Sari la conținut

Facem o vizita ???Cristina.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna dragii mei, in Suceava vreau sa vin dupa sarbatorile de paste , o sa anunt cu cateva zile inainte sosirea mea si sper sa avem momente frumoase, pana atunci va doresc sarbatori frumoase si multa sanatate,pupici dulci.

Link spre comentariu

Te astept cu drag... ne adunam fortele. Sunt cu ochii pe forum si astept revenirea ta, pana atunci  ....              - sanatate multa si succes in ceea ce faci - Apreciez mult atitudinea ta in ceea ce priveste comunicarea. . Multumim pentru raspunsuri si pentru sinceritate.

Link spre comentariu
  • Telefon: archon.archon
  • Oras:Suceava
  • Telefon: archon.archon
  • Oras:Suceava

Cristina precum vezi aici pe forum,avem mare mare nevoie de tine...te asteptam si încercam sa ti oferim tot sprijinul si toata discretia necesara ptr a reveni🤑🤑

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , eu am incercat sa pot raspunde tuturor cerintelor si intrebarilor , dupa cum am spus mi-a placut Suceava si voi reveni cu siguanta , va pupic dulce si va multumesc din suflet pentru gandurile frumoase.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Ok atunci am facut o rezervare pentru saptamana 18-23, asa ca voi fi in Suceava toata saptamana , iar legat de Sibiu promit solemn ca dupa paste voi ajunge , multumesc tuturor pentru gandurile bune si abia astept sa ne vedem...pupici dulci :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...