Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

@Duhu sfantului Pipilica , pe ce sa pun ochii , ca pe Orlando nu l-a vazut nimeni pe aici pina acum iar cele 2 ( doua ) recenzii nu imi inspira incredere....

 

Ana si Orlando , care dintre voi se ascunde sub Crow Boy ?

Cu smecherii ieftine umblati ca sa ma faceti de doi bani ?

Nu tine , momentan eu sint mai credibil decit voi.

Aud ?

Cu toate aceste frecusuri virtuale , propunerea mea ramine valabila.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

@ Boy named crow ,

 

Nu puteai sa ramii in lumea ta si sa iti vezi de acadelele tale ?

Ai fixatii si obsesii legate de mine de mi-ai dat 10 puncte negstive ?

Si nu ai nici o legatura cu Ana si Orlando ?

Krahhh cioara scirboasa , ca poluezi atmosfera !

 

 

Uite cum lucrurile se leaga , cioara tot cioara

.

Cu voi nu se poate discuta rezonabil dar nici nerezonabil.Ati intrat in hora , jucati si nu mai umblati cu lovituri miselesti.

Fiecare pasare pre limba ei piere.

 

Nu cumva esti una din numeroasele clone ale lui picon?

Aveti destul de multe in comun: raspundeti vulgar postarilor civilizate, treceti rapid la amenintari cand nu aveti argumente, dati dovada de paranoia etc

Oricum, devine tot mai clar ca ti s-a pus pata pe Orlando, dar nu e deloc elegant sa-ti dai gelozia pe fata si sa o tot ataci pe Ana.

 

PS Ce zici, si eu si pipilica suntem in legatura cu Ana si Orlando? :slap2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu cumva esti una din numeroasele clone ale lui picon?

Aveti destul de multe in comun: raspundeti vulgar postarilor civilizate, treceti rapid la amenintari cand nu aveti argumente, dati dovada de paranoia etc

Oricum, devine tot mai clar ca ti s-a pus pata pe Orlando, dar nu e deloc elegant sa-ti dai gelozia pe fata si sa o tot ataci pe Ana.

 

PS Ce zici, si eu si pipilica suntem in legatura cu Ana si Orlando? :slap2

Și de ce trebuie să mă amesteci în cearta voastră? Dacă tot zici de clone, tu clona cui ești? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Unul dintre lacheii tai vehicula o teorie pe aici, poate nu ar fi rau sa-l intrebi pe el.

1. Nu am lachei.

2. Spune tu despre cine sau despre ce e vorba.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

@Duhu sfantului Pipilica , pe ce sa pun ochii , ca pe Orlando nu l-a vazut nimeni pe aici pina acum iar cele 2 ( doua ) recenzii nu imi inspira incredere....

 

Ana si Orlando , care dintre voi se ascunde sub Crow Boy ?

Cu smecherii ieftine umblati ca sa ma faceti de doi bani ?

Nu tine , momentan eu sint mai credibil decit voi.

Aud ?

Cu toate aceste frecusuri virtuale , propunerea mea ramine valabila.

Eu nu inteleg ce ai cu ei...Nu-ti place,nu te duci.

Tot comentezi atat dea-n pulea si fara rost...

APP...La mijlocul cuvantului,se scrie cu i din A...SANT ,NU SINT..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu inteleg ce ai cu ei...Nu-ti place,nu te duci.

Tot comentezi atat dea-n pulea si fara rost...

APP...La mijlocul cuvantului,se scrie cu i din A...SANT ,NU SINT..

 

 Wow, multumim pentru comment :hihat , chiar nu intelegem ce are domnu' Gelu cu noi. Fiind plecati cateva zile din oras, abia acum am vazut postarile, si ne oripilam pe zi ce trece.  :eek

 

 Noi doar incercam sa ne facem treaba, sa oferim servicii de calitate la preturi decente. Nu avem nimic cu nimeni, nu dorim publicitate negativa sau polemici aiurea, si din acest motiv nici nu postam foarte des pe aici, ...  :ph34r: Plus ca, nici nu prea avem timp, avem servicii de prestat, hihi  :stiletto  :tittyfuck

 

Pupici pentru sustinatorii nostri, apreciem comentariile voastre  :kiss2  :wub

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu sint ( uite ca asa scriu , multi lingvisti considera ca ar fi corect si asa... ) clona nimanui.

Parca pe un forum se comenteaza , mai mult sau mai putin obiectiv si inspirat....

Cine este ofuscat de unele exagerari ale mele , sa retina totusi ca nu este stilul meu uzual.

Nu generalizati totusi...

Raspuns lipsa de la Ana & Orlando = aprobare tacita a afirmatiilor mele ?

Si deduc ca propunerea mea nu este acceptata....

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sint ( uite ca asa scriu , multi lingvisti considera ca ar fi corect si asa... ) clona nimanui.

Parca pe un forum se comenteaza , mai mult sau mai putin obiectiv si inspirat....

Cine este ofuscat de unele exagerari ale mele , sa retina totusi ca nu este stilul meu uzual.

Nu generalizati totusi...

Raspuns lipsa de la Ana & Orlando = aprobare tacita a afirmatiilor mele ?

Si deduc ca propunerea mea nu este acceptata....

 

AAA, asta nu e stilul tau, dar ti se intampla sa te "transformi" in troll uracios cu niste oameni pe care nici nu i-ai intalnit?? Hmmm ... Nu e dubios deloc.... Cred ca il vrei pe Orlando pe ascuns si nu stii cum sa ne spui   :PCx  :138x

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce am scris eu si ce ai binevoit tu sa scrii....

Chestia cu trollingul nu o accept.

Aveti anunt de cuplu ? Am cerut poza de cuplu....

Daca aveam pasiuni cu barbati treceam pe partea cealalta a strazii.

De fapt care este adevarul in legatura cu voi doi ?

Voi sinteti subiectul topicului.

Si cum ai proceda tu daca ai vrea sa te duci la masaj erotic de exemplu fara sa vezi poze in prealabil cu meseurii ? Te arunci orbeste ?

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu ai umor , nici inspiratie , esti o jalnica aparitie pe aici.

Apropo , stii unde te afli ? Dar in ce an sintem ?

De unde ai mai aparut si tu ?

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

M-ati prins, fratilor. Imi place Orlando, vrea sa-l sug, sa-l simt in mine. Ana imi strica planurile, insa ....

 

 

Stai la rand ca vad ca nu imi raspund la commentul meu. II fut eu pe amandoi si le arunc si una de 100 de lei la final. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai ce, doar tu ai voie?  :girly

Asta-i problema actuala , m-ai terminat pe toate planurile.....

Ce sa faci si tu ca sa ocolesti problema si raspunsurile ?

Ce pretentii sa mai am ?

  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Pana la urma Gelu are dreptate! Daca au anunt ca si cuplu, trebuie sa posteze poze de cuplu, adica cu amandoi, cat si detalii cum vede acest cuplu o intalnire cu un barbat sau de ce nu...cu un alt cuplu.

Altfel...daca nu ofera aceste informatii pe bune/real...eu deduc ca dezinformeaza forumul cat si potentialii doritori. Ofera un serviciu pe care il pretind a fi de calitate si pentru care cer bani...dar nici un raspuns la intrebari, nu poze, nu detalii.

Eu apreciez efortul lui Gelu de a "stoarce" informatii de la ei. Sa nu uitam ca este plin netul de gogosi, vrajeli si tzepe! Tocmai de aceea Gelu cauta sa scoata la lumina adevarul.

Bafta!

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Pana la urma Gelu are dreptate! Daca au anunt ca si cuplu, trebuie sa posteze poze de cuplu, adica cu amandoi, cat si detalii ? cum vede acest cuplu o intalnire cu un barbat sau, de ce nu,...cu un alt cuplu.

Altfel...daca nu ofera aceste informatii pe bune/real...eu deduc ca dezinformeaza forumul cat si potentialii doritori. Ofera un serviciu pe care il pretind a fi de calitate si pentru care cer bani...dar nici un raspuns la intrebari, nu poze, nu detalii.

Eu apreciez efortul lui Gelu de a "stoarce" informatii de la ei. Sa nu uitam ca este plin netul de gogosi, vrajeli si tzepe! Tocmai de aceea Gelu cauta sa scoata la lumina adevarul.

Bafta!

 

Sa nu uitam sa-ti uram si tie bafta la viitoarea ta resedinta, agitatule!

 

http://www.flux24.ro/wp-content/uploads/2015/06/balaceanca_spitalul_de_psihiatrie_balaceanca_F.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...