Sari la conținut

Facem o vizita ???Cristina.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor, numele meu este Cristina si ma gandesc la o vizita de vineri in Suceava,daca aveti placerea sa vin puteti sa-mi scrieti aici iar daca vreti sa vedeti ceva poze si ceva recenzii gasiti aici https://nimfomane.com/forum/topic/55149-sexy-si-dulce-telefon-0726045927/ sau aici https://nimfomane.com/forum/topic/64166-pentru-prima-data-in-vizita-la-cluj/ pupici si astept cu mare drag parerile voastre.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna corsar am in plan si Constanta ti am citit cateva recenzii  pe sectiunea voastra si cred ca peste 3 saptamani voi ajunge si la mare...te pupic dulce, iar pentru stycs iti multumesc de incurajare si cred ca daca o sa mai am o invitatie voi ajunge vineri in Suceava, asa ca mai astept ceva pareri te pupacesc dulce...

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor si ma bucur ca ati raspuns propunerii mele, sa incep a raspunde un pic fiecaruia, deci maine in jur de ora 13 sper ca ma voi caza in suceava si voi anunta sosirea ,am citit ca un tip vorbea la plurar nu suntem mai multe ce doar eu, lucrez singura e greu sa dai peste o colega serioasa, asa ca am preferat sa lucrez singura deocamdata, iar pentru ccoosmin atat timp cat nu esti **spam editat** nu este niciun fel de problema daca esti incepator te voi face eu sa vezi adevarata arta a sexului :hug1 , asa ca de maine sper ca ne vom cunoaste si vom impartasi momente de neuitat...pupici!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: archon.archon
  • Oras:Suceava
  • Telefon: archon.archon
  • Oras:Suceava

Buna Cristina...anunțul tău de pe topic e la plural...,,facem o vizită...,,după cum ai scris ...din această cauză am sugerat că a ți fi două...nu contează oricum te așteptăm...

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Ai dreptate archon nu m-am gandit ca se interpreteaza asa ,eu ma gandeam in sensul general cu aceasta cale imi cer scuze de atentionare ,daca as fi fost in locul tau poate intelegeam la fel, dar e bine ca sa clarificat si sa speram ca lucrurile vor decurge bine in orasul vostru...pupici!!!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Lasati-ma va rog sa ajung la locatie ca este important asta sa vedem cum se prezinta si cum ajung acolo si m-am cazat o sa pun si numarul de telefon iar daca va fi cere si locatia ok voi ramane cateva zile bune , va multumesc din suflet de intelegere ...pupicei!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: archon.archon
  • Oras:Suceava
  • Telefon: archon.archon
  • Oras:Suceava

Păi ai doua alternative ...hotel sau apartament in regim hotelier...asta dacă nu ai nici o cunoștință in oraș...sper să te orientezi cum e mai bine...

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

am rezervare la un apartament pe regim hotelier dar sa vedem cum va fi zona, apartamentul, proprietarul sunt mai multe criterii dar eu sunt optimista cu toate ca in ultima vreme am cam avut ghinion cu locatiile...pupici!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...