Sari la conținut

Noua in Pitesti


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Noua in PItesti 0753 225 883 Dana 

 

Anuntu suna cam asa Bruneta,1.70cm,70kg.ochii verzi,sanii 85b naturali nu silicon,educata si manierata ofer clipe de neuitat domnilor .Nu ezita sa ma suni.Poze reale 100% 

Servicile sunt :

Un numar O+N 60 ron ambele protejat 

30 min O+N 80 ron Oralu neprotejat in functie de igena Normal protejat 

O ora 2 fin 130 ron O+N Oral neprotejat in functie de igena Normal protejat sex intre sani 69 masaj erotic sarutari pe corp anulingus cunilingus fantezi erotice finalizari corporale.faciale si orale (extra 30ron) dominal SOFT+verbala uro (extra 30ron) oral deep nu prestez sex anal. 

Am fost si eu la Dana modalitata de contact nr din titlu am sunato mia raspuns o voce placuta am facut o programare si apoi am plecat spre ia locatia undeva pe langa ledl gavana locatia curata baia curata prosop curat gel de dusi ma invitata in casa am stat putin de vorba am optat sa stau o singura finalizare si dupaia am trecut la treaba a inceput cu un oral deep neprotejat bine executata si am trecut la un normal protejat scimbam cateava poziti si am terminat pe fata iei care am platit extra. 

SI acum sa trecem la note

Locatie nota 10 

Oral 10 

normal 10 (se misca bine da contre se vede ca are exp)

anal nu face 

 De revenit si o recomand 

post-32892-0-09666600-1458837724_thumb.jpg

post-32892-0-10140800-1458839049_thumb.jpg

post-32892-0-69243500-1458839216_thumb.jpg

post-32892-0-51959100-1458839223_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am fost eu azi la doamna . Am sunat, a raspuns imediat, o voce placuta calma mi-a dat toate detaliile si am hotarit sa o vizitez . Locatie vis a vis de lidl, acces usor , locatie ok . Vreau sa precizez ce pozele o dezavantajeaza , in realitate este alta , are un zimbet dd te face sa te indragostesti pe loc de ea . Actiunea un singur numar O+N , oral neprotejat cu lins oua si toate cele , la normal chiar nu comenteaza . pasa rasa , curata fara miresme nok , chiar buna de explorat . halatul 80 ron ( eu am lasat 100 doar pentru zimbetul ala frumos . de revenit ?? Da cu siguranta chiar merita dupa parerea mea.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ionuutzuu
Reputație: 0

Am reușit și eu să ajung la domnișoara, puțin cam greu cu programarea dar în final nu au fost probleme. Am optat pt. un nr deoarece eram oarecum pe fuga (inițial am vrut să stau o oră, nu-i problemă, e timp). A început cu un O neprotejat, umed, tendințe de deep, lins oo, are sâni naturali, plăcuți la atingere. După câteva minute am trecut la N în doggy style, am fost plăcut surprins să văd că dă contre iar asta m-a aprins mai tare. Totul s-a finalizat în ritm alert în prez. Igiena ok, fără mirosuri, etc.

 

Locație mai mult decât decentă.

Halatul 80 un nr.

Baia curata, săpun lichid, prosop curat, uscat.

 

Dacă ar face și anal ar fi ceva. De revenit!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna Mihaela. Pozele sunt un pic mai bune dar neclare...

O sa te vizitez si eu curand si, daca vei fi de acord, iti

Fac unele adevarate. Pana atunci te pup si multuim

ca esti in Pitesti ! O seara frumoasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...