Sari la conținut

Cine ie u.l. amelia


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Auzi Johnny...da dak io iti trimit pi PM numaru di telifon alu fata asta cari nu ofiera servici cari sta la baza prostitutiiei univiersale...ai recunoaste ???

 

Bini...nuti dau tat numaru...doar o parti...dar sufisient ancit sati dai seama.

 

Cie zisi ???

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

te-ai activat argramat? da-i drumu la intrebari si raspunsuri si dai copy paste la publi24 da-te-n handel sa te bata!

pai "corect" ar fi sa te apuci tu sa dai copy-pste ca si asa vad ca freci handelu' degeaba aici pe forum

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Auzi Buguleee...ala di o scos mina pi geam la urs ie un lache...un cacat pi bat...nu un curajos ca tini ! Tu di ierai an locu lui...poi tu sigur scotiai pula pi geam:

 

- Nah mah Ursulache...fami o felatie cum nisi Jaga nu fasi !!!

 

:)))))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Îngrășământul de liliac este cel mai bun....tovarășea Amelia nu trebuie să mă crezi pe mine ci pe cel care mi-a zis!

Io ti cred...sau ma rog...il cred pi ala ci tio zis...daaar...cum tio zis cai ciel moi bun...iecspresso...filtru...sau turcesc ???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Jos pălăria pentru mecanic! Amelico am văzut că ai intrat pe pagina mea vroiai să-mi transmiți? Sunt ocupat cu niște petrol în port și vreau să te anunț pe data de 30 voi posta ceva pe pagina ta de un pensionar celebru cu numele T :) https://www.google.ro/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/mecanic-de-locomotiva-devenit-erou-ce-a-facut-cand-2-ursi-au-aparut-in-fata-trenului.html&ved=0ahUKEwjaypvMrdneAhWRl4sKHYFTAjwQqQIIGygBMAA&usg=AOvVaw2637zn-ASqZqgJeelKEq60

post-196341-0-77020800-1542386946_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...