Sari la conținut

bettyblu - bvd dimitrie cantemir in zona budapesta - 0762-536750


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Buna

 

Va astept sa ne simtim bine impreuna pana la ora 03-04 noaptea pe bvd. Unirii la ucecom.

 

Programarile se pot face prin telefon, SMS sau PM.

 

Serviciile mele sunt:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Sex normal protejat

-Dus impreuna

-Sex in dus

-French kiss

-CIM

-COB

-COF

-Masaj de relaxare

-Footjob

-annilingus pasiv

-diverse fantezii pe care astept sa le discutam cand ne vom intalni

 

 

-1 finalizare oral + normal (ambele protejate) pe durata a 30 de minute 100,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal (protejat) pe durata a 60 minute 250,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal normal (protejat) + masaj de relaxare pe durata a 90 minute 350,-lei

 

Pentru programarile de peste 60 minute oralul se poate si neprotejat, in functie de igena si compatibilitate

Micile fantezii sunt incluse in pret.

Clientii fideli au prioritate la programari.

 

Servicii contracost:

CIM (daca corespunde igiena si in functie de compatibilitate) + 50,-lei

Footfetish + 50,-lei

 

Va astept cu drag ...

 

0765-763.308

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Buna

 

Va astept sa ne simtim bine impreuna pana la ora 03-04 noaptea pe bvd. Unirii la ucecom.

 

Programarile se pot face prin telefon, SMS sau PM.

 

Serviciile mele sunt:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Sex normal protejat

-Dus impreuna

-Sex in dus

-French kiss

-CIM

-COB

-COF

-Masaj de relaxare

-Footjob

-annilingus pasiv

-diverse fantezii pe care astept sa le discutam cand ne vom intalni

 

 

-1 finalizare oral + normal (ambele protejate) pe durata a 30 de minute 100,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal (protejat) pe durata a 60 minute 250,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal normal (protejat) + masaj de relaxare pe durata a 90 minute 350,-lei

 

Pentru programarile de peste 60 minute oralul se poate si neprotejat, in functie de igena si compatibilitate

Micile fantezii sunt incluse in pret.

Clientii fideli au prioritate la programari.

 

Servicii contracost:

CIM (daca corespunde igiena si in functie de compatibilitate) + 50,-lei

Footfetish + 50,-lei

 

Va astept cu drag ...

 

0765-763.308 post-154992-0-47556800-1523209713_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns la Beatrice vineri 23 Martie, seara pe la 11.

 

Programat telefonic, discutat despre micile fantezii incluse in preț, sunat pentru confirmare cu 30min inainte. Ajuns in locație centrală, pe bvd Unirii, mi-a deschis o domnișoara foarte drăguța, înaltă, subțirica, bine proporționată.

 

Vorbit puțin, are un accent fenomenal de sexy, intrat la dus si apoi la acțiune. FK, mângâieri, frecat la piersicuta, si purta ceva ce se desface direct de acolo jos :D surprins plăcut.

 

ON foarte bine, cu atenție la vecini, GoT cu lăsat in jos si săruturi pe gât, FK, misionar cu atenție la clit si terminat in doggy glorios.

 

Am mai vorbit puțin despre castele cu bai termale, una alta si ne-am luat la revedere.

Te pup, sa nu iti pierzi accentul pana data viitoare :)

9 pe linie, recomand.

auzi afină .. ai făcut fk sau i-ai dat cu limba pe gingii ? ..că dinți nu prea are .. 😂😂. Cum adică ..sugea pula neprotejat și era atentă la vecini ? 😂 Adică are atenție distributivă ???😂 . Sau cum adică ai terminat ‘glorios’ în câine ? ... Spune drept 😂..i-ai luat țâțele alea gen “pomodori secchi†în gură ?😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Buna

 

Va astept sa ne simtim bine impreuna pana la ora 03-04 noaptea pe bvd. Unirii la ucecom.

 

Programarile se pot face prin telefon, SMS sau PM.

 

Serviciile mele sunt:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Sex normal protejat

-Dus impreuna

-Sex in dus

-French kiss

-CIM

-COB

-COF

-Masaj de relaxare

-Footjob

-annilingus pasiv

-diverse fantezii pe care astept sa le discutam cand ne vom intalni

 

 

-1 finalizare oral + normal (ambele protejate) pe durata a 30 de minute 100,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal (protejat) pe durata a 60 minute 250,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal normal (protejat) + masaj de relaxare pe durata a 90 minute 350,-lei

 

Pentru programarile de peste 60 minute oralul se poate si neprotejat, in functie de igena si compatibilitate

Micile fantezii sunt incluse in pret.

Clientii fideli au prioritate la programari.

 

Servicii contracost:

CIM (daca corespunde igiena si in functie de compatibilitate) + 50,-lei

Footfetish + 50,-lei

 

Va astept cu drag ...

 

0765-763.308

 

post-154992-0-31014700-1523372653_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator cerculetu
Reputație: 0

Beatrice cu accent nemtesc a fost vizitata de mine si este de datoria mea de curvar sa postez o recenzie si pentru ea, pentru ca eu o consider o optiune foarte buna pentru serile prelungite cand esti in nevoie si este bine sa nu risti inutil, si nu numai. O stiam demult virtual de pe forum, dar locatia din Militari era prea departe pentru mine. Intr-o seara de inceput de martie, dupa o seara mai prelungita la birou, stropita din belsug cu vin rosu si altele, dau un serach rapid pe sectiunea de aici cu weekendul si dau peste Betty, din care aflu ca s-a mutat pe la rond. Informatia a fost decisiva in intentia mea de a merge la ea, sunt aproape de rond cu biroul, iar recenziile impartite nu puteau sa fie asa de eronate in raport cu ora 2 la care am ajuns la ea. Sunat pe telefon, primit detalii despre locatie si plecat spre hogeac, care este undeva foarte aproape de rond Alba Iulia.

Am avut o senzatie foarte placuta inca de cand am intrat in apartament. Are o aparitie foarte faina de cum intri in locatia de trageri. Senzatia este ca te atrage de cum ai intrat pe usa. Am apreciat foarte tare ca era imbracata cu niste pantaloni mulati care ii puneau bine in valoare cracii lungi si sexosi. Locatia este clasica in zona, nimic spectaculos.

Betty este o femeie foarte dragutza la fata, inalta, subtire, isi arata varsta de 30, dar are o prezenta foarte feminina, foarte appealing la a trece direct la tragere,  Era imbracata asa cum am zis mai sus, dar senzatia mea era ca abia asteptam sa o dezbrac si sa o descopar in cele mai mic amanunte. Ma cer la dus, baia curata ca dealtfel tot apartamentul, care am inteles ca este impartit si cu 1-2 colege de breasla. Mici probleme cu apa calda, dar era trecut de 2 nopatea si am fost rabdator, fata oricum nu m-a cronometrat la final.
Betty este naturala, fara nicio imbunatatire de care nici nu are nevoie. Simpla ei prezenta face toti banii.
Este foarte feminina, lucru pe care l-am experimentat si mai tare cand am cercetat in amanunte pasarica ei foarte primitoare, de unde se simte asa un val de energie feminina foarte binefacatoare pentru mine, poate un pic prea binefacatoare as zice
J))). FK si DFK la greu. Cand am inceput sa scriu recenzia asta, am vrut sa iasa ceva neatasat si tipic recenziilor nimfomaniace J Nu pot sa ma abtin insa, energia feminina simtita la greu pe durata vizitei la Betty nu imi da pace nici acum J E ceva greu de descris in cuvinte. Este ca si cand aceasta energie este cumva blocata in viata ei de zii cu zii, si deodata, cand se afla la biroul de trageri, se lasa manifestata in mod liber, ca o sampanie care se revarsa in momentul cand ai scos dopul de pluta. Ceva foarte frumos, un sexual firesc, ca si cu o iubita care te divinizeaza pe tine partener rezulta de aici,cel putin in cazul meu asa a fost. Nu am schimbat prea multe pozitii, dar fata in mod sigur duce la tavaleala la greu. Sanii nu sunt intr-adevar un avantaj pentru ea, dar nu de asta te duci la Betty. Daca vrei sani frumosi, poti merge si la masaj erotic…

M-am imbracat si am plecat, nu inainte de mai gusta inca o data din buzele sale dulci, ca sa nu le uit pana cand voi reveni din nou la ea.
Deci, concluzia. Betty este o persoana foarte frumoasa, presteaza bine, limite abia simtite, dar clar prezente, curtezana cu state vechi din ce vad pe aici si confirmata de ceea ce am trait permanent in prezenta ei. M-a facut sa cer singur prelungirea tmpului de prestatie dupa cateva minute doar.
 

 

Detalii amanunte:

 

- Modalitate contact: telefon la numarul din titlu

- Locatie: hogeac Alba Iulia, nu este singura - 8.5

- Aspect fata: foarte frumoasa - 9.5

- Aspect corp: este o femeie de 30 ani, varsta se vede - 8

- GFE - 10

- Igiena 10 ireprosabil 

- Oral 10 – nu am lasat-o, am facut eu J)))

- Normal protejat excelent 10

- Cadou: 250 lei/60 minute, am prelungit din proprie initiativa pentru ca am simtit ca este de bine din secunda 2.

 

Bafta multa, va doresc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Beatrice cu accent nemtesc a fost vizitata de mine si este de datoria mea de curvar sa postez o recenzie si pentru ea, pentru ca eu o consider o optiune foarte buna pentru serile prelungite cand esti in nevoie si este bine sa nu risti inutil, si nu numai. O stiam demult virtual de pe forum, dar locatia din Militari era prea departe pentru mine. Intr-o seara de inceput de martie, dupa o seara mai prelungita la birou, stropita din belsug cu vin rosu si altele, dau un serach rapid pe sectiunea de aici cu weekendul si dau peste Betty, din care aflu ca s-a mutat pe la rond. Informatia a fost decisiva in intentia mea de a merge la ea, sunt aproape de rond cu biroul, iar recenziile impartite nu puteau sa fie asa de eronate in raport cu ora 2 la care am ajuns la ea. Sunat pe telefon, primit detalii despre locatie si plecat spre hogeac, care este undeva foarte aproape de rond Alba Iulia.

Am avut o senzatie foarte placuta inca de cand am intrat in apartament. Are o aparitie foarte faina de cum intri in locatia de trageri. Senzatia este ca te atrage de cum ai intrat pe usa. Am apreciat foarte tare ca era imbracata cu niste pantaloni mulati care ii puneau bine in valoare cracii lungi si sexosi. Locatia este clasica in zona, nimic spectaculos.

Betty este o femeie foarte dragutza la fata, inalta, subtire, isi arata varsta de 30, dar are o prezenta foarte feminina, foarte appealing la a trece direct la tragere,  Era imbracata asa cum am zis mai sus, dar senzatia mea era ca abia asteptam sa o dezbrac si sa o descopar in cele mai mic amanunte. Ma cer la dus, baia curata ca dealtfel tot apartamentul, care am inteles ca este impartit si cu 1-2 colege de breasla. Mici probleme cu apa calda, dar era trecut de 2 nopatea si am fost rabdator, fata oricum nu m-a cronometrat la final.

Betty este naturala, fara nicio imbunatatire de care nici nu are nevoie. Simpla ei prezenta face toti banii.

Este foarte feminina, lucru pe care l-am experimentat si mai tare cand am cercetat in amanunte pasarica ei foarte primitoare, de unde se simte asa un val de energie feminina foarte binefacatoare pentru mine, poate un pic prea binefacatoare as zice J))). FK si DFK la greu. Cand am inceput sa scriu recenzia asta, am vrut sa iasa ceva neatasat si tipic recenziilor nimfomaniace J Nu pot sa ma abtin insa, energia feminina simtita la greu pe durata vizitei la Betty nu imi da pace nici acum J E ceva greu de descris in cuvinte. Este ca si cand aceasta energie este cumva blocata in viata ei de zii cu zii, si deodata, cand se afla la biroul de trageri, se lasa manifestata in mod liber, ca o sampanie care se revarsa in momentul cand ai scos dopul de pluta. Ceva foarte frumos, un sexual firesc, ca si cu o iubita care te divinizeaza pe tine partener rezulta de aici,cel putin in cazul meu asa a fost. Nu am schimbat prea multe pozitii, dar fata in mod sigur duce la tavaleala la greu. Sanii nu sunt intr-adevar un avantaj pentru ea, dar nu de asta te duci la Betty. Daca vrei sani frumosi, poti merge si la masaj erotic…

M-am imbracat si am plecat, nu inainte de mai gusta inca o data din buzele sale dulci, ca sa nu le uit pana cand voi reveni din nou la ea.

Deci, concluzia. Betty este o persoana foarte frumoasa, presteaza bine, limite abia simtite, dar clar prezente, curtezana cu state vechi din ce vad pe aici si confirmata de ceea ce am trait permanent in prezenta ei. M-a facut sa cer singur prelungirea tmpului de prestatie dupa cateva minute doar.

 

 

Detalii amanunte:

 

- Modalitate contact: telefon la numarul din titlu

- Locatie: hogeac Alba Iulia, nu este singura - 8.5

- Aspect fata: foarte frumoasa - 9.5

- Aspect corp: este o femeie de 30 ani, varsta se vede - 8

- GFE - 10

- Igiena 10 ireprosabil 

- Oral 10 – nu am lasat-o, am facut eu J)))

- Normal protejat excelent 10

- Cadou: 250 lei/60 minute, am prelungit din proprie initiativa pentru ca am simtit ca este de bine din secunda 2.

 

Bafta multa, va doresc!

Multumesc frumos :* te astept oricand cu mare drag :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Buna

 

Va astept sa ne simtim bine impreuna pana la ora 03-04 noaptea pe bvd. Unirii la ucecom.

 

Programarile se pot face prin telefon, SMS sau PM.

 

Serviciile mele sunt:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Sex normal protejat

-Dus impreuna

-Sex in dus

-French kiss

-CIM

-COB

-COF

-Masaj de relaxare

-Footjob

-annilingus pasiv

-diverse fantezii pe care astept sa le discutam cand ne vom intalni

 

 

-1 finalizare oral + normal (ambele protejate) pe durata a 30 de minute 100,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal (protejat) pe durata a 60 minute 250,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal normal (protejat) + masaj de relaxare pe durata a 90 minute 350,-lei

 

Pentru programarile de peste 60 minute oralul se poate si neprotejat, in functie de igena si compatibilitate

Micile fantezii sunt incluse in pret.

Clientii fideli au prioritate la programari.

 

Servicii contracost:

CIM (daca corespunde igiena si in functie de compatibilitate) + 50,-lei

Footfetish + 50,-lei

 

Va astept cu drag ...

 

0765-763.308 post-154992-0-83634900-1523462203_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Beatrice cu accent nemtesc a fost vizitata de mine si este de datoria mea de curvar sa postez o recenzie si pentru ea, pentru ca eu o consider o optiune foarte buna pentru serile prelungite cand esti in nevoie si este bine sa nu risti inutil, si nu numai. O stiam demult virtual de pe forum, dar locatia din Militari era prea departe pentru mine. Intr-o seara de inceput de martie, dupa o seara mai prelungita la birou, stropita din belsug cu vin rosu si altele, dau un serach rapid pe sectiunea de aici cu weekendul si dau peste Betty, din care aflu ca s-a mutat pe la rond. Informatia a fost decisiva in intentia mea de a merge la ea, sunt aproape de rond cu biroul, iar recenziile impartite nu puteau sa fie asa de eronate in raport cu ora 2 la care am ajuns la ea. Sunat pe telefon, primit detalii despre locatie si plecat spre hogeac, care este undeva foarte aproape de rond Alba Iulia.

Am avut o senzatie foarte placuta inca de cand am intrat in apartament. Are o aparitie foarte faina de cum intri in locatia de trageri. Senzatia este ca te atrage de cum ai intrat pe usa. Am apreciat foarte tare ca era imbracata cu niste pantaloni mulati care ii puneau bine in valoare cracii lungi si sexosi. Locatia este clasica in zona, nimic spectaculos.

Betty este o femeie foarte dragutza la fata, inalta, subtire, isi arata varsta de 30, dar are o prezenta foarte feminina, foarte appealing la a trece direct la tragere,  Era imbracata asa cum am zis mai sus, dar senzatia mea era ca abia asteptam sa o dezbrac si sa o descopar in cele mai mic amanunte. Ma cer la dus, baia curata ca dealtfel tot apartamentul, care am inteles ca este impartit si cu 1-2 colege de breasla. Mici probleme cu apa calda, dar era trecut de 2 nopatea si am fost rabdator, fata oricum nu m-a cronometrat la final.

Betty este naturala, fara nicio imbunatatire de care nici nu are nevoie. Simpla ei prezenta face toti banii.

Este foarte feminina, lucru pe care l-am experimentat si mai tare cand am cercetat in amanunte pasarica ei foarte primitoare, de unde se simte asa un val de energie feminina foarte binefacatoare pentru mine, poate un pic prea binefacatoare as zice J))). FK si DFK la greu. Cand am inceput sa scriu recenzia asta, am vrut sa iasa ceva neatasat si tipic recenziilor nimfomaniace J Nu pot sa ma abtin insa, energia feminina simtita la greu pe durata vizitei la Betty nu imi da pace nici acum J E ceva greu de descris in cuvinte. Este ca si cand aceasta energie este cumva blocata in viata ei de zii cu zii, si deodata, cand se afla la biroul de trageri, se lasa manifestata in mod liber, ca o sampanie care se revarsa in momentul cand ai scos dopul de pluta. Ceva foarte frumos, un sexual firesc, ca si cu o iubita care te divinizeaza pe tine partener rezulta de aici,cel putin in cazul meu asa a fost. Nu am schimbat prea multe pozitii, dar fata in mod sigur duce la tavaleala la greu. Sanii nu sunt intr-adevar un avantaj pentru ea, dar nu de asta te duci la Betty. Daca vrei sani frumosi, poti merge si la masaj erotic…

M-am imbracat si am plecat, nu inainte de mai gusta inca o data din buzele sale dulci, ca sa nu le uit pana cand voi reveni din nou la ea.

Deci, concluzia. Betty este o persoana foarte frumoasa, presteaza bine, limite abia simtite, dar clar prezente, curtezana cu state vechi din ce vad pe aici si confirmata de ceea ce am trait permanent in prezenta ei. M-a facut sa cer singur prelungirea tmpului de prestatie dupa cateva minute doar.

 

 

Detalii amanunte:

 

- Modalitate contact: telefon la numarul din titlu

- Locatie: hogeac Alba Iulia, nu este singura - 8.5

- Aspect fata: foarte frumoasa - 9.5

- Aspect corp: este o femeie de 30 ani, varsta se vede - 8

- GFE - 10

- Igiena 10 ireprosabil 

- Oral 10 – nu am lasat-o, am facut eu J)))

- Normal protejat excelent 10

- Cadou: 250 lei/60 minute, am prelungit din proprie initiativa pentru ca am simtit ca este de bine din secunda 2.

 

Bafta multa, va doresc!

 

bun oralu, cumetre, este? :)))) tandru, fara dinti... ca nu are dinti in gura si nu te poate musca de pula...

da-mi voie, desi nu te cunosc si nu am nimic cu tine, daca spui ca ti-ai bagat limba in pizda asteia, sa iti spun ca esti jalnic!!! mai bine lingi burlanu de la tomberonu de gunoi din ghena, decat sa o lingi pe nemtoaica in grota... sau sa iti iei limba in gura cu ea, este jalnic!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Buna

 

Va astept sa ne simtim bine impreuna pana la ora 03-04 noaptea pe bvd. Unirii la ucecom.

 

Programarile se pot face prin telefon, SMS sau PM.

 

Serviciile mele sunt:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Sex normal protejat

-Dus impreuna

-Sex in dus

-French kiss

-CIM

-COB

-COF

-Masaj de relaxare

-Footjob

-annilingus pasiv

-diverse fantezii pe care astept sa le discutam cand ne vom intalni

 

 

-1 finalizare oral + normal (ambele protejate) pe durata a 30 de minute 100,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal (protejat) pe durata a 60 minute 250,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal normal (protejat) + masaj de relaxare pe durata a 90 minute 350,-lei

 

Pentru programarile de peste 60 minute oralul se poate si neprotejat, in functie de igena si compatibilitate

Micile fantezii sunt incluse in pret.

Clientii fideli au prioritate la programari.

 

Servicii contracost:

CIM (daca corespunde igiena si in functie de compatibilitate) + 50,-lei

Footfetish + 50,-lei

 

Va astept cu drag ...

 

0765-763.308

 

post-154992-0-48153800-1523619749_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Buna

 

Va astept sa ne simtim bine impreuna pana la ora 03-04 noaptea pe bvd. Unirii la ucecom.

 

Programarile se pot face prin telefon, SMS sau PM.

 

Serviciile mele sunt:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Sex normal protejat

-Dus impreuna

-Sex in dus

-French kiss

-CIM

-COB

-COF

-Masaj de relaxare

-Footjob

-annilingus pasiv

-diverse fantezii pe care astept sa le discutam cand ne vom intalni

 

 

-1 finalizare oral + normal (ambele protejate) pe durata a 30 de minute 100,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal (protejat) pe durata a 60 minute 250,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal normal (protejat) + masaj de relaxare pe durata a 90 minute 350,-lei

 

Pentru programarile de peste 60 minute oralul se poate si neprotejat, in functie de igena si compatibilitate

Micile fantezii sunt incluse in pret.

Clientii fideli au prioritate la programari.

 

Servicii contracost:

CIM (daca corespunde igiena si in functie de compatibilitate) + 50,-lei

Footfetish + 50,-lei

 

Va astept cu drag ...

 

0765-763.308

 

post-154992-0-41324000-1523732963_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Postat Ieri, 23:09

 

Buna

 

Va astept sa ne simtim bine impreuna pana la ora 03-04 noaptea pe bvd. Unirii la ucecom.

 

Programarile se pot face prin telefon, SMS sau PM.

 

Serviciile mele sunt:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Sex normal protejat

-Dus impreuna

-Sex in dus

-French kiss

-CIM

-COB

-COF

-Masaj de relaxare

-Footjob

-annilingus pasiv

-diverse fantezii pe care astept sa le discutam cand ne vom intalni

 

 

-1 finalizare oral + normal (ambele protejate) pe durata a 30 de minute 100,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal (protejat) pe durata a 60 minute 250,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal normal (protejat) + masaj de relaxare pe durata a 90 minute 350,-lei

 

Pentru programarile de peste 60 minute oralul se poate si neprotejat, in functie de igena si compatibilitate

Micile fantezii sunt incluse in pret.

Clientii fideli au prioritate la programari.

 

Servicii contracost:

CIM (daca corespunde igiena si in functie de compatibilitate) + 50,-lei

Footfetish + 50,-lei

 

Va astept cu drag ...

 

0765-763.308

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratilor, am vizitat o si eu in urma cu ceva timp pe posesoarea topicului. Ce sa va zic....fata e de TOP cel putin pt mine. De TOP 3 tepe.

Intr un chef nebun de a face sex o gasesc pe domnisoara Betty. Zic in gand sigur o sa fie bine mai ales ca e la top, nu are ce sa iasa prost, no? Dar se pare ca optimismul m a tradat ca mai mereu. :) sun, imi raspunde o voce placuta, imi vorbeste calm si frumos cu un accent nemtesc care deja ma starnea si mai mult gandidu ma ca voi face sex pt prima oara cu o femeie din afara tarii....sau ma rog cu origini straine. Incins la maxim de dorinta de a face sex dar si din cauza vremii fug spre locatia dansei. Aici am parte de o surpriza placuta. Betty, o fata inalta, undeva la 1.78 si slim. Imbracata normal nimic sexy dar nu m a deranjat. Incerc sa schimbam cateva vorbe in timp ce ea imi cere banii si vazand ca nu are chef si ca sta cu zambetul pe buze de parca il lipise cu super glue ma cer la dus. Aici nimic de reprosat. Un gel de dus, apa cald vine repede, papuci si prosop curat. Ma intors intorc in camera in timp ce Betty se duce la baie. Vine dupa cateva minute intr un body discutam un pic si ne apucam de treaba. Inceputul avea sa fie cu un sex oral neprotejat de circa 30...secunde sau mai putin dupa care fara sa intrebe nimic pune prezervativul...il pun eu defapt ca ea nu a putut. Incerc ceva saruturi dar nu pare incantata asa ca ma reorientez. O rog sa si dea jos acel body pt a ma putea desfata cu sanii. Si l da jos, pe sanul drept niste vergeturi si lafel si pe abdomen. Probabil din cauza unei nesteri urmate de o alaptare...cred. sanii de dimensiuni medii, moi si cu acea problema la cel drept. Pe mine nu m a deranjat dar pe multi probabil da. Mi o ia repede in mana sa si o bage fara sa ma intrebe daca vreau asta si vazand graba ma conformez. Niciun fel de urma de tandrete, fara gemete de niciun fel, practic facea sex cu o gonflabila. O rog sa schimbam pozitia si sa vina ea deasupra insa ea imi spune ca mai bine pe la spate....zic in gandul meu clar ca vrea sa termin repede...e clar...top ce sa zic. Totusi insist sa vina ea deasupra. Vine sictirita, sare in penis cum poate, dau si eu iar dupa cateva minute schimbam in pe la spate. Cred ca abia astepta asta. Deja simtind ca nu sunt bine venit dau ca nebunul sa termin cat mai repede si sa o eliberez pe stimabila domnisoara de corvoada de a face sex cu mine. In timp ce o luam pe la spate simt si un damf de usoara transpirtie nu foarte intelatoare dar totusi se simtea. Nu stiu cand facuse dus dar mai mult ca sigur cand s a dus la baie dus complet nu a facut. Termin intr un final si spre fericirea domnisoarei, imi da niste servetele umede sa ma sterg si iese din camera. Eu incep sa ma imbrac pt a o scapa de mine, iar cand termin Betty revine in dormitor deja imbracata semn ca dupa mine urma alt "fraier". Desigur, tot nu cred ca a facut dus in 2 3 minute cat am stat singur. Plec scarbit de banii aruncati aiurea si de tratamentul la care am fost supus. Mai bine ma simteam cu o laba decat cu ea, sincer.

Notele:

Locatie: 9- curata, un catel pichinez dar care nu deranjeaza, curat, lipseste insa un gel barbatesc macar. Ca localizare este la Unirii intr un bloc ok fara paza.

Corp:- per total merita un 7. In special pt sani si abdomen care au vergeturi destul de mari.

Fata: 8.5- nu e rea la fata e draguta, aduce a nemtoaica dar una frumoasa se vede ca are si ceva romanesc in ea.

Sani: 7- medii spre mici, moi, iar pe dreptul cu vergeturi destul de mari. Acum inteleg de ce nu pune poze cu ea sexy.

Fund: 7- mic, fara celulita dar moale.

GFE: 7- incearca sa se faca placuta, dar ii cam stai in gat mai pe romaneste. Bine ar fi sa ti dea ea un cont unde sa ii pui banii. Sa nu ai cu ea nici macar contact vizual. Sexual nici atat...

Normal: 6.5 nu face nimic deosebit, fara implicare.

Oral: 4 maxim 30 sec. De morfalit penisul in gura si cu ajutorul mainii.

Actiune: 6.5- repezita, cauta sa te termine cat mai repede, 0 implicare si ceva miros neplacut.

Per total i as da un 6.5 desi e o nota mare pt ce ofera. Sarutari la misto, repezita, oral fara implicare , il termina cand vrea ea...

Sincer habar nu am ce cauta la top, cine a promovat o si de ce. Care ar fi criteriile nu stiu... imi aduc aminte ca inainte sa se retraga acum ceva timp avea si recenzii negative. Inainte sa o vizitez nu le am dat atentie dar acum vad ca aveau dreptate cei care i au facut recenzii mai putin favorabile. Cred ca nu are ce cauta aici.

Tarif: 100 lei pe finalizare, adica circa 20 minute d2d.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Buna

 

Va astept sa ne simtim bine impreuna pana la ora 03-04 noaptea pe bvd. Unirii la ucecom.

 

Programarile se pot face prin telefon, SMS sau PM.

 

Serviciile mele sunt:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Sex normal protejat

-Dus impreuna

-Sex in dus

-French kiss

-CIM

-COB

-COF

-Masaj de relaxare

-Footjob

-annilingus pasiv

-diverse fantezii pe care astept sa le discutam cand ne vom intalni

 

 

-1 finalizare oral + normal (ambele protejate) pe durata a 30 de minute 100,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal (protejat) pe durata a 60 minute 250,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal normal (protejat) + masaj de relaxare pe durata a 90 minute 350,-lei

 

Pentru programarile de peste 60 minute oralul se poate si neprotejat, in functie de igena si compatibilitate

Micile fantezii sunt incluse in pret.

Clientii fideli au prioritate la programari.

 

Servicii contracost:

CIM (daca corespunde igiena si in functie de compatibilitate) + 50,-lei

Footfetish + 50,-lei

 

Va astept cu drag ...

 

0765-763.308

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratilor, am vizitat o si eu in urma cu ceva timp pe posesoarea topicului. Ce sa va zic....fata e de TOP cel putin pt mine. De TOP 3 tepe.

Intr un chef nebun de a face sex o gasesc pe domnisoara Betty. Zic in gand sigur o sa fie bine mai ales ca e la top, nu are ce sa iasa prost, no? Dar se pare ca optimismul m a tradat ca mai mereu. :) sun, imi raspunde o voce placuta, imi vorbeste calm si frumos cu un accent nemtesc care deja ma starnea si mai mult gandidu ma ca voi face sex pt prima oara cu o femeie din afara tarii....sau ma rog cu origini straine. Incins la maxim de dorinta de a face sex dar si din cauza vremii fug spre locatia dansei. Aici am parte de o surpriza placuta. Betty, o fata inalta, undeva la 1.78 si slim. Imbracata normal nimic sexy dar nu m a deranjat. Incerc sa schimbam cateva vorbe in timp ce ea imi cere banii si vazand ca nu are chef si ca sta cu zambetul pe buze de parca il lipise cu super glue ma cer la dus. Aici nimic de reprosat. Un gel de dus, apa cald vine repede, papuci si prosop curat. Ma intors intorc in camera in timp ce Betty se duce la baie. Vine dupa cateva minute intr un body discutam un pic si ne apucam de treaba. Inceputul avea sa fie cu un sex oral neprotejat de circa 30...secunde sau mai putin dupa care fara sa intrebe nimic pune prezervativul...il pun eu defapt ca ea nu a putut. Incerc ceva saruturi dar nu pare incantata asa ca ma reorientez. O rog sa si dea jos acel body pt a ma putea desfata cu sanii. Si l da jos, pe sanul drept niste vergeturi si lafel si pe abdomen. Probabil din cauza unei nesteri urmate de o alaptare...cred. sanii de dimensiuni medii, moi si cu acea problema la cel drept. Pe mine nu m a deranjat dar pe multi probabil da. Mi o ia repede in mana sa si o bage fara sa ma intrebe daca vreau asta si vazand graba ma conformez. Niciun fel de urma de tandrete, fara gemete de niciun fel, practic facea sex cu o gonflabila. O rog sa schimbam pozitia si sa vina ea deasupra insa ea imi spune ca mai bine pe la spate....zic in gandul meu clar ca vrea sa termin repede...e clar...top ce sa zic. Totusi insist sa vina ea deasupra. Vine sictirita, sare in penis cum poate, dau si eu iar dupa cateva minute schimbam in pe la spate. Cred ca abia astepta asta. Deja simtind ca nu sunt bine venit dau ca nebunul sa termin cat mai repede si sa o eliberez pe stimabila domnisoara de corvoada de a face sex cu mine. In timp ce o luam pe la spate simt si un damf de usoara transpirtie nu foarte intelatoare dar totusi se simtea. Nu stiu cand facuse dus dar mai mult ca sigur cand s a dus la baie dus complet nu a facut. Termin intr un final si spre fericirea domnisoarei, imi da niste servetele umede sa ma sterg si iese din camera. Eu incep sa ma imbrac pt a o scapa de mine, iar cand termin Betty revine in dormitor deja imbracata semn ca dupa mine urma alt "fraier". Desigur, tot nu cred ca a facut dus in 2 3 minute cat am stat singur. Plec scarbit de banii aruncati aiurea si de tratamentul la care am fost supus. Mai bine ma simteam cu o laba decat cu ea, sincer.

Notele:

Locatie: 9- curata, un catel pichinez dar care nu deranjeaza, curat, lipseste insa un gel barbatesc macar. Ca localizare este la Unirii intr un bloc ok fara paza.

Corp:- per total merita un 7. In special pt sani si abdomen care au vergeturi destul de mari.

Fata: 8.5- nu e rea la fata e draguta, aduce a nemtoaica dar una frumoasa se vede ca are si ceva romanesc in ea.

Sani: 7- medii spre mici, moi, iar pe dreptul cu vergeturi destul de mari. Acum inteleg de ce nu pune poze cu ea sexy.

Fund: 7- mic, fara celulita dar moale.

GFE: 7- incearca sa se faca placuta, dar ii cam stai in gat mai pe romaneste. Bine ar fi sa ti dea ea un cont unde sa ii pui banii. Sa nu ai cu ea nici macar contact vizual. Sexual nici atat...

Normal: 6.5 nu face nimic deosebit, fara implicare.

Oral: 4 maxim 30 sec. De morfalit penisul in gura si cu ajutorul mainii.

Actiune: 6.5- repezita, cauta sa te termine cat mai repede, 0 implicare si ceva miros neplacut.

Per total i as da un 6.5 desi e o nota mare pt ce ofera. Sarutari la misto, repezita, oral fara implicare , il termina cand vrea ea...

Sincer habar nu am ce cauta la top, cine a promovat o si de ce. Care ar fi criteriile nu stiu... imi aduc aminte ca inainte sa se retraga acum ceva timp avea si recenzii negative. Inainte sa o vizitez nu le am dat atentie dar acum vad ca aveau dreptate cei care i au facut recenzii mai putin favorabile. Cred ca nu are ce cauta aici.

Tarif: 100 lei pe finalizare, adica circa 20 minute d2d.

 

cumetre, nu ai citit recenziile mele de acum maxim o luna?! imi pare rau de banii tai, asa cum imi pare de ai mei.

iti doresc sa fii sanatos si sa ne mai intalnim cu recenziile asemanatoare la unele fete ok, nu numai la buretele asta nemtesc.

ps: cu dintii lipsa cum mai e?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cumetre, nu ai citit recenziile mele de acum maxim o luna?! imi pare rau de banii tai, asa cum imi pare de ai mei.

iti doresc sa fii sanatos si sa ne mai intalnim cu recenziile asemanatoare la unele fete ok, nu numai la buretele asta nemtesc.

ps: cu dintii lipsa cum mai e?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Postat 17 April 2018 - 02:30 PM

 

Buna

 

Va astept sa ne simtim bine impreuna pana la ora 03-04 noaptea pe bvd. Unirii la ucecom.

 

Programarile se pot face prin telefon, SMS sau PM.

 

Serviciile mele sunt:

-Sex oral neprotejat/protejat

-Sex normal protejat

-Dus impreuna

-Sex in dus

-French kiss

-CIM

-COB

-COF

-Masaj de relaxare

-Footjob

-annilingus pasiv

-diverse fantezii pe care astept sa le discutam cand ne vom intalni

 

 

-1 finalizare oral + normal (ambele protejate) pe durata a 30 de minute 100,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal (protejat) pe durata a 60 minute 250,-lei

 

-1 sau 2 finalizari oral + normal normal (protejat) + masaj de relaxare pe durata a 90 minute 350,-lei

 

Pentru programarile de peste 60 minute oralul se poate si neprotejat, in functie de igena si compatibilitate

Micile fantezii sunt incluse in pret.

Clientii fideli au prioritate la programari.

 

Servicii contracost:

CIM (daca corespunde igiena si in functie de compatibilitate) + 50,-lei

Footfetish + 50,-lei

 

Va astept cu drag ...

 

0765-763.308

post-154992-0-84426900-1524135082_thumb.jpeg

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revin cu un impresii proaspete de la Betty.

Modaliatatea de contact s-a facut telefonic si stabilirea unei intalniri pentru a 2-a zi.

Aici am avut ceva emotii deoarece Betty a reprogramat intalnirea cu o ora insa din motive care nu au tinut de ea ci din traficul nebun din Bucuresti.Insa Betty a anuntat corect prin sms-uri si intr-un final ne-am intalnit.Nota 10 pt comunicare si corectitudine.Din prima clipa de cand am vazut-o Betty mi-am risipit toate indoielile pe care le aveam in urma citirii acestui topic despre ea.

Este o fata frumoasa ,joviala si respectoasa. De fapt cred ca se muleaza dupa client. Ce dai aia primesti. Intradevar dantura nu este perfecta dar este un aspect **spam editat** din punctul meu de vedere,nu este nici foarte deranjant.Si in plus nu sunt medic stomatolog sa o caut in gura , o caut dar cu altceva. In rest are o igena impecabila fara mirouri si alte semne vizibil deranjante. La igiena se puncteaza cu 10

In rest la corp o punctez cu nota 9,picioare lungi cu piela fina,fundulet micut dar foarte apetisant,sanii intradevar putin cam moi si lasati dar ok pt o tavaleala reusita.In schimb aceaste neajunsuri compenseaza cu o pasarica senzationala,nu este top model dar este foarte futabila.

Face un oral mai mult decat corect nu de vreo diva porno cu deep,scuipatat etc dar este sutinut are ritm si reuseste sa trezeasca un "gigel" pus pe treaba. Nu o arde la nesfarsit cu oralul dar nici nu este de 5 sec, este suficient pentru o finalizare.Nota pentru oral 9

La normal este docila si se pliaza dupa client,dar din punctul meu de vedere face un normal excelent iar daca nu esti impotent nu ai cum sa nu finalizezi exploziv. Deci la normal o punctez cu nota 10.

Ca si concluzie Betty este o persoana la care sa te duci sa incerci ceva mai exotic decat ce se gaseste acum " pe piata"si nu este la de evitat. Nu este cu siguranta un top model dar nici nu cere luna de pe cer,figuri,fite si preturi de LA.Ofera servicii corecte la preturi decente fara sa iti iei teapa. Raport pret calitate este peste medie cu mult fata de multe ecorte Eu cu siguranta am sa revin cu placere la ea si deja am trecut-o la favorite

Spor si ciocane tari!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...