Sari la conținut

Facem o vizita ???Cristina.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Cristina azi m-ai dezamăgit un pic cu tot cu programare și cu discuție telefonică nenumărate mesaje nu ai vrut sa mai răspunzi am așteptat o ora......păcat nu te caracterizează acest comportament

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna seara!Din păcate "Mfg"nu ai sunat la și 20..după cum vorbisem ,văzând acest lucru am continuat cu persoana cu care eram!Ex....El știind situația ,a așteptat ,făcut dus ,după care ,m-am uitat la telefon și observând ca nu ai sunat am considerat ca și anulat!Imi cer scuze pentru incovenient!Poate ca data viitoare ne sincronizăm mai bine și nu fi dezamăgit ,doar pentru puțin !Te pupic și te aștept ,bine-nțeles dacă vrei sa ne cunoaștem cu adevărat !O seara liniștita!

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Nu a fost vorba sa sun la și 20 ai spus sa fiu la și 20 in fata blocului și am fost, eram programat la și 30 te-am sunat la și 27 apoi de 5-6 ori timp de o ora. Nu mai contează ....O seara buna! PSNe-am mai cunoscut mi-ai lăsat o impresie foarte buna prima data, sper ca acum a fost doar o Neînțelegere.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Cu siguranta ,a fost o Neînțelegere !Eu așa îmi amintesc,de aceea am și dat explicație!Atunci ne vedem mâine ,dacă poți bineînțeles!Noapte buna tie ,noapte buna tuturor !😘

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Vizita mea in oraș sa încheiat și nu îmi rămâne decât sa va spun tuturor Sărbători fericite!Craciun fericit ,alături de cei dragi !Pe curând!😘

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

LA MULTI ANI !!!!! Va doresc un an nou cat mai bun si multa sanatate, sper sa ne revedem cu bine si in 2018 , asta se va intampla pe 22 ianuarie , va pup si abia astept sa va revad.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna si la multi ani tuturor,incep anul nou cum se cuvine cu Suceava si asa cum am promis de astazi sunt disponibila pentru cateva zile , asmai vrea sa precizez ca voi incepe anul nou si cu numar de telefon nou , deoarece cea veche a expirat , asadar numar de contact 0747944559 , dar se vede si in semnatura , sper sa ne simtim cel putin la fel de bine ca anul trecut , asa ca va astept cu mare drag ...pupici !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...