Sari la conținut

Rebecca 0736585279


Postări Recomandate


Salut era in trecere prin arad de loc sunt din deva si m-am gandit sa imi descarc si eu hormonii intru pe site si gasesc un anunt cu sex total sun imi raspunde o fata cu o voce calda imi spune adresa undeva langa stadionul uta ajung in 15 min imi da si nr de la interfon urc sus etajul 7 bn ca are lift....imi deschide usa o fata dragutza mica de statura ochi verzi si intru in camera ii dau amenda de 200 de lei pentru o ora si de aici incepe filmul a inceput cu un oral ca in filme se uita in ochi tai in timp ce se joaca cu printul il inghite pe tot il bate de limbutza ceva de VISS il scuipa se vede ca ii place sa se joacee cu el tin sa mentionez ca nu prea pune mana pe el simteam dupa 2 min k ma termin si ii spun ca vreau Anal se conformeaza un funduletz asea stramt si bombat ca pompezi de placere am puso in diferite pozitii nu am comentat nimic cand am simtit ca ma termin iam spus ca vreau finalizare orala zis si facut cand sa apucat de print in 10 secunde sa produs cea mai frumoasa finalizare din viata mea ....

A urmat si a 2 finalizare dar a fost doar orala pentru ca este prea bestial oralul binenteles tot cu finalizare orala...akum sa dau notele

Locatie : 9..usor de gasit cu toate ca nu sunt din oras ..curata aerisita nu are prosoape uscate erau ude aici are un minus

Aspect: o fata micutza cu ochi verzi foarte glumeatza o ideie de burtica dar nimik deranjant fund bombat si tare numai bun de trass in el

Recomand cu mare placere face un orall de vis adik ii place se inplica maxim

De revenit eu sigur voi revenii peste cateva zile

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...