Sari la conținut

Bruneta, Lujerului, 0799464215


Postări Recomandate

 

 

BRUNETA, 27 de ani, daca doresti cateva clipe de masaj de relaxare te astept la mine, lasa-te invaluit de arta masajului, te vei simti revigorat si cu multa energie, zona Militari, Cora, sector 6, 22 mar. 10:03

0799464215

 

 

Fiind in zona, am cautat ceva rapid.

Fata lucreaza intr-o garsoniera la etajul 11 al unui bloc din intersectia de la Cora Lujerului.

 

Locatia este f nasoala, baie veche, apa calda din cand in cand, camera de lucru incalzita cu un resou.

 

Fata e cea din pozele de pe anuntul.ro.

 

Prestatia fara prea mari artificii, insa pretul este corect. Oral fara prez posibil, finalizare doar corporala, normal fara implicare.

 

Pret 50/finalizare; 100/ora

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost si eu azi pe la ea, are program scurt pana la 17.30. Poza de pe anunt nu este reala, ea este o tipa brunetica la 1.60m nici slaba nici grasa, destul de comunicativa. M-a asteptat dezbracata, garsoniera nu este asa rea precum spune colegul de mai sus, apa calda vine mai greu la etajul 11, iar prestatia este bunicica, nu face fk si nici fin orala. Nu m-am simtit grabit iar ca nota generala ii dau un 7.50. Igiena este buna, n-am simtit niciun miros suspect. O recomand daca treceti prin zona.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

daca s-ar apropia macar de cea din poza n-ai cum sa nu spui ceva de fundul ala senzational si de sani... de fapt de faptul ca fundul pare mult mai proeminent in comparatie cu restul corpului...

 

deci, cei care ati vizitat fata, ne puteti spune daca are ceva magic fundul ala sau nu?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost si nu am ramas.

Pt 50ron arata ok la corp, dar nu ma atrage cu nimic.

 

M-am obisnuit se pare cu cele din range 200+ unde poti gasi si babe body + cute face.

 

Locatie as zice ca este ok-

  • Like 1
Link spre comentariu

salut! am fost si eu la dra in urma cu vreo trei saptamani.. locatia e la et 11.. baia saracacioasa.. pozele nu sunt reale dar nici nu e vreo urata.. are pana in 30 de ani.. bruneta.. fundul bombat.. sanii marimea 3.. oral cam de nota 6.. normalul mecanic fara implicare.. 80 de lei finalizarea.. cam multicel.. parerea mea.. scuze daca nu am fost destul de concis! e prima mea postare.. :)))

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

salut! am fost si eu la dra in urma cu vreo trei saptamani.. locatia e la et 11.. baia saracacioasa.. pozele nu sunt reale dar nici nu e vreo urata.. are pana in 30 de ani.. bruneta.. fundul bombat.. sanii marimea 3.. oral cam de nota 6.. normalul mecanic fara implicare.. 80 de lei finalizarea.. cam multicel.. parerea mea.. scuze daca nu am fost destul de concis! e prima mea postare.. :)))

ai un punct de incurajare, dar ar trebui sa citesti regulamentul, cum se face o recenzie, bafta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...