Sari la conținut

bettyblu - bvd dimitrie cantemir in zona budapesta - 0762-536750


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

'' Herr '' Paul, in legatura cu ce trebuie sa fim lamuriti referitor  la simpatica  Betty ?

 

Virtual nu mai are relevanta pentru mine atita timp cit am cunoscut-o  in mod real si direct, ma bucur ca am reusit sa ajung la ea.

Iar in toate trebuie sa existe o limita, de ambele parti, asa , ca intre persoane rezonabile si mature.

 

Cind o  femeie spune '' Nu'' , chiar asta  inseamna, nicidecum Da/ Nu sau Poate.

 

Da, unii barbati se inversuneaza cu atit mai tare cu cit nu obtin ce vor sau sint refuzati.

 

Tu sa fii sanatos si inspirat !

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Scuze daca te-am deranjat cu ceva... nu am cum sa editez postul...

paul, ce faci tu este hartuiere!!!!!

plus ca am vb acum cu avoctul meu si nu ai voie sa imi publici date personale ca fb fara accordul meu. nu ma intereseaza cum il stergi, dar daca nu il stergi o sa te dau in judecata (Artikeln l. 111, 112 und 113 des europaeischen Strafgesetzbuchs)!

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Sa stie lumea facebookul tau pt poze, nu? Sa nu fie oamenii nelamuriti!

Auch ich geh dann mal auf Nummer Sicher und erkläre

hiermit folgendes: heute 01. März 2016, in Reaktion auf die neuen Facebook Richtlinien. Gemäß den Artikeln l. 111, 112 und 113 des Strafgesetzbuchs, geistiges Eigentum, erkläre ich, dass meine Rechte an allen meinen persönlichen Daten, Zeichnungen, Bilder, Texte etc... nur bei mir liegen. Veröffentlicht auf meinem Profil ab dem Tag, an dem ich mein Konto erstellt habe. Die kommerzielle Nutzung erfordert vorher meine schriftliche Genehmigung !

Jeder kann diesen Text kopieren und einfügen in seiner persönlichen Facebook-Seite. Damit bist du unter dem Urheberrecht. Mit diesem Post lässt du Facebook wissen, dass das veröffentlichen, vervielfältigen, verbreiten, senden, oder auf irgendeine andere Weise Content aus deinem Profil streng verboten ist. Die oben genannten Artikel sind auch für Arbeitnehmer, Studenten, Agenten und / oder -- anderes Personal im Dienst von Facebook.

Der Inhalt von meinem Profil enthält private Informationen. Die Verletzung von meinem Privatleben wird bestraft unter Berücksichtigung des Gesetzes (UCC 1-308 1-308 1-103 und dem Statut von Rom).

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ Frau  Betty, Hut ab, hast du das richtige  Mittel gefunden  einen  nicht so gutgemeinten  Mann zu zähmen....eine  große  Sache.....

 

@ Bic.c.   - este un extras din sectiunea corespunzatoare  din Facebook cu referire la  codul penal german, referitor la  posesiunea  intelectuala - drepturi de proprietate  intelectuala.

 

Este o formulare de specialitate  facuta de avocati, si in rezumat, cine ii incalca drepturile de proprietate ( in sensul articolelor  respective  din codul penal german ) asupra  materialelor  publicate pe contul ei de  facebook poate suporta  rigorile legii ( germane.... ).

 

Cum poti sa crezi ca simpatica Betty ne insulta / ne agreseaza fara motiv ( sau chiar cu motiv ) ?

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Ce zici mamico acolo , ne injuri ?  :laugh2

 

P.S Am dat report , cand s-o trezii motanul ti-l sterge  :hug1

:D nuuu, nu am injurat pe nimeni :) doar l-am informat pe domnul paul ce spune legea despre actiunile lui.

iti multumesc pt support. puuup :*

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

 

 

@ Bic.c.   - este un extras din sectiunea corespunzatoare  din Facebook cu referire la  codul penal german, referitor la  posesiunea  intelectuala - drepturi de proprietate  intelectuala.

 

Cum poti sa crezi ca simpatica Betty ne insulta / ne agreseaza fara motiv ( sau chiar cu motiv ) ?

 

Relax man , mai zambeste si tu . Nu mi-a trecut niciodata prin cap ca nemtii ar avea o injuratura asa lunga 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, eram foarte serios si prins, ma simteam implicat, mai ales ca eu am deschis topicul despre exotica si speciala Betty.

 

Dar orice detaliu conteaza, stiam ca glumesti, dar vroiam ca totul sa aiba si  un aer  de questie  sensibila.

 

 

Salutare si numai bine !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

Da, eram foarte serios si prins, ma simteam implicat, mai ales ca eu am deschis topicul despre exotica si speciala Betty.

 

Dar orice detaliu conteaza, stiam ca glumesti, dar vroiam ca totul sa aiba si  un aer  de questie  sensibila.

 

 

Salutare si numai bine !

 

Pai si ce nu este questie sensibila in postarile mele ?

Te-ai suparat ca i-am tras la muie lu' Paul ? 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Paul, te rog sa ma lasi odata in pace!

Parlamentaru este Paul? mai hartuieste si alta fata.

Betty trimite report de pe postarile lui si ajung la Pisic.

In rest parlamentare...meriti minusurile Corinei! O indemn sa iti mai dea!

ðŸ‘

  • Like 5
Link spre comentariu

de ce te ascunzi daca esti curva, si de ce ar fii calomnie daca omu dezvaluie adevarul

paulica pula mica, he he he he he he, asta va pune fbi in spate sa dezvaluiti identitatile oamenilor si va fute site-ul 

ai fost hartuita pe un site oricum ilegal,unde prestezi o activitate ilegala, unde aveai un cont care nu te reprezinta personal , de un troll pe care il banuiesti ca ar fii cineva anume

mai te-n plm de zdreantza

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Betty cu sa-i spun in germana slobozitului sa-mi suga pula ? 

 

P.S Pana-mi traduce Betty poti sa-mi sugi pula in romana , slobozitule

se spune: lutsch mein schwanz du unterbelichtete spermaschleuder :D pup

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

de ce te ascunzi daca esti curva, si de ce ar fii calomnie daca omu dezvaluie adevarul

paulica pula mica, he he he he he he, asta va pune fbi in spate sa dezvaluiti identitatile oamenilor si va fute site-ul 

ai fost hartuita pe un site oricum ilegal,unde prestezi o activitate ilegala, unde aveai un cont care nu te reprezinta personal , de un troll pe care il banuiesti ca ar fii cineva anume

mai te-n plm de zdreantza

vai vai vai ce sa spui si tu.... as putea sa te injur si eu si sa te fac in toate felurile, dar nu cobor la nivelul tau si plus ca ai dovedit cu aceasta postare ca esti mintal retardad ;)

 pup  insanatosire grabnica iti doresc daca mai esti de ajutat

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

se spune: lutsch mein schwanz du unterbelichtete spermaschleuder :D pup

 

Asa mult este de spus ? Bag pula, te plictisesti pana injuri prostul .

Auzi ma slobozitule , m-am razgandit , continua in romana 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...