Sari la conținut

NOUA IN FOCSANI...FINALIZARE ORALA


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

😂😂😂😂😂😂 clarr... pai vezi ma prostule?! atunci la ce iti dai cu parerea pe aici daca nici nu le cunosti?!

Mi-am dat cu parerea despre purcica blonda pentru ca la ea am fost,despre Adelina nu pot spune nimic pentru ca nu o cunosc si nu am fost biciodata la ea😜Mai du-te in pula mea si invata sa scrii,analfabetule sau analfabeto pentru ca am impresia ca esti chiar purcica blonda😭😭😭
Link spre comentariu

sugi pl matrakci uitate la cum ai scris u apoi fi "domn profesor".... muritor de foame ce esti... vb mult si prost ... te lauzi ca un taran degeaba ca u noci nu ai calcat la ea tra dat afara stiu de la colega ei asa ca nu mai aiuri pe aici si dute ca ai de coasa sa faci si u un 50 de lei sa dai o muie ca nu se uita nici dracu la tine...

 

 

si tu adelina gura mica ca esti o panarama... esti laudata doar de limbisti din cate vad... un barbat adevarat nu admira o curva!!! si stii bn cn esti ce faci si ce ai facut in cam intre februarie si aprilie...

ii lingi in pl pe toti mocanii sa ai ce manca si sari de cur in sus pe aici...

asa ca... ciocu' mic si gura mare...

Link spre comentariu
  • Oras:Salt Lake City
  • Oras:Salt Lake City

Georgeeee,eheheheeee,cine esti tu sa judeci consumatorii de prostituate?Cine-ti permite sa-i faci limbisti?Si tu ce cauti aici daca nu esti limbist?Daca ti-o pui cu baietii mergi si cauta in alta parte!

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Ati facut varza si topicul Adelinei, nu era destul circ pe topicul Alesandrei.  :slap2                                                                         Decat sa va certati intre voi, mai bine mergeti si futeti ceva.  Credeti-ma ca-i mult mai util decat sa stati s-o ardeti aiurea pe toate topicele care vi se pune pata.  ;)

Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

sugi pl matrakci uitate la cum ai scris u apoi fi "domn profesor".... muritor de foame ce esti... vb mult si prost ... te lauzi ca un taran degeaba ca u noci nu ai calcat la ea tra dat afara stiu de la colega ei asa ca nu mai aiuri pe aici si dute ca ai de coasa sa faci si u un 50 de lei sa dai o muie ca nu se uita nici dracu la tine...

 

 

si tu adelina gura mica ca esti o panarama... esti laudata doar de limbisti din cate vad... un barbat adevarat nu admira o curva!!! si stii bn cn esti ce faci si ce ai facut in cam intre februarie si aprilie...

ii lingi in pl pe toti mocanii sa ai ce manca si sari de cur in sus pe aici...

asa ca... ciocu' mic si gura mare...

Auzi nu imi place sa fac circ dar asa pentru informarea ta eu din ianuarie pana la sf lu aprilie nici nu am fost asa ca ... hai sa nu vb aiurea fac ce vreau eu nu trebuie sa dau explicatii nimanui.Mersi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Ati facut varza si topicul Adelinei, nu era destul circ pe topicul Alesandrei.  :slap2                                                                         Decat sa va certati intre voi, mai bine mergeti si futeti ceva.  Credeti-ma ca-i mult mai util decat sa stati s-o ardeti aiurea pe toate topicele care vi se pune pata.  ;)

Asta este din cauza asta nici nu intru pe topic nu imi place sa ma cert . Fiecare are dreptu sa vorbeasca dar eu nu eram in tara atunci asa ca .... 

Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Adelle spune tu acum sa moara dusmanii(recte- Georgeeee) tot zice el ca suntem limbisti

 

Primestiblimbi?

 

tu esti primul , as zice  si cam peste tot  (de aceea ti-am postat si confirmarea)  :no2 

 

iar cand nu dai limbi te enervezi si o dai in smardoiala cu toti  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...