Sari la conținut

Yonela colega lui Yassmin - 0726588648


xasx

Postări Recomandate


  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna seara ,

 

Am gasit poze cu ea  pe publi24 acolo si numarul . Sun o voce placuta imi comunica adresa , stiam asa in mare de la colega ei unde ce si cum si i-am spus in 20 de min sunt acolo . Zis si facut dupa 17 minute eram acolo da sun si nu raspunde  astept inca 20 de min destul de sictirit sun iar raspunde de parca nu s-a intamplat nimic . Daca nu esti atent la idicatiile sale te ratacesti si asa am gasit greu blocul imi spune la telefon : ce faci misto ? hai ca nu esti la mine ... pai da daca nu imi dai adresa exacta in marele si renumitul cartier 9mai e o adevarata provocare , am uitat sa mentionez in alea 20 de min un tigan ochise telefonul meu l-am fentat discret , dar sa trecem peste acest mic mare incident .

Am primit confirmarea am urcat sus . Dau de dansa  o roscata inaltuta , varsta nu stiu ce sa zic nici nu am intrebat 22-28 cam asa destul de ok la chip , parca ... parca ochi albastri ,sani micuti nr 2 3 asa , burtica nederanjanta pentru mine , buci proeminente .

De mentionat ceva nu mi-a spus la telefon ca oralul este protejat (nici eu nu am intrebat , eram obijnuit sa nu fie ) .

Actiunea a debutat cu un oral scurt dupa care mi-a spus hai urcate pe mine , in gandul meu na hai doar pentru asta am venit , dupa ceva timp ii cer sa schimbam rolurile si spre surprinderea mea imi spune : "nu lasa asa daca tot a intrat" . Dupa alte cateva minute am obosit si spre surprinderea mea aud ceva de genu : "hai te rog nu te mai opri " . Revin cu rugamintea hai tu deasupra si primesc o schimbare de pozitie dar nu cea dorita se pune capra (tot e ceva , ce sunt asa pretentios , mai fac si figuri ? :laugh2 ) si asa a fost pana la sfarsit 

Note

Locatie 10 : un apartament mobilat frumos , baie curata  aici nu am ce sa reprosez (arata ca in poze )

Aspect  7-8 : Nota asta o dau mai mult pentru acel fund

GFE : 6 cam neserioasa , cam fitoasa ( poate ca ma vazut mai tinerel si daia si-a permis sunt sigur ca daca s-ar duce cineva mai tupeit nu ar comenta )

Oral 7 o suge binisor

Normal la cat s-a implicat 6  si un 10 pentru mine : :laugh2  zici ca ea ma platise pe mine

De revenit ? Poate mai merita o sansa doar daca isi mai schimba atitudinea .

Pret 70 de lei - am stat cam 20 de min

Face si anal 120 de lei finalizarea .

post-69989-0-00184300-1458590394_thumb.jpg

post-69989-0-31002000-1458590394_thumb.jpg

post-69989-0-65479700-1458590394_thumb.jpg

post-69989-0-04302000-1458590395_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...