Sari la conținut

NOUA IN FOCSANI...FINALIZARE ORALA


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tipic moldovenesc! Vin si eu acasa sa fut ceva local si topicele de pe Focsani sunt full de amenintari si cacaturi. Care mai de care mai bataus, mai futac, mai miez. Terminati in pula mea cu figurile si puneti mana sa futeti, ca o viata aveti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Tipic moldovenesc! Vin si eu acasa sa fut ceva local si topicele de pe Focsani sunt full de amenintari si cacaturi. Care mai de care mai bataus, mai futac, mai miez. Terminati in pula mea cu figurile si puneti mana sa futeti, ca o viata aveti.

:))))) bvo :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Tipic moldovenesc! Vin si eu acasa sa fut ceva local si topicele de pe Focsani sunt full de amenintari si cacaturi. Care mai de care mai bataus, mai futac, mai miez. Terminati in pula mea cu figurile si puneti mana sa futeti, ca o viata aveti.

Ai scris asta pe vreo 5 topice crezi ca nu intelegem din prima?De unde ai aparut luptatorule?P.S:Unde o fi disparut prietenul meu XLN,o fi plecat mare sau o fi in alta parte?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns ieri la fata, am facut click. Era cam cald si nu voiam sa stau, dar am rezolvat problema si totul a fost ok.

Fata este pe placul meu la corp, inalta, skinny, sani superbi. Nu are probleme cu dantura, nu e deranjant cel putin. Am optat pentru oral np. Destul de bun. Asculta indicatiile. E docila, stie de gluma, o duce capul, stie sa se faca placuta.

Am stat vreo 30 de minute cred.

Nota 9 overall.

100 lei.

Bucurati-va de AC ;)

Te pup, Ade, esti misto!

Bafta cu treaba aia.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai scris asta pe vreo 5 topice crezi ca nu intelegem din prima?De unde ai aparut luptatorule?P.S:Unde o fi disparut prietenul meu XLN,o fi plecat mare sau o fi in alta parte?

Nu e treaba ta de unde am aparut.

Nu mai fiti tarani.

Atata tot!

Link spre comentariu

Verede împărat, vii acasa, deci vii in moldova,deci ești moldovean!!! La tine in Italia sau spania sau de ce nu regatul unit , fetele la treabă nu prea se ard cu tine pt ca ești roman nu :)) ? Daca le mai spui ca ești si moldovean ... ! Fa un exercițiu si arunca o privire pe topice din alte zone ale tarii,o sa ai o surpriza !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Verede împărat, vii acasa, deci vii in moldova,deci ești moldovean!!! La tine in Italia sau spania sau de ce nu regatul unit , fetele la treabă nu prea se ard cu tine pt ca ești roman nu :)) ? Daca le mai spui ca ești si moldovean ... ! Fa un exercițiu si arunca o privire pe topice din alte zone ale tarii,o sa ai o surpriza !!!

Eu cred ca tipul e bugetar dupa poza de profil,a venit si el dintr-o aplicatie cu chef de dat o muie si ne tine noua lectii de moralitate,auzi la dansul ne face tarani.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt din Focșani dar stau în București. Mor când văd nivelul de acolo. Numai cocoșei gata să dea cu pumnul. Dar până la pumn e cale lungă, stați ascunși după monitoare și vă dați replici. Futeți, profitați de tinerețe. Fuți, nu fuți, vremea pulii trece. Lăsați berbecismele și fiți bărbați adevărați, nu ciobani de la coada vacii.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Adelina,fk,cunni,anni,accepti?

 

Accepti cunni si anni?

 

Alexandra nu mai balacari si Topicul fetei ca este mult mai serioasa decat tine 

 

Aceeasi intrebare o pusesei si in luna mai aici   , bineanteles ca tot la vrajeala  :)

  • Like 18
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Terminati va rog cu cearta si circurile pe topicul meu. Gata v-am mai rugat o data certati-va in privat. Nu se poate citi o recenzie , nimic pe topicele fetelor. Pe mine nu ma intereseaza ca e fata ca e băiat sau cine o fi, cine doreste detalii suna si se informeaza. Va multumesc frumos

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pt.Dumnezeu!!!Nu sunt Alexandra,sunt un client.Bai Maichi dute-n pula mea ca sa-ti dai seama ca sunt un client,ce te fute pe tine grija ce scriu utilizatorii?

Esti responsabil cu topicele?

 

Ai si pula saracie ? Te pomenesti ca te-ai facut si lesbiana de cand deranjezi topicele altor fete cu intrebari inutile.

Stai ca te duci tu pe pula cat de curand cu minciunile (ca nu sunt singurul care a facut asemenea aprecieri la adresa ta ) si gargara asta ieftina .Mai asteapta putin :)

 

Daca si exprimarea  (plina de fel de fel de invective si jigniri) si greselile gramaticale iti seamana la indigo , crezi ca avem ciunga pe cap cu totii sa nu ne dam seama ca sunteti una si aceeasi persoana ? Hai dispari pe topicul tau si fa urat  lasa topicul acestei fete in pace ca nu ai nici macar vreun interes dupa cum am si aratat spre a o cunoaste sau vizita 

 

 

Terminati va rog cu cearta si circurile pe topicul meu. Gata v-am mai rugat o data certati-va in privat. Nu se poate citi o recenzie , nimic pe topicele fetelor. Pe mine nu ma intereseaza ca e fata ca e băiat sau cine o fi, cine doreste detalii suna si se informeaza. Va multumesc frumos

Ma cert cu clona asta tampita care se tine doar de rahaturi si prostii de cand s-a infiintat pe aici

Da-i un sut in fund si tu ca tot intervine aici aiurea cu anumite comentarii fara a avea un interes deosebit fata de tine  :)

Link spre comentariu

  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Miky mie una nu imi place sa ma cert, eu am vorbit frumos si sper sa inteleaga de vorba buna. Nu se poate citi o recenzie nu se intelege nimic toti se injura se cearta parca am fi la piață. Daca este sau nu clona eu nu stiu dar eu nu voi mai răspunde intrebarilor tampite sau persoanelor de genul. E mai ok asa nu dau apa la moara nimanui. Te pupi :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...