Sari la conținut

NOUA IN FOCSANI...FINALIZARE ORALA


Postări Recomandate

A fost o perioada cand a fost plecata Adelina, nush pe unde. Faptul ca s-a intors si nu mai pleaca inseamna ca ii place de noi.

Ma gandeam atunci, uite frate ce fata am pierdut, noi toti din Focsani. Cand a revenit m-am bucurat si sper sa nu mai plece.

Totusi, nu am ajuns pana acum la ea si nu prea inteleg de ce. De fiecare data a fost ceva care m-a oprit. Dar, asta se va schimba...

Link spre comentariu

A fost o perioada cand a fost plecata Adelina, nush pe unde. Faptul ca s-a intors si nu mai pleaca inseamna ca ii place de noi.

Ma gandeam atunci, uite frate ce fata am pierdut, noi toti din Focsani. Cand a revenit m-am bucurat si sper sa nu mai plece.

Totusi, nu am ajuns pana acum la ea si nu prea inteleg de ce. De fiecare data a fost ceva care m-a oprit. Dar, asta se va schimba...

Cine să mai priceapă neprihăniții/ virginii din ziua de azi,îmbrăcați mai mulat ca pizdele și care își dau cu părerea după mult antrenament de labă...:))) pretene ia și fute frate că viața e scurtă!!!
Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Slaba??? Mai degraba slim(nu anorexica)

Urata?..Ai fost la ea, ai vqzut-o?

E chiar dulce...bime gusturile sau etaloanele frumusetii sint diferite.

Parerea mea..

Lasa-l in pace ,are el ceva cu mine :)))) mereu :)))... nu poti mulțumi pe toata lumea. Daca asta este părerea lui..eu sunt multumita de cum sunt si ma simt foarte bine asa.te pup o zi frumoasa
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...