Sari la conținut

Siliconata zona militari residence 0724.604.731


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Precizari "tehnice" pentru amatori: e foarte posibil ca Ardean sa fi luat cele doua bacterii de la sexul oral neprotejat cu mandra avand in vedere locul unde i-au provocat infectia, chiar daca ele nu sunt BTS. Streptococul ala face parte in mod normal din microbiomul normal - o treime din oameni il au si nu le produce nici un disconfort. El poate deveni virulent in special in conditii de imunitate scazuta. La femei se gaseste mai ales in vagin - deci putea sa il ia si de la prietena. Haemophilus genereaza mai degraba manifestari gripale, pneumonii, o anumita forma chiar meningita. El e probabil cauza infectiei si a fost probabil luat pe cale sexuala din moment ce nu i l-au gasit in nas ci un pic mai jos (e drept, nici nu i l-au cautat in nas, poate il are). Sigur, putea sa il ia si de la prietena, care la randul ei putea sa il ia de la un stranut in tramvai - dar sanse mai mari sunt sa fie de la cineva care practica sex oral neprotejat cu zece parteneri pe zi. Mai devreme sau mai tarziu va capata o bacterie sau alta. Daca insa s-a tratat, e OK - pana data viitoare.

 

Riscurile asumate ale sexului oral neprotejat si ale sarutului. Dar putea fi mai rau. Putea fi gripa.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740001122
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0740001122
  • Oras:Bucuresti

Salut nicolast. Este perfect adevarat ce spui. Exact acelasi lucru mi l a spus si docotorita, diferenta este ca la mine au aparut simtomele la scurt timp dupa contact, astfel am primit si diagnosticul de uretrita. O sa ma duc la sfarsitul lunii sa repet analizele de sange sa diu sigur si va tin la curent sa nu creez panica aiurea. Pana una alta, aveti grija cum faceti, altfel va asumati

Link spre comentariu

Salutare futaciosilor!

Este primul meu post, sper sa va povestesc cum a fost pe placul vostru. Marti am pus mana pe telefon am sunat, am facut programare, totul ok, mentionez ca a ramas cu mine la telefon minute bune pana am gasit scara blocului. 

Ajung in apartament, intampinat frumos cu un pahar cu apa, dus corect dupa munca, nu m-a grabit deloc. Trecem la partea practica acum: tipa are sani magnifici, perfect pusi de Dl.doctor, se scoala nebunu instant cand se afla intre ei, l-a fixat perfect acolo dupa care a inceput oralul neprotejat(stiu foarte bine ca pt a lua o BTS trebuie sa aiba amandoi rana deschis, ceea ce nu se regasea nici la mine nici la ea) perfect, cu sunete perverse. Este miniona si se vede superb cand se straduieste sa iti faca deep, atentie si la gemenele de jos. Trecem la normal protejat, iar aici vreau sa precizez ca nu sunt genul care adora stilul skinny, insa este senzatie cand vezi cat de usor este sa o manevrezi. Gemete frumoase, nu este figuranta sa refuze cand vrei alta pozitie. O rog sa finalizez CIM, fara discutii asa a fost, insa inainte de finalizare au mai urmat cateva scene de oral demne de filme xxx, dupa care am terminat...a asteptat pana nu mai era nimic acolo....finut....elegant....cu rabdare.

Dupa, dus din nou, apa ca m-am implicat (reprize rotopercutoare:))); as mai fi stat o ora sa lenevesc asa in pat sincer:)) senzatie ce sa mai zic....

MEDIE GENERALA: 10

ORAL- superb, data viitoare daca mai ajung as vrea sa fie si mai pervers de atat cu scuipat, priviri, plesnit( poate se trage din filme, dar reprezinta un fetish)

Normal- manevrabilitte formidabila

CIM- perfect

Mentionez ca au trecut 3 zile si nu ma mananca seniorul, nu ma ustura!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit la domnisoara acum cateva zile, dupa ce am vazut ca este iar pe piata.

 

Ce sa mai, la fel ca prima oara foarte tare. Din partea mea 10 pe linie de data asta si nu,nici eu n-am avut vreo problema, cu tot cu analize facute. 

 

Pe scurt:

oral misto, DT, cu extra optiune de CIM - 10

gemete, contre si toate cele la normal - 10

 

Ce pot sa spun, am o slabiciune pentru fetele skinny cu asa sani si care stiu sa o suga. Mi-am propus sa-mi fac abonament.

Am decartat 200 pt atitudine/prestanta (in mod normal tariful e 150) + inca 100 pt extra, worth it.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

 Buna ziua!


 


    Am revenit cu numar de telefon nou si locactie in Militari Residence


  Si sau schimbat tarifele 100Ron/Finalizare sau 200Ron/ora


 


Ofer companie intima si masaj domnilor cu bun simt care isi doresc sa petreaca cateva momente de relaxare in compania mea. Ca servicii eu ofer sex oral deep si sex normal. Oralul poate fi si neprotejat, dar este in functie de igiena. Sunt deschisa la fantezii si accept CIM, COB,69, cunnilingus, sex intre sanii, dus impreuna, si alte mici fantezii.


 


     ​Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati telefonic: 0724.604.731


post-217193-0-63414600-1473160395_thumb.jpg

post-217193-0-50525000-1473160379_thumb.jpg

post-217193-0-56584300-1473160285_thumb.jpg

post-217193-0-49418500-1473160268_thumb.jpg

post-217193-0-92099600-1473160227_thumb.jpg

post-217193-0-40241900-1473160210_thumb.jpg

post-217193-0-17796500-1473160197_thumb.jpg
  • Like 8
Link spre comentariu

In weekend asta  din pacate nu lucrez si "sokrat" nu te supara conteaza varsta?Ma iei cumva de nevasta? :rax2  :rax2  :rax2  :boob  :boob

Ce tupeu de centurista,cum poti sa spui ca varsta nu ar conta,de luat de nevasta nu cred ca ar dori careva dintre noi,dar sunt doua variante:

1 minti cu privire asupra varstei

2 spui varsta adevarata si buletinul cu analize medicale nu este al tau. Asa ca mai bine ne lamuresti ca sa stim care e adevarul.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...