nu era o situatie de care ai vrea sa stie multa lume !!!!

Nu sunt atat de suparat pe tiganca asta penala din Calarasi, cat sunt pe Laury (si mai putin pe iubaretzu) , pentru ca daca nu era recenzia lui superlaudativa n-as fi pierdut timp si bani. Il credeam un tip corect, integru, dar incep sa am dubii.. se lauda peste tot ca-i medic (de parca nu sunt si altii pe forum), Alina, tiganca, a spus ca la ea ati facut conversatie in capul canapelei , ai fumat (apropos, ti-ai uitat pachetul de Dunhill slim la ea ), dar nu ca ai facut sex cu ea....si atunci de ce ai facut recenzie !!!????......Sunt f dezamagit....cred ca forumul asta n-are nicio valoare pentru ca nu-ti da informatiile de care ai nevoie ci din contra dezinformeaza !!!!!!

Asa zici tu ca a fost treaba? Nici nu fumez Dunhill iar ce spui tu sunt inventii. Fata nu este de etnie iar altii care au fost pot confirma asta. Recenziile tale unde sunt ca sa ma duc si eu in urma ta sa mint? O recenzie superlaudativa cum spui tu ca am facut, ar fi de 10 iar eu nu am acordat aceasta nota. Daca nu ti-a placut fata, daca era de etnie, daca ti-a spus ca finalizarea tine 15-20 min, de ce ai ramas??? Vrei sa futi si tu ce fut doctorii?

😆😆😆

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dupa recenzile incarcate cu superlative ale ,,iubaretzului,, si ale lui ,,Laury,,   m-am dus si eu sa o vizitez pe Alina ( mai alesc ca ma durea capul si cautam un tratament ,,naturist,, dar si pentru ca domnisoara statea in apropiere) ! M-am programat, fata amabila mi-a dat indicatiile respective si in jumatate de ora am ajuns la locatie.  Mi-a deschis usa o domnisoara surazatoare, la 1,70, cu picioare zdravene,groase,  fund marisor, fata comuna (nu stiu unde a vazut ,,iubaretzu,, ca-i ,,f draguta..!) evident de etnie ! MI-a cerut banii inainte pt o finalizare si i-am dat 70 lei. Dupa ce a luat banii mi-a spus ca finalizarea dureaza 15-20 min(, am realizat cu cine am de-a face,) dar am zis sa raman totusi,  ca mi-era lene sa ma duc in centru si am intrebat-o daca pentru 150 lei respecta ora ea  raspunzand afirmativ. (Asa am platit o ora ) Tot imi spunea ca o sa fiu f. multumit de prestatia ei, iar eu chiar am inceput sa cred, mai ales ca avea o recenzie favorabila de la Laury ( lucru pe care i l-am spus si ei.)  in care aveam incredere.  La cererea mea am facut un dus si am cerut si prosop sa ma sterg,  A inceput cu  ,,vrajeli,, gen ca arat bine, ca merg la sala, ca-mi trebuie prezervativ xxl, dar cand am trecut la oral  mi-a spus ca face numai protejat. , ca nu face FK,  In fine , am sarutat-o la pasarica, poate-i vine chef si apoi am trecut la normal. I-am spus ca-mi dau drumul si sa mai facem o data...domnisoara a sarit in sus ca au trecut 40 de min (desi trecusera doar 30) si ca ea face numai o finalizare la ora, ca trebuia sa o intreb !!!!! Si a inceput sa tipe, ca ea are 2 pesti, ca cheama ,,garda,,ca vreau sa -i iau banii ( eu ii cerusem sa-mi restituie jumatate din bani cum era corect)  Norocul ei si ghinionul meu este ca pe aceeasi scara sta o colega de servici  si nu era o situatie de care ai vrea sa stie multa lume !!!!

 Nu sunt atat de suparat pe tiganca asta penala din Calarasi, cat sunt pe Laury (si mai putin  pe iubaretzu) , pentru ca daca nu era recenzia lui superlaudativa n-as fi pierdut timp si bani.   Il credeam un tip corect, integru, dar incep sa am dubii.. se lauda peste tot ca-i medic (de parca nu sunt si altii pe forum), Alina, tiganca, a spus ca la ea ati facut conversatie in capul canapelei , ai fumat (apropos, ti-ai uitat pachetul de Dunhill slim la ea ), dar nu ca ai facut sex cu ea....si atunci de ce ai facut recenzie !!!????......Sunt f dezamagit....cred ca forumul asta n-are nicio valoare pentru ca nu-ti da informatiile de care ai nevoie ci din contra dezinformeaza !!!!!!

Soory,dar Laury nu fumeaza Dunhill! :(
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Emerald City
  • Oras:Emerald City

Asa zici tu ca a fost treaba? Nici nu fumez Dunhill iar ce spui tu sunt inventii. Fata nu este de etnie iar altii care au fost pot confirma asta. Recenziile tale unde sunt ca sa ma duc si eu in urma ta sa mint? O recenzie superlaudativa cum spui tu ca am facut, ar fi de 10 iar eu nu am acordat aceasta nota. Daca nu ti-a placut fata, daca era de etnie, daca ti-a spus ca finalizarea tine 15-20 min, de ce ai ramas??? Vrei sa futi si tu ce fut doctorii?

 

Atitudine tipica de hot prins asupra faptului. Nu esti decat un papagal paranoic, si ca sa citez o fata de la top 'faci umbra degeaba pe forum'. Mi-e si groaza sa ma gandesc ce fel de doctor esti la ce minte si caracter ai, sper din toata inima ca nu exista pacienti a caror viata sa depinda de tine.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Atitudine tipica de hot prins asupra faptului. Nu esti decat un papagal paranoic, si ca sa citez o fata de la top 'faci umbra degeaba pe forum'. Mi-e si groaza sa ma gandesc ce fel de doctor esti la ce minte si caracter ai, sper din toata inima ca nu exista pacienti a caror viata sa depinda de tine.

Si crezi ca parerea unui nimeni ca tine conteaza? Vorbeste invidia din tine iar tu puti la cat de prost esti!
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...