Sari la conținut

Cine ie u.l. amelia


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Poi io nam ce sati zic ca nu vreau sa zic nimica tie. Si ka sa ma folosesc de reputatia unei persoane kum zici tu a; trebui sa fac aceiasi munca si io vam zis ca nu vreau bani vostri. Iara daca vine vorba de bataie de joc poi toata vrajeala asta de acilea e doar bataie di joc si la misto. Ka si muistu asta de mai sus care garanteaza ka coarda aia de Sara cu poze ciordite ie fata de fata si la fel ka in poze. Ia zi ma Stefane carei treba cu pozele ka tu nici acuma nai raspuns. Lingeameai miju cu recomadarili tale.

De asta eleganta zici tu mai Vasile ? Da tu ziceai intrun fel. Stai sa ma gindesc. Aaaaa Da. "Nai cu cine" parca asa iera vorba. Aia cu reputatia deo protejezi tu sia facut plinu cu kaskavalu vostru si sia vazut di viata. Da si cand producea tot in floci o durea. Elegant. 

 

Bai javrete numele tau vine de la Un Labagiu Amelia , imi spui mie ca pe tine te-au votat o mie de persoane cu 5 stele ? dar din mia aia 995 sunt banate , ptr ca s-au lamurit ce jigodie esti si ti-a dat-o la cur , la muie si pe unde au vrut fiecare .Uite exemplu de mai sus cum te iei de oameni baietel pizdificat ce esti. Nu ai tu stele (bagamias pula in stelele tale) cate conturi am eu sa iti fac viata un calvar

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aaaaa...poi tu iejti cu capu rau di tat mah flacau. Tu nu ti poti aptine sa no iei grav pi aratura !!! Asta vad ca ie natura ta...sa bati cimpi !!! Creca ti oftici grav sa tat pierzi !!!

 

:)))))))

 

Poi tu ai ideie cini iera Stefant...cini iera Vasile...si cini iera Sara in povestea ceia di moi sus ? Sau tu criezi ca dak scoti din context ai si dreptati ??? Tu criezi ca oamini ceia nu moi sunt pi aci si acuma ??? Doar faptu ca nai tu habar dispri cie iera vorba nu inseamna nicidicum ca nu moi sunt oamini paci cari stu adivaru !!! Dar din nou...tu nu mioi aratat cind mam loat io di tini. Asta nicidicum nai dovedit !!! Dar clar ca nici nu conteza ptr un zebzec ca tini !!! Tu...Batman !!!

 

:))))))))

 

Mah dezaxatule...ce calvar sami fasi tu mii mah ??? Tu ti pomienesti ca consideri ca oi fi cistigat cu mini vrun argument pina acuma ???!!! Tu ai habar ca acu vrun an di zili noi tati am fost banati dipi Nimfo...sau nici asta nu stii ??? Contu asta al mieu a fost banat, ca multi altili, atunsea cind Pisicu o crezut ca a puso di lovele daca vindea iel dreptu, la dobitoci ca tini, sa cumpere abonamente cu care sa dea cu minusuri di reputatii...pina la banare. Asa ca io...si moi tati di aci...ajtia cari contam...nu pulifrici ca tini...iara asta inseamna inclusiv aia dipi lista mia di stelute...am fost cu totii banati !!!

 

But guess what...intrun final...Pisicu sio dat seama ca nu poa sa tina un forum ca Nimfomani cu cretini dajtia ca tini...ca se aleje prafu si pulberea...si dupe cie lea loat lor bani...luni di zili...sădind in dobitoci speranta ca vor produci adivarate calvaruri...fix asa cum crezi si tu...lea dato prin gura si nea reinstaurat noua...tuturor...toati conturili !!!

 

:))))))))

 

Asa ca...tu poti sa bati cimpi in continoare cit vriei tu...ma doari fix in cacareaza di prosti dajtia gramada...ca tini...cari nu spun nimica...niciodata !!! Or fost multi...si slava Domnului or sa moi fii...ca ar fi cumplit sa nu moi aviem dajtia ca tini...ca nam moi avia di cini sa fasim caterinca !

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Aaaaa...poi tu iejti cu capu rau di tat mah flacau. Tu nu ti poti aptine sa no iei grav pi aratura !!! Asta vad ca ie natura ta...sa bati cimpi !!! Creca ti oftici grav sa tat pierzi !!!

 

:)))))))

 

Poi tu ai ideie cini iera Stefant...cini iera Vasile...si cini iera Sara in povestea ceia di moi sus ? Sau tu criezi ca dak scoti din context ai si dreptati ??? Tu criezi ca oamini ceia nu moi sunt pi aci si acuma ??? Doar faptu ca nai tu habar dispri cie iera vorba nu inseamna nicidicum ca nu moi sunt oamini paci cari stu adivaru !!! Dar din nou...tu nu mioi aratat cind mam loat io di tini. Asta nicidicum nai dovedit !!! Dar clar ca nici nu conteza ptr un zebzec ca tini !!! Tu...Batman !!!

 

:))))))))

 

Mah dezaxatule...ce calvar sami fasi tu mii mah ??? Tu ti pomienesti ca consideri ca oi fi cistigat cu mini vrun argument pina acuma ???!!! Tu ai habar ca acu vrun an di zili noi tati am fost banati dipi Nimfo...sau nici asta nu stii ??? Contu asta al mieu a fost banat, ca multi altili, atunsea cind Pisicu o crezut ca a puso di lovele daca vindea iel dreptu, la dobitoci ca tini, sa cumpere abonamente cu care sa dea cu minusuri di reputatii...pina la banare. Asa ca io...si moi tati di aci...ajtia cari contam...nu pulifrici ca tini...iara asta inseamna inclusiv aia dipi lista mia di stelute...am fost cu totii banati !!!

 

But guess what...intrun final...Pisicu sio dat seama ca nu poa sa tina un forum ca Nimfomani cu cretini dajtia ca tini...ca se aleje prafu si pulberea...si dupe cie lea loat lor bani...luni di zili...sădind in dobitoci speranta ca vor produci adivarate calvaruri...fix asa cum crezi si tu...lea dato prin gura si nea reinstaurat noua...tuturor...toati conturili !!!

 

:))))))))

 

Asa ca...tu poti sa bati cimpi in continoare cit vriei tu...ma doari fix in cacareaza di prosti dajtia gramada...ca tini...cari nu spun nimica...niciodata !!! Or fost multi...si slava Domnului or sa moi fii...ca ar fi cumplit sa nu moi aviem dajtia ca tini...ca nam moi avia di cini sa fasim caterinca !

 

;)

 

Vreau reputatie , imi faci o felatie?

Nu fii asa dur , da-mi si limbi in cur

De ce asa trist , stiu ca esti limbist

Ma doare in pula ca o iei pe aratura!

 

Hai mars in gatii matii

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Aaaaa...poi tu iejti cu capu rau di tat mah flacau. Tu nu ti poti aptine sa no iei grav pi aratura !!! Asta vad ca ie natura ta...sa bati cimpi !!! Creca ti oftici grav sa tat pierzi !!!

 

:)))))))

 

Poi tu ai ideie cini iera Stefant...cini iera Vasile...si cini iera Sara in povestea ceia di moi sus ? Sau tu criezi ca dak scoti din context ai si dreptati ??? Tu criezi ca oamini ceia nu moi sunt pi aci si acuma ??? Doar faptu ca nai tu habar dispri cie iera vorba nu inseamna nicidicum ca nu moi sunt oamini paci cari stu adivaru !!! Dar din nou...tu nu mioi aratat cind mam loat io di tini. Asta nicidicum nai dovedit !!! Dar clar ca nici nu conteza ptr un zebzec ca tini !!! Tu...Batman !!!

 

:))))))))

 

Mah dezaxatule...ce calvar sami fasi tu mii mah ??? Tu ti pomienesti ca consideri ca oi fi cistigat cu mini vrun argument pina acuma ???!!! Tu ai habar ca acu vrun an di zili noi tati am fost banati dipi Nimfo...sau nici asta nu stii ??? Contu asta al mieu a fost banat, ca multi altili, atunsea cind Pisicu o crezut ca a puso di lovele daca vindea iel dreptu, la dobitoci ca tini, sa cumpere abonamente cu care sa dea cu minusuri di reputatii...pina la banare. Asa ca io...si moi tati di aci...ajtia cari contam...nu pulifrici ca tini...iara asta inseamna inclusiv aia dipi lista mia di stelute...am fost cu totii banati !!!

 

But guess what...intrun final...Pisicu sio dat seama ca nu poa sa tina un forum ca Nimfomani cu cretini dajtia ca tini...ca se aleje prafu si pulberea...si dupe cie lea loat lor bani...luni di zili...sădind in dobitoci speranta ca vor produci adivarate calvaruri...fix asa cum crezi si tu...lea dato prin gura si nea reinstaurat noua...tuturor...toati conturili !!!

 

:))))))))

 

Asa ca...tu poti sa bati cimpi in continoare cit vriei tu...ma doari fix in cacareaza di prosti dajtia gramada...ca tini...cari nu spun nimica...niciodata !!! Or fost multi...si slava Domnului or sa moi fii...ca ar fi cumplit sa nu moi aviem dajtia ca tini...ca nam moi avia di cini sa fasim caterinca !

 

;)

 

Dar din nou...tu nu mioi aratat cind mam loat io di tini. Asta nicidicum nai dovedit !!! 

 

Citeste-ti postarea jegule

 

 

 

Mah nene...tu iesti dus ku pluta !!!

 

Cie hateri mah prostule...cind io țeam dat si "like" pientru ricenziia ta ?! Cie consiliu mah fraere ? Poi dak tăti scriau cum oi scris tu ân ultimi 5 ani pi Nimfo...ceteai o pula belita...ka nu iera nisiun cacat di informatii sa moi cetesti !!! 

 

 

Dus cu pluta . fraiere , pula belita , cacat .....ce sunt ptr tine ? Neologisme???

 

Sa te fut in gura de distrus bosorog , mancami-ai pula lui tata , marfa de bordura ce esti!! Te-ai suparat? Slobozitule

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Raduculeee...uite cum ie toata postarea...in ordinea iei cronologica...nu ci cacat halesti tu acilea...ca tu crezi ca so intinlnit prostu cu curva...da nu ie kear asa !!!

 

Domnu Radu...putiai sa pui un copi-peist dila ricenzii si pi topingu lu Ana ! ;)

Da ce?

O pus la Kasandra?

Dap ! Asa o zis..ka o fost un trio !!! ;)

Vai de capul tau travestitule , exact ce spuneam pe alt topic , alsahia , ul amelia si uite asa iesiti toti la iveala. niste distrusi!

Mah astai prost dia binilea ! :)))))))))

Mah boule...io nam zis dicit ka dak oi fost ku ambele fete ie ok sa pui ricenzii si pientru a doua fata. Da dak iesti prost...ți sie inflamiază glanda fix dijaba. Cie sa iasa la iviala mah handicapatule cari sa nu ştiie tăt forumu ???

Dooaaamni...ci naş da sa doară crunt prostiia !!!

Astai prima data cind team facut prost...dupe cie oi loat tu foc dila nimic !!!

 

Team zis...dovedeste...cu citat...ca are data si ora !!! Aratami uni team jicnit io inainti di data si ora dila citatu mieu di moi sus !!! Uni ???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ooooooffff...imi perd timpu dijaba cu tati ritarziii...:)

 

Stii cari ii supararea mia mah handi ? Ca o diva, o doamna, o vedeta di Nimfomani ca mini...sta sai raspunda si sal lamuriasca pi un retard cari kear nu contiaza la apsolut nimica pi aci.

 

Tiam moi zis...in capu tau tu crezi ca iejti jemcher...zmeu...da ti bati singur cu propriile arme. Creca iejti putin retard din fatare...da ci sai fasi...nu tati or avut noroc.

 

Raducule mama...iti zic cu durere in suflet...cu durerea di mama cari o fatat viu uniegzemplar ca tini...iejti doar un cacat frustrat...agramat...cari nari nisiodata argument. Tu nadusi dicit violenta pi forum !!!

 

Ca atare...o videta ca mini nuse cade sa ia vrodata in serios un neinportant violent ca tini...asa ca voi fasi doar bascalii di tini in continuare. Am crizut ca ai civa di zis printri spumegarili tali...civa di dovedit...da nai nimic inportant in tini...iejti un zero si nimic mai mult !!!

 

Da stai linistit...ca osa fii bini. Ie loc pi lumea asta si pientru ritarzi !

 

:))))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ooooooffff...imi perd timpu dijaba cu tati ritarziii... :)

 

Stii cari ii supararea mia mah handi ? Ca o diva, o doamna, o vedeta di Nimfomani ca mini...sta sai raspunda si sal lamuriasca pi un retard cari kear nu contiaza la apsolut nimica pi aci.

 

Tiam moi zis...in capu tau tu crezi ca iejti jemcher...zmeu...da ti bati singur cu propriile arme. Creca iejti putin retard din fatare...da ci sai fasi...nu tati or avut noroc.

 

Raducule mama...iti zic cu durere in suflet...cu durerea di mama cari o fatat viu uniegzemplar ca tini...iejti doar un cacat frustrat...agramat...cari nari nisiodata argument. Tu nadusi dicit violenta pi forum !!!

 

Ca atare...o videta ca mini nuse cade sa ia vrodata in serios un neinportant violent ca tini...asa ca voi fasi doar bascalii di tini in continuare. Am crizut ca ai civa di zis printri spumegarili tali...civa di dovedit...da nai nimic inportant in tini...iejti un zero si nimic mai mult !!!

 

Da stai linistit...ca osa fii bini. Ie loc pi lumea asta si pientru ritarzi !

 

:))))))))))

 

Bosorogule esti bolnav rau , daca in mintea ta te consideri femeie ,chiar iti meriti soarta. Pisamas pe fata ta de vedeta. Ptr mine nu esti zero, esti minus 100. O sa iti raspund de fiecare data la mizeriile pe care le postezi. Oricum nu ai tu timp de postat , ca esti un sclav pe plantatie.

Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Aaaaa...poi tu iejti cu capu rau di tat mah flacau. Tu nu ti poti aptine sa no iei grav pi aratura !!! Asta vad ca ie natura ta...sa bati cimpi !!! Creca ti oftici grav sa tat pierzi !!!

 

:)))))))

 

Poi tu ai ideie cini iera Stefant...cini iera Vasile...si cini iera Sara in povestea ceia di moi sus ? Sau tu criezi ca dak scoti din context ai si dreptati ??? Tu criezi ca oamini ceia nu moi sunt pi aci si acuma ??? Doar faptu ca nai tu habar dispri cie iera vorba nu inseamna nicidicum ca nu moi sunt oamini paci cari stu adivaru !!! Dar din nou...tu nu mioi aratat cind mam loat io di tini. Asta nicidicum nai dovedit !!! Dar clar ca nici nu conteza ptr un zebzec ca tini !!! Tu...Batman !!!

 

:))))))))

 

Mah dezaxatule...ce calvar sami fasi tu mii mah ??? Tu ti pomienesti ca consideri ca oi fi cistigat cu mini vrun argument pina acuma ???!!! Tu ai habar ca acu vrun an di zili noi tati am fost banati dipi Nimfo...sau nici asta nu stii ??? Contu asta al mieu a fost banat, ca multi altili, atunsea cind Pisicu o crezut ca a puso di lovele daca vindea iel dreptu, la dobitoci ca tini, sa cumpere abonamente cu care sa dea cu minusuri di reputatii...pina la banare. Asa ca io...si moi tati di aci...ajtia cari contam...nu pulifrici ca tini...iara asta inseamna inclusiv aia dipi lista mia di stelute...am fost cu totii banati !!!

 

But guess what...intrun final...Pisicu sio dat seama ca nu poa sa tina un forum ca Nimfomani cu cretini dajtia ca tini...ca se aleje prafu si pulberea...si dupe cie lea loat lor bani...luni di zili...sădind in dobitoci speranta ca vor produci adivarate calvaruri...fix asa cum crezi si tu...lea dato prin gura si nea reinstaurat noua...tuturor...toati conturili !!!

 

:))))))))

 

Asa ca...tu poti sa bati cimpi in continoare cit vriei tu...ma doari fix in cacareaza di prosti dajtia gramada...ca tini...cari nu spun nimica...niciodata !!! Or fost multi...si slava Domnului or sa moi fii...ca ar fi cumplit sa nu moi aviem dajtia ca tini...ca nam moi avia di cini sa fasim caterinca !

 

;)      

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Iar se lasă cu amoruri , fey bagaboanto? Fey, da' care e fey secretul succesului tau in a naște așa furtuni de sentimente? Sunt ciudoasă, sa mor io, cu câtă patima ești urmărită și disecată! Daca primeai un leu pentru fiecare de îți poartă /ți-ai purtat /îți va purta sâmbetele pe-acilisea, te băteai cu Tiriac in Forbes!

Da-r-ar spumele ( alea bune) in lindicul tau ,că tare ești șmecheră!

😎😎😎

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mercic fatah...si io ti pup ! :)

 

Cie sa fac si io...agit lumili paci si prostanaci pun botu...ca doar tu sti ca nu suport sa fiu ignorata !!! Trebe si o leaca di nebuneala, furtuna, pasiune si iestaz...ca zau di nas muri di plictiseala fara dajtia patimasi !!!

 

:)))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

ca zau di nas muri di plictiseala fara dajtia patimasi !!!

:)))))))))

Mare vorba !

😂😂😂😂😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ba, eu nu mai inteleg nimic! Pana la urma Ul Amelia este fata sau baiat? Orice ar fi, are un stil de sa-mi bag pula daca inteleg mare lucru!

 

:giggle:  :giggle:  :giggle: .Mai conteaza ce este, daca tu nu intelegi mare lucru? "citeste" printre randuri..

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

:giggle: :giggle: :giggle: .Mai conteaza ce este, daca tu nu intelegi mare lucru? "citeste" printre randuri..

Da 2peu,dar printr rânduri este alb si el poate vede negru în fața ochilor ptr. ca nu stie sa citească alb pe alb!😀
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Ba, eu nu mai inteleg nimic! Pana la urma Ul Amelia este fata sau baiat? Orice ar fi, are un stil de sa-mi bag pula daca inteleg mare lucru!

Ba, eu nu mai inteleg nimic! Pana la urma Ul Amelia este fata sau baiat? Orice ar fi, are un stil de sa-mi bag pula daca inteleg mare lucru!

Nu trebuie, neapărat să înțelegi acum! Tine-te de "meserie" daca te tine buzunarul si pula, si, poate vei intelege!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Minunatul topic se intituleaza, nepretențios ,CINE E UL AMELIA.

La pagina 126 (pe varianta full ) cineva întreabă , suav, CINE E UL AMELIA.

.....

.....

.....

Concluzia : SA REVENIM LA RECENZII!

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...