Sari la conținut

Karina 0799248444 , 0756341033/ 0799615545


Postări Recomandate

  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Saptamâna trecuta zicea ca sta doar pâna duminica. Am facut cumva sa-mi calc peste orgoliu ca s-o vizitez. Nu-i urâta fatuca (dar asta se vede si-n poze). Când am iesit din vestita vagauna de vis-a-vis de Mol Stefan cel Mare m-am uitat la ceas si-am stat fix 30min, cu dus cu tot, inmânat cadou, facut cunostinta cu colega, etc. N-a batut apropuri, dar cumva m-am simtit grabit..

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

-intreaba un moderator  :hmmm

 

-intre timp urmareste atent si sectiunea matrimoniale din Publi24 si din alte site-uri din Sibiu

-daca ai mai mult timp liber rasfoieste si publi de pe restul oraselor ca sa-ti faci o idee de trasaeul ei, poate ca are o miscare nu chiar complet haotica; e posibil ca mirosul banilor sa influenteze aceasta miscare

-cu instrumentele adecvate poti construi o ecuatie care sa determine cu o precizie rezonabila locul si timpul unde aceasta faptura poate fi fututa

 

da Doamne sa reusesti si scapam de astfel de intrebari

 

PS: poti incerca si sa-i dai telefon, dar nu te sfatuiesc pentru ca e foarte complicat

  • Like 7
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

E activa pe undeva prin tara???

 

 

Se mai stie ceva de frumoasa???

 

Aceleiasi intrebari tâmpite pe care-ai pus-o si-acum o luna, asteptând mura-n gura, puteai singur sa-ti raspunzi daca-ti faceai curaj s-o suni la unul din cele TREI numere de telefon ce-i apartin si-s mentionate in titlu. 

 

E greu când n-ai minute?   :slap2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Daca suna vreun tel.de al ei nu intrebam !!!

Am incercat in mai multe zile dar imi intra casuta.

Daca stiti voi ceva vas ramane recunoscator.

 

Respira adânc, da ea de veste când/daca revine pe plaiurile bihorene. Verifica si tu zilnic publi24, doar ii recunosti moaca/soldurile din poze.

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Am vazut , ca mai intri din cand in cand pe contul tau, eu din pacate nu am acces la pm .Nu stiu daca iti mai aduci aminte de mine(furtunas), prima data cand te-am vizitat ai fos pe Gheorghe Moisil , si aveai o colega "secretara" o fata gen bbw cu tine in apt . M-ai trimis dupa un lubri, ca altfel nu ai fi acceptat cererea mea , care a vizat in mod direct fundul tau sexi. Dupa intilnirea asta am mai avut mai multe intalniri , pt mine foarte reusite... Pe calea asta iti multumesc pt experienta cu tine, si de asta am zis in postarea de mai sus ca esti de TOP !!! O FATA SENZUALA , PROFESIONISTA, in sensul bun al cuvantului , si nu in ultimul rand foarte SENZUALA, lucru care nu se poate invata, daca nu il ai in tine din nastere , nu il poti dobandi!!! Iti urezi toate cele bune in viata asta!!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...