Sari la conținut

Ceva informatii despre "UNGUROAICA fierbine" 0756913809?


Postări Recomandate

  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Pare a fi reala, dar dupa spusele unor colegi, mai "implinita" la mom prezent decat in pozele facute probabil cand era in peroada de glorie(glory hole :D ) .

 

Cand a fost in baia mare , ma gandeam sa-i fac o vizita dar n-am fost 100% convins asa ca am zis pas, dar interes pt a o testa o data mai exista inca :)

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Îs pozele ei de acum câțiva ani cred ca se vede ca are alta vârsta decât in poze . Am fost pana acolo dar nu am stat are o locație destul de mizera si îmbâcsită de fumul de Țigara la fel si ia deci nu se merita

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Draga Mmircea, informatiile sunt incorecte, locatie e ultracentrala..bloc dat in folosinta de cateva luni...fata-i meseriasa...arata mai bine in realitate decat in poze, nu e nici plinuta nici skinny..zic ca nu o sa regreti alegerea...vezi si convinge-te...

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Draga Mmircea, informatiile sunt incorecte, locatie e ultracentrala..bloc dat in folosinta de cateva luni...fata-i meseriasa...arata mai bine in realitate decat in poze, nu e nici plinuta nici skinny..zic ca nu o sa regreti alegerea...vezi si convinge-te...

 

 

A fost intuneric, dar poate va faceti o idee.

post-34271-0-55480300-1464503871_thumb.jpg

Link spre comentariu

  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Revin cu recenzia.

 

Locatia -in spatele mag Vanatorul si Pescarul.

Dameza-la vreo 40 de ani, nici grasa, nici slaba. As spune mai degraba putin plinuta.

 

Semi-amabila(A raspuns la telefoane in timpul petrecut cu ea, deci un mare minus).

 

Actiunea a fost mediocra- oral neprotejat vreo 2 minute, dupa care alte cateva minute oral protejat.

Normalul a fost lady on top si doggystyle. Finalizarea a fost printr-o laba asezonata cu niste limbi si usoare tentative de supt.

Zicea ca nu se uita la ceas ,dar vroia sa ma termin cat mai rpd.

 

Per ansamblu - nu recomand.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...