Sari la conținut

Facem o vizita ???Cristina.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Dragii mei , cum eu ador orasul vostru si oamenii din el ma gandesc sa vin cu o propunere si anume sa organizez un GANG BANG , cu minim de participanti 4-5 si maxim 7-8 , pentru concretizarea acestei idei voi accepta doar clientii de pe forum si care au fost cel putin odata la mine , daca va intereseaza ideea si credeti ca v-ati dori acest lucru astept cu mare interes opiniile voastre , despre desfasurare ma gandesc sa fie ceva de genul

Conditii:

-igiena ireprosabila

-bun simt

-300 lei taxa de participare

Ofer:

In deschidere - striptease

-show masturbare cu vibrator

-oral (ne)

-normal si anal protejat

-dubla penetrare

-saruturi

-cunnilingus

-finalizarile pot fi pe corp, sani si faciala

-durata sa fie de aproximativ 2 ore din momentul in care ne-am strans cu totii

-nu se filmeaza,nu se fac poze...discretie maxima.

Deci astept cu interes opiniile voastre chiar si prin PM daca sunt mai confidentiale, iar daca se strang doritori in conditiile mentionate mai sus , voi face tot posibilul sa organizez un astfel de party... :kiss3

 

Buna Cristina! Daca sunt si fete care vor sa participe m-as baga si eu. Pupici.. :)

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Sunt plecata de vineri din Suceava , nu am avut timp sa scriu ca vizita s-a incheiat si sa le multumesc tuturor celor ce m-au vizitat , dar ma intorc pe 10 pentru 2 zile ...pupici !!!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Dragi bucovineni , de maine dupa orele 12 voi fi in oras pentru 2 zile , va pupic si abia astept sa ne reintanlim...pupici !!!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna scumpa! O programare pe maine la 14?

mai bine ma suni maine dupa 12 , sa reusesc sa ma cazez si apoi cu mare drag ...pupici !!!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Dragii mei scurta mea vizita in oras s-a incheiat , multumesc tuturor celor ce m-au vizitat si sper sa ne revedem cu bine data viitoare .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...