Sari la conținut

Karina 0799248444 , 0756341033/ 0799615545


Postări Recomandate

  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull

esti vedeta?

Nu drăguțule , a fost o simpla glumită . O seara plăcută !!
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

e prea bun

 

 

numa incet cate unul pe zii sa nu o obositi pe fetita

 

 

e vedeta acuma si nu raspunde de pe digi

 

 

indexate la taxa euro!/

 

 

ai 150 pt 10 minute/

stfingat

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:thinking

 

 

o vrea da nu raspunde

 

 

o vreau dar nu raspunde

 

 

no way

 

 

esti vedeta?

 

 

te fac eu

 

 

ce is may?

Fereasca d-zeu de un asa cosmar prin preajma :slap2 ,Asta e contributia lui pe acest topic. :wallbash Muitza310 saracu e singur..fara prieteni si cauta pe nimfomane amicitie cu japca :ras .Nici nu m-a lasat site-ul sa-l citez de atatea ori :laugh2 ,stai sa  vezi si pe celelalte topice ale fetelor cat cacat lasa in urma. :laugh2

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Si acum…sa recenzam

 

Zona - Locatie in capat la Nufarul str Gheorghe Moisil, blocurile noi cu multe etaje

 

Locatie: 10 , usor de gasit, locuri de parcare, lift, prosop curat uscat, singurul mic minus – lipseste gelul de dus barbatesc

 

Aspect – 9.5 frumusica la fata, tanara, corp si piele fina, sani frumosi nu foarte mari dar proportionata extrordinar pentru gusturile mele, pozele nu o avantajeaza, cur de nota 11, mare tare si cu forme perfecte

 

Igiena – 10 epilata, curata, cremuita, impecabila

 

Atitudine 9.5 – initial mai rezervata, dar zambitoare si vesela, pana la final dezgetata complet si cu atitudine foarte ok , depinde probabil de interactiunea cu fiecare. Ne-am placut, deci totul a fost mai usor

 

GFE – 8.5 singura problema din punctul meu de vedere, lipsa FK…

 

Oral – 8.5 tinand cont ca a fost protejat,… nu am fost pe faza sa intreb decat tarif minim si servicii minime, fara … alte amanunte. My bad, as fi ales neprotejat si probabil o ora cu finalizari de toate tipurile daca stiam de la inceput cum se prezinta pisicutza. Oral bun, destul de umed, cu tendinte de deep, fara dinti, cu priviri perverse si ce mai trebuie. Daca era neprotejat era de 10 si probabil se lasa cu finalizare.


Normal – 10 e foarte ok, mie unul mi-a placut destul de mult, eram cam “statut” si cand am trecut la doggy la ce fund beton are…in 20 de secunde am vomitat tot 

 

Pret : 100 un nr, 200 o ora OP, NP. Am ales prima varianta nestiind la ce sa ma astept.

 

Timp petrecut: 35 min d_t_d

 

Raport calitate pret: - bun

 

Recomandare : da

 

De revenit: DA

 

Fiindca am terminat cam repede, am primit si o portie de masaj si small chitchat. Am facut dus si inainte si dupa, ea a facut dus dupa in timp ce eu m-am imbracat.
Evident ca nu e de pe meleagurile noastre, … dar atitudinea a fost foarte buna, interactiunea si mai buna, …se recomanda vizita celor care le plac prospaturile cu cur misto…Eu am sa revin cand o sa am mai putine probleme pe cap sa ma pot desfasura asa cum trebuie…

  • Like 17
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull

Buna dragii mei ! Sunt Karina si as vrea sa va spun ca sunt intr-o noua locație ,in centru ,fata in fata cu spitalul municipal . Sunt singura in locație. Pentru momente unice si finalizări explozive ,nu ezita sa ma contactezi ! Kiss

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...