Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A reușit să ajungă cineva la ea anul asta ? Are iar anunț în AT

Da ajung la ea doar clientii cu care a mai lucrat...am fost si eu ,dar a zis clar ca 'lucreaza" doar cu clientii formati....anuntul si l pune ca sa vada respectivii cand este disponibila..

Ps:Buna rau de pula ,si te fute de te rupe ..;)

  • Like 3
Link spre comentariu

De curând am vizita to pe Bella, superba doamna, servicii anuntate tel. 100ron.30 min.masaj tonifiant si relaxare,200ron 1 ora aceleași servicii. Am beneficiat de 30 min.relaxare si un dialog de bun gust cu doamna.Alte servicii nu am beneficiat iar doamna nu mi a dat impresia ca a r fi posibile.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

De curând am vizita to pe Bella, superba doamna, servicii anuntate tel. 100ron.30 min.masaj tonifiant si relaxare,200ron 1 ora aceleași servicii. Am beneficiat de 30 min.relaxare si un dialog de bun gust cu doamna.Alte servicii nu am beneficiat iar doamna nu mi a dat impresia ca a r fi posibile.

Ești client vechi ?

Cum , nu face sex ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Zdreanță asta este o mare,mare nesimțita!!! Sa ii i-au familia si copii direct in pula!! Ma pus pe drumuri dupa care, cand ajung in fata scării, telefonul este inchis!! Asta dupa ce vorbim toata ziua si stabilim pentru ora 16...

Pentru treaba asta jur ca o sa ma tin de capul ei si o sa ma asigur ca o sa afle si familia ei cu ce prestări se ocupa!!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Zdreanță asta este o mare,mare nesimțita!!! Sa ii i-au familia si copii direct in pula!! Ma pus pe drumuri dupa care, cand ajung in fata scării, telefonul este inchis!! Asta dupa ce vorbim toata ziua si stabilim pentru ora 16...

Pentru treaba asta jur ca o sa ma tin de capul ei si o sa ma asigur ca o sa afle si familia ei cu ce prestări se ocupa!!

in cursul saptamanii sau sambata ?ca sambata nu sta mult..mai fusesei la ea ,sau era prima data ?conteaza multe la ea..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

in cursul saptamanii sau sambata ?ca sambata nu sta mult..mai fusesei la ea ,sau era prima data ?conteaza multe la ea..

 

Da mai fusesem la ea acum cativa ani... ia am spus la telefon cand am vorbit dimineata si rămăsese sa ne auzim la 15:30.. asa am si facut, am sunat-o la 15:30, a raspuns si a zis ca ma așteaptă, m am urcat in masina si am ajuns in fata blocului, cand sun, telefonul este inchis!!! Era in cursul săptămâni!!!

Link spre comentariu

Da mai fusesem la ea acum cativa ani... ia am spus la telefon cand am vorbit dimineata si rămăsese sa ne auzim la 15:30.. asa am si facut, am sunat-o la 15:30, a raspuns si a zis ca ma așteaptă, m am urcat in masina si am ajuns in fata blocului, cand sun, telefonul este inchis!!! Era in cursul săptămâni!!!

 Prietene,ai avut asteptari prea mari si e normal sa fi furios.Bella este o prostituata foarte veche in meserie,genul care i se rupe de client,o femeie de la tara fara prea mari pretentii.Nu arata rau la corp dar pozele sunt foarte vechi iar la fata,este genul  ,,penal''.Are cel putin 50 de ani.Am futut-o cu multi ani in urma vis avis de Zepter,intr-un apartament jalnic.Un coleg de mai sus spunea ca a avut un dialog de bun gust cu ea.As fi tare curios in ce a constat acel dialog pentru ca din cate imi aduc aminte era cam agramata...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...