Sari la conținut

Facem o vizita ???Cristina.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna dimineața!Va urez o zi cât mai frumoasa și va aștept cu drag sa petrecem momente de neuitat!Disponibila pentru programări la Nr tel:0747944559!😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa ce iti proiectezi in minte cum va fi intalnirea cu Cristina, sa fii un gentleman, sa ii citesti dorintele sa savurezi placerea sexului in momentul in care ai stabilit o intalnire si ajungi in fata blocului, ceri ingaduinta sa poti parca masina intr-un loc camuflat, ti se acorda aceasta permisiune apoi...te plimbi prin fata blocului la - 14 grade intrucat Cristina nu-ti raspunde iar cand ii trimiti un mesaj si-i zic ca "stau la -14 grade in fata blocului chiar am vrut sa te cunosc" dupa insistente telefoane ti se raspunde intr-un final ii spui naduful ca nu poti crede ca stai la -14 grade iar ea iti zice franc ca nici ea nu poate sa creada ca ti-ai permis sa cauti un loc de parcare. Concluzia:  serviciile or fi de standard ridicat dar comunicarea denota neatentie , comunicare ineficienta in programari si in cerintele clientului. Pentru mine s-a verificat inca o data la pomul laudat sa nu te duci cu sacul, regret ca nu am putut sa ma alatur celor ce s-au bucurat de profesionalismului d-soarei Cristina. 

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Răzvan_dor,ți-am explicat destul de clar la telefon toate condițiile!!!Dupa ce ai spus ca ești in fata ,mai exact ți-am dat adresa spui ca nu ai parcat mașina și ca o sa mă suni!Eu am cerut discreție maxima și ofer discreție maxima!Deci ,in concluzia mea ,lucrurile de acest gen nu le accept!O zi buna in continuare!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Răzvan_dor,ți-am explicat destul de clar la telefon toate condițiile!!!Dupa ce ai spus ca ești in fata ,mai exact ți-am dat adresa spui ca nu ai parcat mașina și ca o sa mă suni!Eu am cerut discreție maxima și ofer discreție maxima!Deci ,in concluzia mea ,lucrurile de acest gen nu le accept!O zi buna in continuare!

Nu doresc sa intru in controversa cu tine Cristina, chiar am fost bine intentionat mi-am dorit sa te cunosc. Tu m-ai ghidat intr-adevar din aproape in aproape, am ajuns unde ai spus prima data, apoi am mai mers pana in cealalta parte si apoi cand mai aveam foarte putin si ti-am cerut ingaduinta sa parchez masina dintr-o data mi-ai naruit toate planurile mele cu tine. Pacat ca mi-am luat azi o zi libera sa te intalnesc si am pierdut-o inutil. Poate nu trebuie sa fiu asa idealist. Chiar regret situatia jenanta.  Desi m-am intalnit in zona respectiva cu o persoana care ma cunostea eu am zis nu are importanta trebuie sa fac totul s-o intalnesc pe Cristina. Se pare ca tu nu poti empatiza cu anumite situatii neprevazute, nu mai lungesc cuvantul... conchid comunicarea e ineficienta, sau e eficienta pana la un moment dat apoi devine ineficienta,  regret sa afirm asta. 

PS. unde nu este discretia maxima ?in faptul ca ti-am cerut ingaduinta sa pot parca masina intr-un loc mai discret iar dupa 5 minute te-am sunat? 

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Nu vreau sa mă contrazic prea mult!Daca ai fi spus toate astea ar fi fost ceva!Daca a existat într-adevăr o Neînțelegere te aștept cu drag ,data viitoare și poate dezbatem problema fata in fata !Nu aici !O zi frumoasa îți doresc😘

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna dimineața dragii mei ,disponibilă pentru programări!Vă doresc o zi cât mai plăcută și țin sa va anunț ca astăzi este ultima mea zi in oraș!Va pupic dulce și va aștept cu drag 😘

Link spre comentariu

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Vizita mea sa încheiat in orașul vostru!Multumesc tuturor pentru vizita și pentru momentele deosebite pe care le-am împărtășit !Pe curând!😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...