Sari la conținut

Postări Recomandate

Un subiect Tabu foarte des întâlni, dar puțin discutat. Oare nu are nimeni curaj sa POVESTEASCĂ? Mie unul îmi place extrem de mult aceasta fantezie, din păcate nu găsesc o partenera stabila pt ASTA. Dar îmi place sa fiu cuckold si pt anumite partenere ocazionale, e plăcut. Însă trebuie avut grija cu cine, pt ca trebuie o atenție aparte.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu pot sa cred ca nu exista nici un cuplu care sa împărtășească aceste experiente, sau sa le ofere astfel de servici. Cuckold slave sau cuckold clean after cum. Poate găsesc si eu pe cineva sa discutam despre asta

Da.mi msj pe wapp si vb. 0769582979
Link spre comentariu
Vizitator johniman100
Reputație: 0

Confirm cele spuse de cereallxxx, am avut placerea sa fiu si eu dominat de Karina cand a fost in Cluj. As vrea sa revina impreuna cu iubitul ei sa ne distram si in 3.

Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

Doamna de mai sus nu are si alte poze in afara caricaturii aleia din anunt? Cat ati platit cand ati fost, pe unde lucreaza? - @johniman100 @cereallxxx

Link spre comentariu
Vizitator johniman100
Reputație: 0

Eu am platit 400 juma de ora, dar avea si o colega care era submisiva. A fost ceva de vis, ea ma domina pe mine iar eu o dominam pe colega ei.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...