Sari la conținut

Ofer senzatii de neuitat


Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Daca esti un domn manierat ,care stie sa aprecieze Calitatea,nu cantitatea,Senzualitatea,nu vulgaritatea si-si doreste alaturi o femeie frumoasa, sexy si pasionala, atunci eu sunt alegerea perfecta te astept pt o ora de sex ORAL,NORMAL,MICI FANTEZII.

150ron oral Np si normal  P

200 ron/ora

Nr contact 0761827283 Alessia

post-202191-0-95513400-1458914839_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

A fost cineva la domnisoara

Da, am fost eu vineri seara si mi-a facut o impresie buna!

1.Locatia - Steaua

2.Modalitatea de contact (telefon, mess) telefonul 0761827283

3.Detalii Am sunat la ora 16 si m-am programat la ora 18 cand am sunat din nou si m-a indrumat la locul faptei. Se gasesc locuri de parcare, apartament ok, la fel si baia, pat incapator. Arata bine si la fata (pozele sunt reale) si corp frumos, suplu dar sanii sunt mici. Am platit 200 lei pt o ora, am inceput cu oral neprotejat bine executat cu atentie la oua apoi a pus prezervativul ei Durex si s-a urcat peste mine. Este foarte stramta, senzatii super, FK din belsug. Am schimbat pozitia si am luat-o pe la spate cu ea intinsa pe burta, pozitie la care am si finalizat in prezervativ. Abia la sfarsit am aflat ca face si CIM. Nu face anal.

4.Programul de lucru  am fost la ora 18

5.Note acordate

Locatie -9 Steaua, foarte usor de ajuns, pat mare,  baia am vazut-o in trecere la plecare, parea ok

Fizic 9

Igiena 10 ok, nimic suspect

Oral 10, pt ca face neprotejat, fara dinti, fara mana, s-a ocupat si de oua la cererea mea pe care le-a supt si le-a luat pe rand in gura, face CIM

Normal 10 sta in orice pozitie, inclusiv deasupra, foarte stramta

GFE 10 Amabila, deschisa, cu un accent deosebit, cred ca nu este olteanca, nu te grabeste (nici nu avea cum, deoarece am luat o ora) si mi-a placut ca face FK

Nota fInala -10 de incurajare. RECOMAND

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...