Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ăsta e comentariu scris între două numere ..în pauza de țigare ?

bai nene ... sa sti ca intru la ideii, cred te-ai indragostit de mine si vrei sa ma arzi la "pârţ" (din comentariile tale vad ca nu prea iti plac femeile) sau ai niste "pitici pe tigla de la casa", ca ma pandesti peste tot pe unde postez. Ma flateaza sau flatuleaza interesul pe care mi-l acorzi, dar sincer nu sunt gay ca tine sau bisexual.

 

Chiar ca esti obsedat ... sa cauti poze si sa le urci pe forum pe comentariul meu inseamna ca ori nu ai nimic de facut si o arzi aiurea pe forum sau ai probleme de alta/alte natura/naturi.

 

Oricum sa fi iubit ... si mai lasa draku prafurile si bautura ca deja esti varza la mansarda.

  • Like 4
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bai nene ... sa sti ca intru la ideii, cred te-ai indragostit de mine si vrei sa ma arzi la "pârţ" (din comentariile tale vad ca nu prea iti plac femeile) sau ai niste "pitici pe tigla de la casa", ca ma pandesti peste tot pe unde postez. Ma flateaza sau flatuleaza interesul pe care mi-l acorzi, dar sincer nu sunt gay ca tine sau bisexual.

 

Chiar ca esti obsedat ... sa cauti poze si sa le urci pe forum pe comentariul meu inseamna ca ori nu ai nimic de facut si o arzi aiurea pe forum sau ai probleme de alta/alte natura/naturi.

 

Oricum sa fi iubit ... si mai lasa draku prafurile si bautura ca deja esti varza la mansarda.

jură-te să-ți intre frigideru'n insolvență ... când te-ai spart de fată mare ?
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma jur... ca nu s-a plimbat nici o pula prin preajma curului meu. Cel mai aproape s-a intamplat in metrou sau RATB., in aglomeratie. Asa ca iti spun ca sunt virgin la "ochiu' maro", deci daca pana la varsta asta de 45 ani nu m-am dedat la luat castraveti cu curu', nici ca nu mai ma mai schimb. Dar ca esti asa de "simpatic" iti fac o marturisire... nici nu imi place ideea si nici nu ma gandesc, sa ard la "pârţ" pe nimeni. Deci iti recomand sa cauti confutaciosi la "ochiul de curca" in alta parte. Sincer nu am nimic cu voi cei de alta orientare sexuala, e treaba voastra, dar macar lasati-ne pe noi astia care ne place "pizda" sa discutam linistiti.

 

P.S. Remarc ca nu ai negat faptul ca te-ai indragostit de mine....

  • Like 5
  • Minus 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...