Sari la conținut

Alexandra!


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu raspunde la telefon deaorece este la noi la facultate anul 2.

Am pus si niste poze cu ea cu fat, dar am primit warn ca am uitat ca n am voie cu informatii personale😣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu raspunde la telefon deaorece este la noi la facultate anul 2.

Am pus si niste poze cu ea cu fat, dar am primit warn ca am uitat ca n am voie cu informatii personale

Deci se prezinta bine la fatza?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

E chiar la foraj dupa spusele ei

Si confirm acest lucru

Nu pot sa pun aici ca iar primesc warn

 

Daaa

Arata super bine la corp si fata

Si eu prima oara cand am fost la ea dupa problema cu domnisoara care m-a amenintat(am povestit pe un alt topic) ma asteptam la orice acum

Dar m-am linistit pe parcursul unei frumoase ore

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Foreaza foarte bine in continuare, dupa 4-5 vizite este la fel de buna si de entuziasta.

Din pacate ceva mai aglomerata, dar era de asteptat.

Din fericire e o fata cu bun simt si raspunde chiar si cand stie ca are agenda plina la ora la care vreau eu sa o vad.

Conteaza mult atitudinea ei, revin cu placere a doua zi sau alta data cand are timp.

Sper sa continue tot asa.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E chiar la foraj dupa spusele ei

Si confirm acest lucru

Nu pot sa pun aici ca iar primesc warn

 

Daaa

Arata super bine la corp si fata

Si eu prima oara cand am fost la ea dupa problema cu domnisoara care m-a amenintat(am povestit pe un alt topic) ma asteptam la orice acum

Dar m-am linistit pe parcursul unei frumoase ore

Laur001, cum pot lua legătura cu tine să te întreb ceva în privat,un mail ceva?
Link spre comentariu

sunt reale pozele...este vecina mea...pacat ca banii se duc catre altcineva

Pai guvidele   :shrk sta in bucatarie cu lumina stinsa, in timpul "luptei :din dormitor. Dupa ce ia banii, dameza merge in bucatarie si ii duce la "casa". Apoi vine la client. Hamsia este unul urat, mic si indesat, normal de etnie. Are un Audi Variant cu numere de bulgaria in fata blocului.

Deci pentru toti care ati fost, e bine sa stiti ca nu ati fost doar voi cu ea in apartament. Era si pescaria in bucatarie. 

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pai guvidele :shrk sta in bucatarie cu lumina stinsa, in timpul "luptei :din dormitor. Dupa ce ia banii, dameza merge in bucatarie si ii duce la "casa". Apoi vine la client. Hamsia este unul urat, mic si indesat, normal de etnie. Are un Audi Variant cu numere de bulgaria in fata blocului.

Deci pentru toti care ati fost, e bine sa stiti ca nu ati fost doar voi cu ea in apartament. Era si pescaria in bucatarie.

Asa o fi nu pot sa te contrazic...pacat de ea inseamna ca e frumoasa si proasta...

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...