Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Lorena 0721890858

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
207 raspunsuri in acest thread

#41 razvan1244

razvan1244

VIP Member

• Membru Premium
  • 3510 Postari:
  • Inscris la:
    24 November 2012
  • Reputatie: 1802

Postat 27 May 2016 - 06:08 PM

Eu ma las. Probabil faci parte din categoria celor pe care îi tot amintesc fetele. Cam greu să înțelegi ceva.
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 rocsana

rocsana

ROCSANA

• VIP Member
    • 3702 Postari:
    • Inscris la:
      21 April 2015
  • Reputatie: 2599

Postat 27 May 2016 - 06:14 PM

Scriu după tel și poate nu se înțelege. Vroiam sa spun ca din moment ce ai anunț pe acest forum cu prestările servicii ar trebui sa ai și un minim de colaborare cu noi"curvari "așa ar fi normal!!!

te rog sa ma scz..dar eu nu inteleg faza asta cu tel...adica nu tot lb rom o folosesti ..nu esti singurul care foloseste aceasta scz...si inca ceva ...tu vezi vreun com scris de ea?te gandesti ca poate habar nu are ca  i s-a deschis topic?hai sa-ti dau un sfat ..stiu ca nu te-ai gandit la sta ....IA ACEL TEL DE PE CARE CU GREU SCRII SI SUN-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

• 2

LIMBILE RELE PRODUC POLUARE FONICA,CELE BUNE SEDUC SI PRODUC ORGASME!!!!!!! :blushing2  :icecream
    NU MA SUPORTI SI TOTUSI IMI DAI PCT...INSEAMNA CA ESTI FANUL MEU! :PCx  :350x

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 razvan1244

razvan1244

VIP Member

• Membru Premium
    • 3510 Postari:
    • Inscris la:
      24 November 2012

Postat 27 May 2016 - 06:22 PM

Nu merita efortul. Probabil, cum postează după telefon, e greu să-și țină echilibrul si sa si gândească.
    • 1

#44 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015
  • Reputatie: 32

Postat 27 May 2016 - 06:52 PM

În primul rind sa răspund doamnelor...cu scrisul pe tel mă refeream la faptul ca scriu repede și se poate intercalate și greșeli gramaticale...cu topicul ca nu știe s-a putea sa ai dreptate...iar cu sunați pe tel nu - mi trebuie nici o idee (am încercat de 3 ori și nu mi -a răspuns nimeni de aceea am scris aici...în al doilea rind "domnica razvan1244"nu credeam ca ești ați de bătut în cap de nu înțelegi. ..la cita școală am eu nu ai tu ani de viață. ..și nu înțeleg de ce te bagi ca musca în lapte...te a întrebat cineva ceva pe tine? Ce tot te agiți atit ca berea în sticla?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 calameteo

calameteo

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPip
    • 243 Postari:
    • Inscris la:
      22 November 2012
  • Reputatie: 97

Postat 27 May 2016 - 07:18 PM

Degeaba ai 50 ani de scoala, daca repeti la nesfarsit clasa a 2-a.

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 27 May 2016 - 07:30 PM

Tu cine mai ești? Ne cunoaștem ca sa ți dai cu părerea? Sau pe aici sunt doar de aia cu semințe și bere la cutie?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 xrxx77

xrxx77

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1425 Postari:
    • Inscris la:
      05 April 2013

Postat 27 May 2016 - 08:25 PM

Mai cipcip, eu zic sa te linistesti. Parerea mea. Nu sunt prieten cu razvan, am avut chiar cateva contraziceri in trecut, dar sa-mi bag picioarele daca nu mi-am rupt ochii incercand sa inteleg ce ai scris. Si eu postez numai folosind telefonul. Ca mai halesc o litera, pun una in locul alteia, este de inteles, dar ca frazele tale nu au sens gramatical, ca sunt cuvinte scrise anapoda, nu e vina saracului aparat.
    Nu te mai lauda cu scoala pe care o ai. Da-o in cacat. Pe forumul asta nu conteaza. Doar ca daca tot ne pui întrebări si vrei sa ne impartasesti experientele tale, fa asta inteligibil. Si se zice "scriu de pe telefon" nu "dupa telefon".

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 27 May 2016 - 09:18 PM

Hai sa o luam cu începutul. ...arata-m8 și mie ce fraze nu au sens gramatical și ce cuvinte sunt anapoda?trebuie sa vedem:ori wu sunt nebun ori voi sunteți înapoiați?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 27 May 2016 - 09:20 PM

Spui ca ai citit totul de la început. ..la ce m-am referit eu aiurea?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 27 May 2016 - 09:39 PM

Suntem pe un forum de prostituate și curvari (ca la grădiniță :prostituate: oferă servicii contra cost...curvari:cei care beneficiază de ele)am cerut o prezenta mai activa din partea titularei acestui post ca sa avem mai multe informații în vederea optari la serviciile ei.Pina acum singura care a înțeles a fost "Rocsana"care a specificat ca exista posibilitatea ca titulara sa nu știe de deschiderea acestui forum!cu scuzele de rigoare ca v-am deranjat va urez o seara buna
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 lion86

lion86

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 3960 Postari:
    • Inscris la:
      30 January 2013

Postat 27 May 2016 - 10:31 PM

Suntem pe un forum de prostituate și curvari (ca la grădiniță :prostituate: oferă servicii contra cost...curvari:cei care beneficiază de ele)am cerut o prezenta mai activa din partea titularei acestui post ca sa avem mai multe informații în vederea optari la serviciile ei.Pina acum singura care a înțeles a fost "Rocsana"care a specificat ca exista posibilitatea ca titulara sa nu știe de deschiderea acestui forum!cu scuzele de rigoare ca v-am deranjat va urez o seara buna

băretardule, fataastaNuApostatEaAnuntulAici, darasaObsedatSexualCumEsti,DuteSiTrageOLaba ... am scris pe gustul tau, penalule?

Când spui lucrurilor pe nume, oamenii ok te apreciază, fraierii te invidiază și curvele te denigrează !

http://tumview.com/t...s/136967671670/

Muritorilor daca va dau niste bani, futeti si voi ceva sa scriem niste recenzii

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 27 May 2016 - 10:39 PM

Bai pulifrici ,potisaosugifarasaouzi?vai a fare in culo,pezzo di merda
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 27 May 2016 - 10:45 PM

Bai pocitanie făcută din laba și cărat de muște în pizda, stai pe loc și fa joc de glezne...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 justario

justario

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 29 Postari:
    • Inscris la:
      06 March 2013
  • Reputatie: 10

Postat 02 June 2016 - 12:24 AM

Vizitat domnisoara de curand! Totusi nu va inteleg certurile!!! E un forum unde se vb despre o fata! Sunat programat , poze reale, gama larga de servicii, oral poate cel mai bun (pentru mine) , aspect 9 , locatie 9 gfe 10+ ! Platit 100 de lei cu o mica atentie! De revenit? Evident! Nu sunt peste nu sunt hamsie sunt doar un om! Spor la futut!!!! Bafta
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 02 June 2016 - 08:10 AM

Bună dimineața, justario.Bravo.i-ti dau perfecta dreptate. Dacă urmărești toate recenziile mele la Lorena,eu de fapt nu am nimic cu fata doar faptul ca doream sa fie mai activa pe acest forum astfel putând aprecia serviciile ei.De fapt eu o consider una dintre fetele de top al ploiestiului avind o gama așa larga de servicii și nici un comentariu naspa.Nu am inteles nici eu de ce mi au sărit in cap așa ceilalți. Eu unul o propun pe Lorena la top.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 razvan1244

razvan1244

VIP Member

• Membru Premium
    • 3510 Postari:
    • Inscris la:
      24 November 2012

Postat 02 June 2016 - 11:56 AM

Ce recenzii ai? Nu le vedem. Intervențiile tale nu sunt recenzii. Iar părerea ta aici pe forum e egală cu câtă școală ziceai că ai. "I-ti" dai seama că nu-ți săream în cap dacă intervențiile erau coerente. Sau măcar corecte gramatical.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 02 June 2016 - 12:22 PM

Ma ,tot nu am inteles cine ești tu?vreun peste,sau profesor de română? Aici este un forum unde se pun întrebări și se fac recenzii....Dacă ești așa ciumeg cum pari ne intilnim cind vrei sa bem un spriz! !!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 razvan1244

razvan1244

VIP Member

• Membru Premium
    • 3510 Postari:
    • Inscris la:
      24 November 2012

Postat 02 June 2016 - 12:30 PM

Din partea mea nu-i problema. E posibil sa nu-ti para tie asa bine sa ma vezi. Aaaa, ma esti cu ala cu care ai ciocnit valiza(ai facut asta oare?), nu cu mine. E cazul sa pastram un minim de decenta.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 02 June 2016 - 12:53 PM

Sunt de acord cu tine pt decență. ...nu știu cine a început mascarada???dar sa ști ca chiar mi ar face plăcere sa ne intilnim....la caraiman????io sono italiano (asa mi se spune)
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 cipcip

cipcip

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 156 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2015

Postat 02 June 2016 - 01:10 PM

Valiza eu nu am ciocnit ca am fost"baiat si m-am descurcat.dar am făcut un pic de marină! !oricum aici este un forum unde sa împărtășim experiențe nu sa vedem care este mai "tare".hai sa nu mai umbrim topicul fetei. ..cind vom putea vom avea plăcerea sa ne intilnim....ciao
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi