Sari la conținut

Alexandra skinny 0741.798.225


Postări Recomandate

  • Oras:tennessee
  • Oras:tennessee

Am fost la Alexandra mai devreme. Am stabilit programarea telefonic in aceeași zi, cu o ora inainte am confirmat cu toate ca am schimbat cu 30min, spre extazul meu a avut liber.

 

Am ajuns in locație, cum am deschis usa s-a ivit o fata foarte drăguța, cu o privire adânca ce sincer m-a lăsat puțin dezorientat, probabil si datorită faptului ca m-a așteptat in chiloței si sutien roșu ce ii scoteau in prim plan sânii dulci, micuți dar foarte bine proporționat cu corpul - nota 10.

 

Am vorbit puțin, după care am fost la dus, si întors in camera, m-a așteptat proptita in pat: imediat m-am îndreptat către sâni, in timp ce o excitam peste chiloței pe păsărica.

 

A început cu un ON, foarte bun, diferite abordări, inclusiv deep, a durat destul de mult dar nu se grăbea, dimpotrivă se gândea sa imi aducă placere.

 

Si-a dat chiloțeii jos si am început cu LoT, păsărica buna de tot, a intrat cate puțin, apoi am intrat eu mai adânc. S-a lăsat peste mine, ii simțeau țațele pe piept, si răsuflarea la ureche, gemea bine de tot, am simțit-o ca GFE.

 

Am schimbat pe misionar unde ma apuca de orice prindea si strângea, si apoi doggy (un fundulet de milioane), am pus mâna ei pe buci si o tineam de sâni la un moment dat - perfect.

 

Țin sa precizez ca oricând avea ocazia se uita adânc in ochii mei cu in zâmbet incitant.

 

Locația standard, 9 avea fotoliu dar n-am mai apucat sa îl folosim

Fata 10 foarte iubăreață

ON 10 cu deep

NP 10 toate pozițiile

Cadou 100. Recomand, mai ales ca se retrage, daca inca nu ati fost la ea, anulati-va toate planurile!

 

Te sărut Alexandra, ești o bunăciune de fata!

zambetul incitant , excitant , de pustoaica parsiva , te scoate din minti !!! picoane , inca o fata de zece pe linie !!! te-ai lenevit ???niciun comentariu ??? =))  =))  =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi pare rau dar nu mai sunt disponibilă

Vacanta a inceput mai repede

Va pup si sa aveti parte dr tot ce va doriti :*

Mă bucur că am reușit sa ajung la tine ieri ☺ mult succes în ceea ce ți-ai propus Alexandra! Te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...