Sari la conținut

0726536359 - nesimtita


Postări Recomandate


  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
STEFAN cel Mare, masaj terapeutic numai pentru domni maturi, locuiesc singura, I speak english, cer si ofer discretie, igiena, bun simt, 0726.536.359    29 Feb 11:00


 

Tipa este veche si cred ca si-a schimbat nt.tel pentru ca am citit  odata o recenzie despre ea dar cu noul nr. de tel. n-am mai gasit recenzia. Am sunat-o zilele trecute, nu mi-a raspuns din prima apoi dupa cateva minute mi-a dat ea bip. Am sunat-o din nou am salutat-o si am rugat-o sa-mi dea cateva detalii despre serviciile oferite, la care ea mi-a raspuns pe un ton de vanzatoare de aprozar sictirita ca trebuie sa am peste 40 de ani si sa stiu sa dau buna ziua apoi mi-a inchis. Am incercat sa o sun din nou sa cer explicatii pentru ca eu nu am jignit-o in vreun fel, dar nu a mai raspuns. Chiar nu inteleg de ce s-a comportat asa, pentru ca i-am vorbit civilizat, am salutat-o si i-am pus intrebari firesti, doar ce vroia s-o intreb de sanatate sau s-o invit la cafea in oras ? Daca ii este greu sa se impace cu ideea ca este prostituata si vinde sex asa cum vand  tarabagii cartofi, sa se lase de meserie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...