Sari la conținut

0768937927 & 0755515403


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

salutare.

am vizitat ieri acest cuplu. 

am sunat pe nr din titlu, mi.a raspuns el, am discutat despre ce ofera si tariful... 200ron pt 2h.

locatia este centrala, se ajunge f usor. acolo am sunat din nou din parcare, iar el a coborat sa ne cunoastem. dupa o scurta `` verificare`` am urcat impreuna in apartament unde am cunoscuto si pe ea.

sunt un cuplu pe la vreo 40 ani, deschisi, ai ce sa discuti cu ei. ca si aspect fizic ea este ok, nu iese in evidenta cu ceva la capitolul asta dar compenseaza prin atitudine si implicare.

am ramas doar cu ea, sotul plecand in alta camera la solicitarea mea.

actiunea a inceput cu un dus asistat cu ON. mutat in camera unde am primit un masaj .... bunicel, dar nici vb de masaj erotic. continuat cu acelasi ON, fara DT, dar ffff buna. pus prezervativul trecul la normal, unde iar implicarea ei face toti banii. nu comenteaza la nicio pozitie, chiar cred ca ii face placere ceea ce face. terminat in prez dp 2-3 poziti. 

dusuri de reimprospatare, tigara obligatorie :) si reluat scandalul cu inca un numar in aceleasi conditii mai sus mentioanate.

 

locatia: 9. curata. prosop curat, sapun nou la baie.

doamna. 9. sani ok, lasati, ceva burtica, fara mirosuri dubioase, epilata complet. isi arata varsta intr.un mod placut.

GFE. 10+ pt amandoi.

 

eu chiar ma bucur ca am descoperit acest cuplu (pe ea in mod special) si cu siguranta o sa revin. cred ca sunt peste tot ce gasesti in craiova.

 

Spor la ce vreti voi ;)

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator indianutalpaiute7
Reputație: 0

Eu am incercat anul trecut in toamna sa ajung la ei datorita recenziilor citite aici , undeva in zona stomatologiei Calea Bucuresti , a veni el la intalnire si a refuzat , ca nu il intereseaza.Pe ea nu am vazut-o cum arata.

Eu sper sa n-ai nimic, dar se poate lua, uite metoda de protectie pentru cunnlingus :)) http://www.sexulvsbarza.ro/portfolio/cum-se-foloseste-folia-pentru-sex-oral/

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

am fost eu la ei de 2 ori chiar(as mai vrea) specific faptul ca sunt din pitesti.sunt un cuplu ok din toate punctele de vedere dar pentru cine stie ce vrea si la ce sa se astepte.fac orice atata timp cat se simt bine in compania celuilalt asta e parerea mea sau cel putin asa a fost cu mine.nu face anal pentru mine au fost super ok si abia astept sa ii mai intalnesc.stiu ca au un apartament undeva la calea bucuresti foarte usor de ajuns 

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Buna

Am vizitat acest cuplu acum doua saptamani(pentru a doua oara).

Am sunat pe nr din titlu, a raspuns el si m-a indrumat catre garsoniera, undeva la stomatologie pe calea Bucuresti.

Ajuns in garsoniera am fost asteptat de ea care arata destul de bine pentru varsta de aproximativ 40 de ani.

Dupa discutiile de inceput eu am trecut la dusul de rigoare. Revenit in camera eram asteptat de doamna doar in bikini si a luat-o la supt de pe marginea patului.

in cateva minute am ajuns la 69 si a intrat si el in actiune, i-a dat-o la supt, ne sugea pe rand pe amandoi in timp ce eu o lingeam mereu. El a terminat f repede si s-a refugiat in bucatarie iar eu am ramas in continuare si am trecut la normal in toate pozitiile.

La al doilea numar a intrat si el de la inceput si eu eram in pizda si el in gura sau invers.

Este un cuplu super ok care merita incercat macar odata.

Lasat cadoul la sfarsit (200 lei)

Link spre comentariu
  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj

CUPLU sot-sotie matur educat deosebit prin stil si atitudine DOAR pt barbati care isi doresc sa experimenteze mereu,fanteziile sa devina realitate si trec peste prejudecati pt ca viata lor sexuala sa fie deosebit de placuta Sexul cu noi 100% placut iar masajul cu adevarat excitant si relaxant 0755515403 nu nr prv se accepta si singura, min 30 ani !!!!!!

 

 

 

 

Mentionez ca astept raspunsuri.... detalii , recenzii...

 

 

P.S. Aviz cunoscatorilor !!!!

Foto sunt re ale ???

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...